Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@Maya Jeleu, si tu esti lenesa ca nu inveti pentru bac :))

 

In fine. Care jucati lol? Noi (je si Presupusu) parle need 3 oameni sa facem o echipa de LoL cu numele National Guard :))

@@Peiu S4F, are dreptate ce zice Presupusu si eu :D

 

KwEkicy.jpg

 

INOiyLY.jpg

 

 

Eu am venit cu ideea mai covrigel...

 

Cer drepturi de autor, si multimeste-mi ca ti-am dat quote ca nu daca nu-ti dadeam eu nu stia nimeni in 100 de ani de postul tau,

Link to comment
Share on other sites

@@Rough, si yo acili'sha joc LoLik :)) Momentan m-am apucat de un cont nou si de rankeduri nici nu discut,deci nu cred ca intru in ideea cu "National Guard",dar cine are chef de un joc,numele meu e xWolfferine (nu criticati).

Gata cu punctele pe ziua de azi,maine cred ca imi termin raportul,dar nu ma culc pe nicio ureche. Pup ma' mates >:D<<'>

Link to comment
Share on other sites

@@Rough, cred ca am ajuns in punctul in care trebuie sa extindem gama de produse. Din paturi si perne, tre' sa comercializam, zic eu, si manusi, ca iarna. Numai ca, trebuie sa gasim acel "obiect" care se ascunde in spatele manusilor, daca intelegi :))

Posibil sa fac noapte alba. O cana de cola isi face puternic simtita prezenta in corp. Poate mai dau de careva :))

Ciao, , sper sa cazi de pe turn :D

Cum s-o necajesti putin pe Ema la 3 dimineata :))

https://www.youtube.com/watch?v=wMdHPVShNAM&feature=youtu.be

Edited by Alex S
Link to comment
Share on other sites



Momentul ăla când furi mașina de la LVPD, dar trebuie să treci și de barieră

 

Ba @@Peiu S4F,cam a distrus distractia nevasta-ta.. Pacat... Lasa ca poate mai incearca sa fure. =))

Poti sa zici ca a fost nevasta nepotrivita la momentul nepotrivit,dar tu omul potrivit la locul potrivit sa filmeze :))

Edited by AlexNicko
Link to comment
Share on other sites

@@Alex S, Cum se face ca doar tu faci spam aici ?

Hai ca am plecat prin oras,ne vedem mai incolo,succes la raport.

 

 

 

 

Au fost zile cand faceam cate 5 posturi pe minut, aici. Deci, asta nu e spam. Un post la 5 zile e ceva nasol, bad thing, bleah

Link to comment
Share on other sites

Ce sa intamplat frate cu raportul pe sapt trecuta ? Ca vad ca nu sa corectat

Sa nu imi zici ca am facut degeaba 400 de puncte =))

Edited by South Blexu
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.