Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, ba arcuro, ce am facut eu asa de rau acuma?

Abia ce am postat si eu de 2 ori astazi la discutii :))

AM ajuns si eu acasa de la scoala, ma duc afara la o tura de alergat cu cainele si ne auzim dupa mai tarziu in game.

Va pup.

Link to comment
Share on other sites

@, de ajuns il ajung oricum :)), dar vreau sa fac si eu 7000 posturi pe forum :)).

 

Ce-ai, mah?! Crezi ca eu stau pe loc? [-X Ti-am zis ca nu ma voi opri, deci tre' sa faci SPAM la greu, doar sa stai langa mine. :))

 

 

 

 

Numa spammeri, tre sa luati un pic de warn.

 

Jandarmu', cred c-ai gresit topicu', fratica. :| Nu ma supara, ca iar o punem de reclamatii. [-o<:))

 

 

'neata, printeselor! :*Ziua de luni e mereu un chin pentru mine, da' azi a fo' chiar dezastruoasa. Grea dimineata am avut si nici macar acuma nu pot spune ca-s treaz complet. Indata ma culc la loc. :))

Link to comment
Share on other sites

@, tu stii ceva ma :)) ai dreptate... cand trb sa merg la scola mereu sunt lenes , obosit :))

 

Si maine is de dupa masa:))

Da, ma. Eu de cate ori nu am am prea dormit noptile si m-am trezis spre amiaza, niciodata nu m-am trezit cum as fi vrut. Mereu eram la fel de terminat, parca ma tinea cineva legat de pat, asa lene aveam in mine :))

 

Salutare, baieti. Am facut si eu putin nani, am cazut involuntar. Ma uitam la TV si s-a "stins lumina" destul de repede :))

 

Intru in joc, pregatiti-va sa iesim la atac. In seara asta nu ne sta nimic in cale, arestsam si omoram tot :D

 

 

Apropo, hai sa facem cheta si sa-i dam bani lu' @Ervin27 sa-si mute ochii pe alte topicuri. Daca mai sta mult p-aici, simt ca ne inchide topicul cate o luna, ca in vremurile vechi :))

 

 

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

Intru in joc, pregatiti-va sa iesim la atac. In seara asta nu ne sta nimic in cale, arestsam si omoram tot :D

 

Nu esti in stare de asta, Rank 5... :-J Tu nu vezi chat, nu vezi cand colegu' din masina fuge sa faca abuzuri, nu vezi potentialele pericole dimprejur... Ma tot chinui sa te-nvat, dar nimic. :|

Link to comment
Share on other sites

 

Nu esti in stare de asta, Rank 5... :-J Tu nu vezi chat, nu vezi cand colegu' din masina fuge sa faca abuzuri, nu vezi potentialele pericole dimprejur... Ma tot chinui sa te-nvat, dar nimic. :|

@yenoH, eu sunt seful tau, nu comenta. Hai in joc sa-ti arat ce stiu, cat de talentat sunt. Si Maica Domnului plange cand vede valoarea mea, printeso.

 

, nu te mai uita aici.

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

, recunosc, ai fo' "sefu'" meu, cand am venit in NG. Am invatat de la tine, am stat pe langa tine, dar acuma... elevu' si-a depasit profesoru'. :))

Link to comment
Share on other sites

, recunosc, ai fo' "sefu'" meu, cand am venit in NG. Am invatat de la tine, am stat pe langa tine, dar acuma... elevu' si-a depasit profesoru'. :))

Da, ma. Nu mai am cheful de dinainte sa-ti arat ce pot. Cand ii vad pe astia cu wanted imi vine sa le dau kill instant. Da, oricum. Esti un elev pe cinste. Cel mai bun dintre toti la ora actuala, serios vorbind :)

Ma uit unde vreau, e o tara libera :P.

Ce-i cu replica asta la tine, ma :)) Parca esti posedat. Fa-ti alt cont si hai in jail, te rog :))

Link to comment
Share on other sites

Well Hi & Bye guys... Couldn't come to the server as my tough life starts from today. Hardly stayed free / idle for 3 hours since 06:00 - 21:31 (now) #Nerd

 

Good night. Hope I get time to come on server tomorrow.

Link to comment
Share on other sites

@, Eu văd acolo că sunteți 3 inși care trageți ! Deci nu ai dat failul singur ! Mai de învățat până să dai failuri ca mine, adică singur :* !

 

Nă seara ce faceți am ajuns și eu acasă de la master, mănânc ceva și ies pe afară intru pe tura de noapte în joc pup :* !

Link to comment
Share on other sites

@, de 5 ani, dar cu pauze și am aproape 7000 posturi bă, nu 6000 !

@@yenoH, poate pățești și tu ca mine și se dă un rollback la forum, să scazi de la 700 posturi la 400 :)) și te iau, că eu am mai postat pe aici în urmă cu ceva ani ! :)).

 

Link to comment
Share on other sites

@, Uită-te la rapoartele mele la killuri vezi acolo destule :X

 

Și mai e ceva postat de Honey la screnshoots uite fix pe drop pup :* -> http://forum.b-zone.ro/topic/8049-national-guard-screenshots/?p=3480034

 

EDIT !

 

OMFG și-a schimbat @@K A D D Y, avatarul... e ceva înseamnă că vine sfărșitul lumii =))))) e clară treabă plec mai repede până nu se întâmplă ceva rău =))) !

Edited by Peiu S4F
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.