Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, taci si inghite sanctiunea =)). Fa ce am facut si eu si o sa fii un om mai bun! (Cu sanctiunea asta am devenit omu' paiangan)

 

Lasa ca daca vrea Star Razboi, razboi va fi. A uitat cand era rank 4 si statea cu mine hawk si pingmann in Enforcer. Atunci imi era prieten. Acum cum sa-mi fie ca doar e lider nu?La fel si cu membrii lui. PE NIMENI NU MAI IERT.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Da ma Honey eu am inteles. Te referi la mine si la Willow, dar gandeste-te altfel. Am facut la atatia asemenea glume care nu vad de ce s-ar supara... atat lideri cat si jucatori "au trecut prin mana" mea si a lui Willow. Pe langa asta chiar FW? Am vorbit cu inca 1 lider si 1 admin de level 5 si ambii zic ca se dadea maxim AV. Erow nu vrea sa crezi ca iti zic eu ce sanctiuni sa dai. Doar mi-am dat cu parerea. La fel nu vreau sa imi porti pica pentru asta. REPET: Mi-am dat cu parerea.

 

Voi 2 ati primit doar FW ba, nu demisi ca mine, mai tineti-va gura =))

postez de cate ori vreau aici :v

 

Link to comment
Share on other sites

, eu am luat FW doar ca-i spuneam unuia sa plece ca-l bat, asta la caterinca. Intra la chestia aia intre Departamente ce se poate sanctiona si cu Rank Down, sau chiar demitere.

 

, sunt sigur ca ma confunzi.

 

, faza de azi e aiurea rau, jur... Da' tu tot de-al nostru esti.

Link to comment
Share on other sites

si eu prin jail ma chinui sa dau un fail si nu am pe cine.

si-a lasat asta panza la intrare si ii prinde pe aia nu mai ajung pana la fence

Link to comment
Share on other sites

Încep acest post cu @, !

Nu credeam că vine ziua asta vreodată...când am intrat aici vorba lui HaoS. țineam deaglelul invers :)). Nu știam să decolez sau să aterizez cu un avion. Țin minte și acum prima oara când m-ai pus să intru în rustler nici nu știam care e...nu am reușit să decolez am intrat în Hydra și după în gard și BOOOM ! Dar am venit la antrenamentele tale și am învățat de la cel mai bun. M-ai ajutat mereu cu sfaturi, mai ales la început întrebam ceva pe /r și dacă erai on mereu îmi răspundeai.Am râs ne-am distrat mereu, dar și când a fost treabă serioasă am făcut cea mai bună echipă. Tot nu îmi vine să cred, dar uneori nu se întâmplă cum e corect în viață. Te aștept înapoi pentru că încă mai am de învățat de la tine și mereu o să am :* !

 

 

Ca membru al Departamentelor, cu atat mai mult al NG, aveti datoria sa afisati un comportament cat mai civilizat.

 

Înteleg Honey ști că te iubesc, dar totuși este un joc, iar subsematul cu PM-ul care nu merită să-i pronunț numele a uitat de unde a plecat :).

 

@, Tu ai greșit..trebuie să înveți să suporți consecințele. Întradevăr suntem într-un joc iar distracția este pe primul plan. Nu prea poți face așa ceva la un lider. Dar tu ai făcut pentru că ai crezut că îți permitea. Nu cred că la un lider pe care nu îl cunoșteai făceai așa ceva. Iar faza cu sancțiunea prea drastică nu e frumos să te plângi la discuții, trebuia să îi dai PM lui Erow și să vorbești cu el acolo și te asigur că te lămurea, dar nu la discuții.

 

Cum i-am spus și lui Honey subsemntaul a uitat de unde a plecat, acum nu poți schimba nimic, doar să ai grijă la persoanele cu două fețe pe viitor ! Te pup și sper că m-ai înteles !

Link to comment
Share on other sites

Înteleg Honey ști că te iubesc, dar totuși este un joc, iar subsematul cu PM-ul care nu merită să-i pronunț numele a uitat de unde a plecat :).

 

Peiutu, si eu te iubesc, stii asta. Ideea-i ca eu nu ma refeream strict la ce-au patit Maxim si Willow, ci in general. Sa-ti dau si-un exemplu... Chiar dupa ce postasem treaba cu anim-urile obscene, m-am dus la Jail. Iar acolo, surpriza! 3 dragi colegi stateau in camera cu baru' si dadeau de /wank. Cum zici si tu, asta-i un joc, e de distractie, e pentru destindere. Dar, peste toate, fiind un joc online, interactionam o gramada de oameni. E vorba si de comportamentul fata de oamenii de langa noi, virtual sau real. Si nu cred ca distractia sta doar in /wank. Iar dac-am ajuns sa vad la CNN membri NG pe /wank, deja mi se pare o problema.

 

Cat despre faptu' ca exista oameni ce uita de unde pleaca, crede-ma ca-s obisnuit cu ei. Mai toti sunt asa. Exista o vorba: ca sa-ti dai seama de caracterul unui om, da-i putere. ;)

Link to comment
Share on other sites

azi o ardem Intelijenti!

 

e totusi un joc a fost o gluma , ce sa-i faci... cand il prinzi ii dai si tu in cap. dar sa lasam asta...

 

cineva sa-i dea ban lu Willow pe forum pt spam

Link to comment
Share on other sites

Bă Hawk, succes în continuare mă, ești așteptat aici oricând ! >:D<<'> Oricum, tu știi că vei rămâne în familia noastră cât timp joci pe server ! Dacă nu alegi să te întorci aici, vei fi considerat NG sub acoperire :)).

Link to comment
Share on other sites

azi o ardem Intelijenti!

 

e totusi un joc a fost o gluma , ce sa-i faci... cand il prinzi ii dai si tu in cap. dar sa lasam asta...

 

cineva sa-i dea ban lu Willow pe forum pt spam

Stai calm ca am zis ca nu mai iert pe nimeni din FBI

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.