Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Baieti, vad ca unii dintre voi incepeti sa va intreceti cam tare cu gluma si nu-i bine. Apar tot felul de discutii si certuri in joc, pe WatsApp, prin alte medii, situatie cu care eu nu-s deloc de acord. Nu vreau scandalagii in NG, asta sa va fie clar. Iar de acuma, pe care-l mai prind sau de care mai aud ca nu face altceva decat sa caute motiv de scandal il ard direct. Daca nu prin sanctiune in joc, exista si alte metode, una dintre ele fiind rank-ul. Va stiti voi care sunteti, nu trebuie sa-ncep acuma sa insir nume.

 

Si nu mai vreau sa aud discutii nici despre cine merita sau nu clear sau rank up. Asta nu o decideti voi, oricat ati vrea. Incercati sa va potoliti cu tiganeala si distrati-va, in echipa. Cui nu-i convine are liber de la mine sa plece, inainte de a fi fortat s-o faca.

Link to comment
Share on other sites

Stiu ca nu ar trebuii sa ma bag si eu aici, dar nu imi place sa nu imi zic si eu opinia.

In primul rand, am vazut si eu pe [/r] tot felu de discutii intre membrii si am observat ca va ciondaniti cam tot timpu', si na, inteleg, v-ati format un colectiv in care va stiti majoritatea si va inteleg ca mai ziceti de unu' sau de altu' "Uite ce bine se da ala pe langa lider sa ia rank up" ( a fost un exemplu ). Dar sa incercam sa evitam aceste "confilcte", oricum, nimeni nu e perfect, ca noi putem barfii acel membru ca nu ne convine ceva la el, dar, si acel membru la randu' lui nu ii convine la noi, si uite asa apar dumasniile si certurile si nu ajungem nici unde, doar certuri aiurea si fara rost..

Din cate am vazut la postarea lui yenoH, la grupurile voastre "secrete" mai discutati una alta, e si normal..dar nu inteleg de uned atata ura intr-un joc, totusi e un joc, toti se cred eroii in fata PC-ulu, dar, in relaitate sunt niste oamneni care le e frica sa isi spuna pararea cuiva fata-n fata, din diverse motive, si aici in fata pc-ului prind toti putere, ca aici nu poti patii nimic( Nu m-am referit la nici unu' din voi, a fost un exemplu general ). Deci lasatii in plata Domnului, ca eu nu vad necesar sa iti faci nervi intr-un joc sau sa porti dumanii cuiva.

Legat de aragaz si Husky, sincer sa fiu, cred ca Aragaz cu butelie (

) poate ia zis ceva lui kusky, sau se ciondanesc, ei stiu, dar nu vad motiv de suparare, totusi e un joc si nu trebuie sa ne certam pe aici sau sa avem pica pe cineva, trebuie sa ne distram ca asta e rolu' lui. Stiu ca o sa ziceti " Cum sa te distrezi cand vezi oamenii de genu' ", lasatii in pace, daca nu primesc atentie nu o sa mai comenteze sau poate o sa-si de-a singuri seama ca nu sunt doriti si o sa plece singuri fara sa le spui ceva.

 

 

 

Va pwp pe toti, si fiti o familie

 

Edited by ManeLopataru Yolo
Link to comment
Share on other sites

@, daca te intorci acasa, te demit ;)

 

Mna, bun, dupa ziua agitata de ieri, ce trebuia sa iasa bine, a iesit. In schimb, pe fondul scandalului, pentru ca am auzit de la cineva, vreau sa transmit tuturor membrilor, in special celor care sunt predispusi la mistouri din partea celor cu valoare mai mare, si aici ma refer la rank. NU stati sa inghiti umilintele lor, sesizati la un rank 5+ (evitati-l pe Peiu daca vreti sa primeasca ceva atacatorul :)) ), si se vor lua masuri. Cu siguranta nu le va fi greu sa posteze la sanctiuni. E vorba de placere, credeti-ma :))

 

Mna, eu am venit de la munca, am fost de noapte. Ma duc in pat, dar nu ca sa dorm, ci sa ma uit la film. Daca adorm la el e partea a doua :D

9umk9NQ.png

Nebunaticilor :*

 

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

 

Nickname:Tortuga

Rank:2

Vechime (cât timp ai stat in facțiune) O luna jumatate

De ce dorești să pleci din National Guard:Deoarece m-am saturat de glumele proaste facute aiurea si de amentarile lui Hawk de FW si AV crezanduse lider.

Alte precizări:Bafta mai departe!

O ultimă dorință:Sa fiu reprimit!

 

 

 

ByeBye :-H:-H

Era si cazu, si gandeste logic ;) daca nu erai asa de, sa-ti spun in engleza, scumbag, nu ma comportam asa cu tine ;)

Drum bun si cale batuta

Link to comment
Share on other sites

Salutari colegi. Ce faceti? Am fost plecat 2 zile si deja spam la demisii, oh.. Mereu lipsesc cand se intampla ceva misto, ce naspa.

Anyway, succes in continuare celor care pleaca sau au plecat.

, cand doresti sa-ti iei banul? Azi, maine? :)) . Glumesc gogule, felicitari, ma bucur pentru tine. Sa imi pastrezi loc da?

Link to comment
Share on other sites

 

Salutari colegi. Ce faceti? Am fost plecat 2 zile si deja spam la demisii, oh.. Mereu lipsesc cand se intampla ceva misto, ce naspa.

Anyway, succes in continuare celor care pleaca sau au plecat.

, cand doresti sa-ti iei banul? Azi, maine? :)) . Glumesc gogule, felicitari, ma bucur pentru tine. Sa imi pastrezi loc da?

 

Nu esti singurul ;)). Normal ca-ti pastrez, cand revin fac curatenia de vara si-ti pastrez si tie un loc si lui Waxios :))

Link to comment
Share on other sites

The Dog is Here!!!! Nu uitati ca va pazesc mai ceva ca SWAT Guard. =)).@, felicitari pentru noua functie!!! Speram sa nu ne uiti si poate vin si eu la tine-n factiune pe RPG3 :>.Daca ma primesti. :>

Link to comment
Share on other sites

, acele facilitati tin de conducerea factiunii. Usureaza, intr-un fel, munca unui lider.

Link to comment
Share on other sites

Silviu, nu ma intreba pe mn, stii u pe cn sa intrebii :))) daca te-ai prins. Incepe cu V, o sa o repar cand revin.

Mikeyoto, esti cam nab , nu :))). E bine ca ii da sv afara, mai bn asa :)) ne mai lipsim si noi de ceva obligatii.

Huksy, mersi si normal ca te primesc, primesc tot NG-UL, dar n-am locuri :))

Link to comment
Share on other sites

Silviu, da stiu este cam sec, pare rau pt el ;))

Welcome celor noi, o sa-mi para rau de voi la primul antrenament. E bine ca eu am scapat de asa cv la primul meu antrenament :P:)). Ups, n-am facut bn c-am spus asta..

 

Mai bine dai repede EDIT pana nu vede @,

 

Ups, i-am dat mention :( . Ghinionul tau...

 

Welcome celor noi in special Carlito, aveti grija ca sunt multi posthunteri, stati cu bind pe /heal si cu /TAZER ON cand sunt celulele deschise in caz ca va ataca mai multi.

Care are Bandicam/Fraps nu ezitati sa filmati, cu pozele nu prea se mai face mare lucru acum. Dovezile le tineti cel putin 3 zile, atat e valabila dovada celui care va face post.

Edited by Blue LightNing
Link to comment
Share on other sites

Mersi de urari fetelor :*, acum ma bag la somn, am avut o zi grea, stiti si voi..

Ne auzim maine :))

Edited by South CarLiTo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.