Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Neata soldati. Ce mai faceti??? Am intrat si eu putin prin joc... mare plictiseala... @nWo Abhishek Every Fryday at 21:00 its training in air and Sunday at 14:00 meeting and 14:30 training. You must know that :)

every friday at 20:00*

NOOB

Link to comment
Share on other sites

@@Ervin27 Deoarece imi da o eroare cand vreau sa iti dau PM (de pe telefon), iti scriu aici. Aseara a fost o furtuna, iar un fulger un fulger a lovit un stalp de electricitate, iar laptopul a facut scurt..ma rog l-am trimis ieri la garantie. Aia au spus ca nu au ce sa faca si o sa imi dea unu nou. El o sa vina abia luni deoarece maine nu este zi lucratoare. Sper sa intelegi..nu am apucat sa postez raportul si nici nu o sa pot participa maine la sedinta/activitate. Imi pare rau, te rog sa intelegi..nu a fost vina mea.

Link to comment
Share on other sites

@@Ervin27 Nu merge...e o eroare..ma rog, dar cum pot sa iti dau pozele daca imi dau un laptop nou...Oare pot salva documente daca nu merge? O sa ii sun sa ibtreb Edited by South Gang G
Link to comment
Share on other sites

@@Ervin27, e bine atunci, o să recrutăm zilnic :X. Trebuie să am şi eu cu cine să deschid celulele, nu să stau să mă rog câte 10 minute să strâng 2-3 :)).

Edited by K A D D Y
Link to comment
Share on other sites

@, sunt aici toate 4 skinurile. ala de de r1 e swat.dff si stwa.txd de r4 e army.dff si army.txd

de fata cat.dff si cat.txd iar ala de leader sunt celelalte 2 fisiere

PS intreaba-l pe erow sa iti spuna el ca eu dau keylogere

Edited by S4F Voldemort
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.