Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@Peiu S4F, nu-i asa c-ai vrea sa-l vezi pe yenoH online la ora asta?! Ca sa te convingi de minune, poti intra sa ajuti la jail. :))

Link to comment
Share on other sites

@@Peiu S4F, adevar graiesti, m-am trezit pe la 7 de am mancat ceva, apoi m-am culcat iar pana la 10:45 =)) si tot imi e somn. Ce face vacanta asta din om ...

Edited by Aragaz FCP
Link to comment
Share on other sites

@, Te ajut din pat :))), altă opțiune nu avem :D !

 

Eu tot din pat am prestat. =)) Am o lene ingrozitoare. :))

 

Multam c-ai intrat! :*

Link to comment
Share on other sites

Perfect , nu-mi merge deloc samp nici san andreas normal si am incercat 5 crack-uri. Lasa ca are grija unchiu' yXk de tine Reboot :emo:

Link to comment
Share on other sites

wtf nu-mi merge deloc , nu mai pot sa joc , gta_sa has encountered a problem and needs to close .........

Edited by yXk
Link to comment
Share on other sites

Mah, @South Dragos7198, de-as fi eu in locu' Generalului ti-as da 9 FW-uri, jur... Sa ai pe viata. Ce Dumnezeu te-ai rugat atat de un suspect?! Daca-ti spunea , dupa prima somatie, ca el ajuta la event, daca spunea @GF Lauraa pe /gov, sau tie personal, ca Helsing face parte din organizatori, da, sa zicem... Dar sa-l somezi de 1000000 de ori, in timp ce el te tot face NAB???

 

Eu de ce n-am parte de momente din astea?!

Link to comment
Share on other sites

@, Dupa ce ca statea afara si nu facea nimic, putea sa ia heal si sa intre in bizz, el ma facea nab si a chemat-o si pe Laura sa ma faca nab , voiai sa-l las? Daca era in interiorul bizz-ului nu ii faceam nimic ca nu aveam voie insa el a fost afara pana sa vin eu si cica " sa iau heal " :))

Link to comment
Share on other sites

Pai asta ziceam si eu, @South Dragos7198. Kill dupa a doua somatie. Nu dupa 1000+. Cand somez pe cineva, daca in ce scrie nu vad "Da", sau "Ma predau", kill. Vorba lunga e saracia omului. Plus ca noi tre' sa actionam, nu sa ne rugam. Mai cu tupeu, doar e vorba de NG.

Link to comment
Share on other sites

Din cate-am inteles, nu mai poti face C-Bug, cu noul update. In fine, vorba ta. La ce sa-l folosesti?!

Link to comment
Share on other sites

Prima si ultima :)), daca vrei iti las downlaod ptr skin.

prima si ultima? Pai nu trebuie mai mult ba, mi-am facut semnatura si profile feed pe anu asta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.