Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Ce spune numele meu despre mine? Sunt curios

.@@yenoH, Am luat bl pentru ca ajutam un prieten, dupa parerea mea ala nu era motiv de bl + ca eram fbi in momentul cand a facut bl, putea sa vb cu liderul nu sa faca bl.

@,ce belele am facut ma?

 

BA NEEN DACA NU MA CUNOASTETI NU MAI VORBITI AIUREA. NU AM AVUT TANGENTE cu nimeni de aici ca sa ma criticati.

Nu mai va apucati sa vorbiti aiurea.

Eu nu ma cert cu nimeni, sunt prietenos, nu va mai dati cu parerea pentru un bl daca nu stiti faza.

 

Un prieten dadea test cu Erow, si mi-a zis "iesi de pe forum" mie care nu aveam nici-o trb cu el. Mi-a zis ca imi da bl si i-am raspuns gen " ce vrei ma" dupa care am dat /pee 1 secunda pe el. Cand s-a intamplat faza asta eram in fbi, trebuia vorbit cu liderul nu bl.

Asa ca nu mai vorbiti aiurea in necunostiinta de cauza.

Eu am intrat in ng pe alt cont pentru ca imi place aici.

Numele de acum nu, ci cel care l-ai avut. Ti se pare oke? " Rexona Sictir Pufos Gen " . Foarte matur. Dar ma rog. Eu vreau sa vad ce poti in game, nu pe forum ;)

Link to comment
Share on other sites

neatza fetili

 

rexona tata ai aparut si aici? nu mai scapa omu de tine ma :)) sper sa-ti faci treaba cum trebuie , nimeni nu se ia de tine daca nu cauzezi probleme sau nu scoti vorbe pe chat.

Link to comment
Share on other sites

neatza fetili

 

rexona tata ai aparut si aici? nu mai scapa omu de tine ma :)) sper sa-ti faci treaba cum trebuie , nimeni nu se ia de tine daca nu cauzezi probleme sau nu scoti vorbe pe chat.

Neata si tie.

Tu nu ai scoala/liceu/facultate ceva?

Link to comment
Share on other sites

neatza fetili

 

rexona tata ai aparut si aici? nu mai scapa omu de tine ma :)) sper sa-ti faci treaba cum trebuie , nimeni nu se ia de tine daca nu cauzezi probleme sau nu scoti vorbe pe chat.

 

Ce bine ai zis-o pe asta.

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, tinem legatura, noroc :* Atat mi-a fost mie in NG :))

bye-bye-graphic-for-share-on-facebook.jp

Bafta mai departe șoimule, o să-mi para rău când n-o să te mai vad pe /d să-mi zici că-s nab, cu tine am avut primul antrenament aerian și tot cu tine am stat 2 luni și ceva rank 1 [Desigur ca mai era și honey și pingnab și maxin69 ficatu' și mai multi] bafta mai departe... NG rămâne baza.

#primulmeudepartament. Pup baaa

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ce bine ai zis-o pe asta.

Bă Maxime, tu nu ai scoala/liceu/facultate/gradinita ceva???

Stai toata ziua pe forum :))

Ba Pup baaa

Ba, nu mai posta la discutii NG ca iti dau report, sunt un report-hunter.

Treci si tu la discutii la clan sa barfim acolo, te astept.

Link to comment
Share on other sites

Bă Maxime, tu nu ai scoala/liceu/facultate/gradinita ceva???

Stai toata ziua pe forum :))

Ba, nu mai posta la discutii NG ca iti dau report, sunt un report-hunter.

Treci si tu la discutii la clan sa barfim acolo, te astept.

 

Am am si liceu dar de dupa masa. Imediat plec. Iti zic eu pe /d ca esti nab daca vrei. Dar faza cu FICAT FICAT sa invechit ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.