Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Multam, , pentru vorbele tale. :*

 

GG tuturor celor care-au luat R Up. Mai avem nevoie de 24 de cadeti. =)) Belea asta. :))

Link to comment
Share on other sites

Nu prea am înţeles.

1. Facem tot aşa ca până acum cu rank 3+ la birou + restul poză acolo, iar el ne organizează (minim 4 la "deschidere")?

2. Putem face assist la orice oră fixă?

3. Putem merge la orice oră fixă în yard şi singuri pentru a prinde posibili evadaţi?

4. Trebuie să prindem minim 2 grupuri de evadaţi / săptămână pentru a nu avea raportul anulat?

Link to comment
Share on other sites

Nu prea am înţeles.

1. Facem tot aşa ca până acum cu rank 3+ la birou + restul poză acolo, iar el ne organizează (minim 4 la "deschidere")?

2. Putem face assist la orice oră fixă?

3. Putem merge la orice oră fixă în yard şi singuri pentru a prinde posibili evadaţi?

4. Trebuie să prindem minim 2 grupuri de evadaţi / săptămână pentru a nu avea raportul anulat?

 

1. Pentru assist faci 2 SS-uri. Ambele la birou. Unul la :00 si unul la :15. La deschidere sa aveti grija sa prindeti celulele deschise, iar la inchidere sa le prindeti inchise.

2. Intre 12 si 24 puteti face cate asisturi vreti.

3. Da.

4. Nu. Impiedicarea detinutilor din evadare e optionala. E ca si un rob, sa zicem. Vrei puncte si satisfactie, o faci.

Link to comment
Share on other sites

Mda.. mai am si eu cateva intrebari. Poate ma lamureste yenoh.

1. Rank 4+ are de facut. Acestea se fac din kills, arrest, confiscate. In astea 50 pct intra si prinderea derinutilor cand evadeaza si assisturile? Adica pot face de ex 45 pct din arrest kills confiscate si 3 din impiericare de evadare si 6 din 3 assisturi? Sau trebuie 50 doar din arrest kills confiscate?

2. Cum vom nota la raport? :)) Numarul de prizonieri prinsi evadand?

 

Cam atat deocamdata..daca mai am nelamuriri le postez aicu.

Link to comment
Share on other sites

1. Rank 4+ are de facut. Acestea se fac din kills, arrest, confiscate. In astea 50 pct intra si prinderea derinutilor cand evadeaza si assisturile? Adica pot face de ex 45 pct din arrest kills confiscate si 3 din impiericare de evadare si 6 din 3 assisturi? Sau trebuie 50 doar din arrest kills confiscate?

2. Cum vom nota la raport? :)) Numarul de prizonieri prinsi evadand?

 

 

 

1. Rank 4+ are de facut 50 de puncte (excluzandu-l pe @ZEW SemK, care are de facut 120). Le faceti din arrest, kills, confiscate, assisturi, prinderea detinutilor.

2. Mno, asta nu stiu. :)) Dar cred ca cel mai potrivit nume ar fi "Numarul de evadari impiedicate".

 

Link to comment
Share on other sites

Acum e super cu update-ul asta la celule, se deschid si se inchid singure din ora in ora, cred ca e imposibil sa nu facem minim 3 asisturi pe saptamana..Imi place ca s-a scazut si numarul de ore pt rob, acum sunt 7-8 roburi pe ora, sau mai multe :))

Link to comment
Share on other sites

@K A D D Y, singurul avantaj ce-l vad eu la ultimul update e faptu' ca, la assisturi, nu mai e nevoie sa te rogi de colegi pentru a face raportul. Te duci, esti acolo 15 minute, ai rezolvat problema. Nu zic nimic despre numarul de puncte obligatorii pe assisturi, ca-mi sariti in cap. =))

 

De rob, nah, sa zicem ca si asta-i ok. Poate asa incep si eu sa umblu mai mult dupa roberi. =))

Link to comment
Share on other sites

@@yenoH, eu am 3 asisturi deja =)). Să vezi acum, dacă sunt unii cu mai mult timp, fac 10-15 asisturi pe săptămână :)).

Băi eu mă duc la TV pană mai încolo, mâine trebuie să mă trezesc pe la 7:30 și e nașpa..Oricum, succes tuturor la școală / liceu / facultate ! :)).Să începem și noi cu dreptu, no ?

Link to comment
Share on other sites

@@yenoH, eu am 3 asisturi deja =)). Să vezi acum, dacă sunt unii cu mai mult timp, fac 10-15 asisturi pe săptămână :)).

Băi eu mă duc la TV pană mai încolo, mâine trebuie să mă trezesc pe la 7:30 și e nașpa..Oricum, succes tuturor la școală / liceu / facultate ! :)).Să începem și noi cu dreptu, no ?

Si eu la 7:50 in picioare :(
Link to comment
Share on other sites

@@yenoH, Anu' trecut am inceput cu stangu' si n-a mers asa de rau. M-as gandi sa calc cu ambele picioare o data ca sa nu ramana niciunul in urma. Sau poate daca as intra in maini? Adica daca intri cu dreptu', stangul iti ramane in spate si te trage inapoi. Intelegi ce vreau sa spun, nu? Sunt convins, da.

Btw, Rey 'o dat un [/o] cu blablabla bafta la scoala blablabla putine absente; si eu ma gandesc in felul urmator: 'o sa trebuiasca sa chiulesc de la scoala ca sa-mi termin raportu', oare erow face invoiri pentru diriga?

Link to comment
Share on other sites

@@yenoH, Anu' trecut am inceput cu stangu' si n-a mers asa de rau. M-as gandi sa calc cu ambele picioare o data ca sa nu ramana niciunul in urma. Sau poate daca as intra in maini? Adica daca intri cu dreptu', stangul iti ramane in spate si te trage inapoi. Intelegi ce vreau sa spun, nu? Sunt convins, da.

Btw, Rey 'o dat un [/o] cu blablabla bafta la scoala blablabla putine absente; si eu ma gandesc in felul urmator: 'o sa trebuiasca sa chiulesc de la scoala ca sa-mi termin raportu', oare erow face invoiri pentru diriga?

 

 

:)))))) esti nebun jur :))u. Eu zic sa sari ca la jocul ala sotron sa aterizezi cu ambele picioare deodata :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.