Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Good night National Guard, so bad that TheBlackHawk kicked out :\ rank 1 don't forget to watch Peiu's nab tutorial!!!!!!!

really sad that Black been kicked out :( and don't say any bad word on tutorial's Peiu. i agree only say that it is very long and i make you want go sleep (<3 Peiu)

Link to comment
Share on other sites

really sad that Black been kicked out :( and don't say any bad word on tutorial's Peiu. i agree only say that it is very long and i make you want go sleep (<3 Peiu)

 

hahhaha it's good ba :P Peiu is the best noob in the world. belive me it's nice record Peiu, Omer meet me in game for no spamming :O

Link to comment
Share on other sites

@@yenoH, mi se pare că nici tu nu ai o condiție fizică prea bună mă Honey...

@, ți-ai schimbat avatarul de frică. a ?

Da, dar e mult mai smecher. Sigla pe care o vedeti reprezinta rankul meu, Major :):X Cel mai tare rank, iar liderul la rank 5 e @Peiu S4F, cel mai tareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Link to comment
Share on other sites

Nume.el.marelealcatar
Level:40
Sugestia1:cand e ziua mea sa primesc un cadou, gen un level up si 10k sau cat vrei, pai așa toți profita isi fac conturi laolaltă, nu, sa fie dupa vechime si nu orice vechime ci dupa minim o luna de activitate zilnică in cariera
Cu ce ajuta?:cand a fost ziua mea, m-m simțit la fel ca restul, cand e ziua ta, Kelton, nu ți-ar plăcea sa faci ceva fain sau sa Primești ceva cadou??
Propunerea 2:sa se înlocuiască meritele cu sultane, la School Instructors, sa primim si 2 maverick si 2 Nrg
Cu ce ajuta:comfort si am fi egali cu restul factiunilor. Pai s- mai propus! Eu îți repet, daca s-a propus, nu aplici? Daca ceva e:necesar, dorit si susținut de multi, de ce nu? Pune la vot fracțiunile si cine nu e de acord sa îți zică, nu cred ca cineva nu e de acord, de ce? Pentru ca daca ar fimn locul nostru, nu ar face la fel??? RepetNu renunț pana nu aplici si sa nu imi dai răspunsul s-au mai propus!

Sugestia 2 :eu consider ca ar fi mult mai rp sa avem toate, sau măcar o parte din.vehicule in același timp. Adică, daca am un sultan si un Bullet, sa le pot vedea in același timp.
Cu ce crezi ca ar ajuta?:eu consider, ca ar fi mai rollplay dar si mai util, sa nu tot te gândește, care ce loc e, sau sa tot scri, poate dai o mașina in chirie si ce faci? Ai nevoie de ceva cu ce sa mergi si sa poți sa îți iei cealaltă mașina.
Sugestia 3 : sistemul bancar sa fie puțin diferit, fiecare player, sa poată avea mai multe:"plicuri"in care sa își pună bani. Ex:(plicul 1:bani pentru mașina)plicul 2:...si tot așa,
Cu ce cred ca ar ajuta?:ar fi mai ușor, pentru cei ce vor sa își gestioneze banii ușor, util si fără sa mai ia Tepe poate.

Kelton esti chioar de treaba, dar da-ti seama ca treaba cu Factiunea nu e o joaca, avem nevoie macar de aceste bunuri, si tot nu suntem egali cu celelalte factiuni si tot nu vom avea TOT ceea ce ne dorim cu totii,! nu faci si nu accepti, sucze, dar nu m apot abtine, inseamna ca nu poti sa o faci, asta denota ceva despre tine! ar rtebui sa iti deschizi ochi, asa cum ai zis ca a facut-o liderul de PD cand ai depus cererea de demisie!

=))))))))))))))))) asa om!?

Link to comment
Share on other sites

Omu vrea cadou de ziua lui ce ai cu baiatu?


Omu vrea cadou de ziua lui ce ai cu baiatu?

Link to comment
Share on other sites

I find out NEW JOB :) i decide be a photographer !

look my great pictures :)

if i will get good feedback i will continue with my new job.

 

 

http://imgur.com/a/eFEes

 

 

P.S: i deleted now 1765 pictures from less than month (i think i need get down in number of times i took for one proof [7~] :)) )

 

Good Night

Edited by OmerKr
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.