Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Buna dimineata :) Sper ca nu dormiti in timpul serviciului... Miscati-va la schimbul 3 :)) Vreau sa vad dormim de la ora 06:00 spre amiaza, pana atunci avem treaba (si extra serviciu ;) ) V-astept. Am trei colegi online, dar is tacuti rau de tot, si ma plictisesc :|

 

@Peiu S4F, unde esti :o3 ?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Peiu S4F, unde esti ?

 

Când sunt eu nu ești tu, când ești tu nu sunt eu și tot așa...trebuie să ne nimerim odată și odată să fim pe voce și să curățăm wanted listu ca pe vremuri B-)

 

 

 

Ma apara Peiu S4F de orice si oricine.

 

Eb1eO17.png

Link to comment
Share on other sites

 

Când sunt eu nu ești tu, când ești tu nu sunt eu și tot așa...trebuie să ne nimerim odată și odată să fim pe voce și să curățăm wanted listu ca pe vremuri B-)

 

 

Eb1eO17.png

 

 

Mah, chiar, frumoase vremurile alea. 8-> Tii minte cand era si Haos pe voce si ne prapadeam de ras ce dume scotea?! =)) Si nu misca niciun wanted in fata noastra, ii zapaceam pe toti. Sau atunci cand i-am terorizat pe aia din FBI, de fugeau pe toata harta de noi. =)) Chiar ar fi fain sa mai reeditam acele vremuri. :))

 

De suparat... Inca nu m-a suparat nimei. Doar K0rs, da' el isi ia singur pedepsele. :)) Asteptam doritorii, cine stie. :))

 

'neata, fetelor! :*

Link to comment
Share on other sites

@@XiseR, daca mai vrei si alte chestii, imi spui :)

 

PS: Ce mai faceti si cum stati cu inimioarele? :))

 

 

 

As mai vrea cv cu National Gurad... asa cum iti scrie tie dar cv mai mic ! Dar sa scrie doar National Guard ....

Link to comment
Share on other sites

Ce ai facut ba black intru si eu pe rpg si vad ca ai luat ban, gasesc pe la status updates la unu o imagine cu injuraturi pe /gov. Care ti-o sparg contul ca il sparg eu.

Link to comment
Share on other sites

Salutare baietii, am revenit si eu acum. Ne vedem in joc.

@, Alo nigga!?!!!! Y`ALRIGHT?!

 

Nah nigga, i'm down...

Ce ai facut ba black intru si eu pe rpg si vad ca ai luat ban, gasesc pe la status updates la unu o imagine cu injuraturi pe /gov. Care ti-o sparg contul ca il sparg eu.

M-au prins insfarsit dusmanii

Link to comment
Share on other sites

@, il sparg si castrez pe ala care ti-o spart contu, doar sa-l prind, o sa ia el ban pe motiv "spargere cont theblackhawk97" si apoi o sa fie castrat de veveritzele din romania.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.