Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ryakk geniul, impreuna cu gangul Avispa Rifa si clanul ZEW va uram sarbatori fericite alaturi de cei dragi.

Sper sa va distrati pe o vreme asa frumoasa! Va pwp!

 

Vreau doar sa aduc o mica urare, sper sa nu fie vreo problema, dar daca este asa, imi cer scuze, intelegi si voi ca nu a fost rea intentia mea!

Sarbatori fericite va doresc in continuare!

Link to comment
Share on other sites

Eseu , desi nu e un eseu

In opinia mea , [/r]-ul este cea mai grozava inventie de la calculator incoace.[/R]-ul este cel mai important mijloc de comunicare intre membrii din National Guard ([/d]-ul nu se ia in considerare, acolo e pentru spam cu „da” si ca sa anuntam ca am furat masina X).

Sa ne imaginam National Guard fara [/R] , de parca nu s-a mai intamplat ( A dat tanarul Peiu /togfchat si apoi s-a culcat):

yenoH

– Ne-ar sanctiona pe toti , de ce nu ?

Nick: Hanii

Data sancționării : 69.69.2069696969699696969699696

Membrul sancționat : National Guard

Sancțiunea primită : Demitere

Motivul : NU avem /r

Dovezi(doar dacă este cazul)!: Sunt acolo. Mergem pe incredere

Alte precizări : Multumim Peiuuuuuuuuuuuuuuuu.

PyrOceL

– Oare ce o sa faca pyro ? OARE ?

Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post! Post!

 

Honey – a facut spam cu „Peiu , peiu sunt eu Constantin" pana cand i-a schimbat yenoH parola de la internet si s-a apucat de condus masini de spalat

 

Arturo – Se va muta pe [/d] (A promis ca nu va injura)

DGS AlexCyo

- va fi liderul /d-ului

BlackHawk97

– el va organiza excursii cu bus-ul pe /d

South Zsolti6 va canta manele cu Peiu

Iar eu voi face tranzactii cu hydrele lui Peiu, cat timp el e afk.

 

Nick: Peiu

Data sancționării : Azi

Membrul sancționat : Waxios

Sancțiunea primită : Demitere + Ban permanent pana pe data de 27.04.1998

Motivul : A incercat sa-mi vanda hydrele !

Dovezi(doar dacă este cazul)!: Le gasiti pe google

Alte precizări : Data viitoare sa incerci sa vinzi masina aia verde !

Cam asa ar fi fara [/r] , chiar daca el are si parti bune :

- Unde nu stim intrebam pe /r

- Cerem FVR

- Barfim

- Sarbatorim

- cantam

- injuram

- beeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

 

 

In concluzie , [/r]-ul e chatul cel mai esential pentru National Guard , folositi-l cu incredere !

 

Peiu S4F e destul ? Mai am idei

 

Edited by Waxios
Link to comment
Share on other sites

 

Piticul

– Va face spam cu : camioane , bidoane , benzina,ciocolata,Cimbru,Creson,Lăptucă,Leuștean,Lobodă,branza , munte , plaja,bec

South Zsolti6 va canta manele cu Peiu

Iar eu voi face tranzactii cu hydrele lui Peiu, cat timp el e afk.

 

 

 

Hristos a inviat! Ma in mare parte ai dreptate, insa sunt doua lucruri la care eu te contrazic.

1. De fapt piticul face spam cu "Ia cucu".

2. Zsolti manele?! Baaa eu cand i-am sugerat sa bage manele de fiecare data m-a refuzat. Asta nu le are cu manele, cel putin mie asta mi-a dat de inteles. In schimb, cant eu cu Peiu si cu sticla de Jack Daniels langa noi. In alta ordine de idei, merg sa ma mai ingras putin si dupa intru in game.

Link to comment
Share on other sites

@, SUCCES!

 

Sper că profitaţi la maxim de săptămâna asta, că de luni mâncaţi jailul pe pâine. Cum nu ştiu, dar asta o să faceţi :) !

@@Peiu S4F,nu te cred!

Edited by Epical
Link to comment
Share on other sites

 

Eseu , desi nu e un eseu

In opinia mea , [/r]-ul este cea mai grozava inventie de la calculator incoace.[/R]-ul este cel mai important mijloc de comunicare intre membrii din National Guard.

 

BlackHawk97

– el va organiza excursii cu bus-ul pe /d

 

 

Corectie daca-mi permiti:

 

-el va sodomiza toti dusmanii ( cu ajutoru' lu @Shudu )

Link to comment
Share on other sites

@@Epical, Eheee. GG ba :)) Am reusit. Urmeaza partea a 2-a nu? :))

PS: Vezi ca nu sti sa dai un mention calumea. Nu mi-a aparut notificare. Pentru a da un mention "frumos" selectezi un cuvant, o litera, o fraza din ce am scris eu, iar apoi o sa iti apara optiunea de "mention". Click pe ea si gata :) Daca nu intelegi iti fac un video. ;)

Link to comment
Share on other sites

Aș face și eu o urare dar în consecință cred că mă aleg cu câte un report de la fiecare.

 

Voi ce spuneți, să mă risc să vă fac o urare?

Link to comment
Share on other sites

@,nu-i nevoie,oricum bine ca ai vazut,si da,acum urmeaza Part.2 din filmul Pietonul

 

>:) >:) Hihi >:) >:)

si

>:) Hahaha >:)

P.S. S-a rezolvat / cand se rezolva bugul de la Assisturi?Mor.. :(

Edited by Epical
Link to comment
Share on other sites

Salut soldati. Am rugamintea sa va dati cu parerea despre ceva. O sa va las un video mai jos, si, as vrea sa-mi spuneti daca considerati ca respectivul player foloseste suicide mod. Incercati sa vizionati cu o viteza mai mica decat cea normala. Eu consider ca da deoarece viata i-a scazut dintr-o data toate. Nu vreau sa fac posturi aiurea asa ca... HELP ME! :D Mersi.

Edited by Major maxim16
Link to comment
Share on other sites

@, dacă trageţi mai mulţi într-o maşină cu şofer, maşina bubuie mai repede din perspectiva playerului care o conduce. Voi o vedeţi ca şi când ar bubui normal, dar ea bubuie imediat (bubuie repede într-un interval foarte scurt).

Edited by BoR Spazie
Link to comment
Share on other sites

Salut soldati. Am rugamintea sa va dati cu parerea despre ceva. O sa va las un video mai jos, si, as vrea sa-mi spuneti daca considerati ca respectivul player foloseste suicide mod. Incercati sa vizionati cu o viteza mai mica decat cea normala. Eu consider ca da deoarece viata i-a scazut dintr-o data toate. Nu vreau sa fac posturi aiurea asa ca... HELP ME! :D Mersi.

 

Am rezolvat. Am luat legatura cu un admin si mi-a spus acelasi lucru ca si @, . Mersi Spazie.

Link to comment
Share on other sites

Salut colegi,am nevoie de parerile voastre,in caz de post de la UVI. luam ceva?




P.S. Nu inteleg de ce se vede asa prost...


P.S. Am modificat putin luminozitatea,era mai intuneric in acel moment


Edited by Epical
Link to comment
Share on other sites

@@yenoH,ooo Honey,ce bine ca am reusit sa dau de tine,il legatura cu acel video,serios acum,am nevoie de opinia ta,daca erai in locu meu il vedeai?

 

@@yenoH,in legatura cu programul tau de editat,cum fac sa se auda si sunetul calumea dupa ce tai un videoclip?Uite ce fel se aude:| Click! .

 

 

Edited by Epical
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.