Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Dac-ar fi sa iau ultimele 2-3 pagi la rasfoit, sigur as aduna vreo cateva AV-uri. :) Dar, pentru activitatea voastra din saptamana asta, voi inchide ochii si va spun, sincer, "FELICITARI!". Mi-ati depasit asteparile, in cel mai frumos mod.

 

Totusi, pe viitor, daca va rog sa-mi dati niste banale SS_uri cu /wanted, sau alte lucruri marunte, as prefera s-o faceti. Sa va ganditi, mereu, ca daca va cer ceva, o fac pentru voi. ;)

 

O seara frumoasa sa aveti!

Link to comment
Share on other sites

@@yenoH, stiam eu ca nu-i dracu atat de drac si ne mai accepti si tu pe noi asa cum suntem... Pwp!

Felicitari celor ce au luat rank-up astazi! Noapte buna!

Edited by uN KraTos
Link to comment
Share on other sites

@@yenoH, nu te lua cu mine ca mi-am facut datoria.

 

Astazi se pare ca mi-am pierdut un prieten de la galerie. Aveti grija ce faceti cu alchoolul si pe unde mergeti. Mai mult detalii: http://www.desteptarea.ro/a-murit-ceausescu/

 

Link to comment
Share on other sites

Condoleanţe, @!

Ce mai faceţi voi?

Ma, Kratos, tu n-ai inteles nimic din ce ti-am scris mai sus fata de spam. Ia scara si mai urca-te o data la postul meu si citeste-l iar. Si-asa o sa faci pana inveti. Norocul tau ca esti simpatic :))

Link to comment
Share on other sites

, dar e valabil pentru toata lumea. In primu' rand, atunci cand sunteti reclamati la admini pentru greseli facute in cadrul factiunii, nu e nevoie sa raspundeti. In al doilea rand... Daca va prind, la reclamatiile din cadrul factiunii, cu martori ca cei adaugati de Dealer, sau orice martor pus in bataie de joc, veti fi sanctionati, indiferent daca reclamatia este sau nu retrasa, ori daca ati facut sau nu o greseala.

 

Si, apropo... Sa mai memorati un lucru. Orice reclamatie, chiar daca este retrasa, cat timp liderul considera ca trebuie sanctionata, o poate face.

Link to comment
Share on other sites

La multi ani B-Zone, la multi ani National Guard, la multi ani Romania! Va doresc o zi cat mai superba si sper ca de astazi si pe viitor sa fim si noi niste romani mai buni. V-am pupat! :*

 

cover-11-dec.jpg

Link to comment
Share on other sites

@@Alex S, Ce ai ma cu saracu baietel? Lasa-l sa faca spam

Uite si eu fac spam

a

a

a

a

 

a

a

a

a

a

 

a

a

Zoli, ti-am mai spus, daca tot faci pe smecherul, fa pana la capat :))

 

Daca tot ai inceput sa faci spam cu aaaaa, trebuia sa faci pana la zzzz, adica asa:

 

a

a

a

 

B

B

B

 

C

C

C

 

.

.

.

 

Z

Z

Z

 

Succes la urmatoarea smecherie. Acum laaaasa-ma sa fac dus si sa dorm :))

Edited by Alex S
Link to comment
Share on other sites

Mah, daca voi va laudati cu tot felu' de acrobatii, de faze ciudate, sau de surprize ce le faceti suspectilor, hai sa ma laud si eu putin...

 

Sincronizare perfecta pentru prinderea unui suspect

Cum sa imobilizezi complet un suspect, de-l faci sa ia kill

Disciplina e mama tuturor

Care nu da +1 are FW, FP, ban 7 zile, suspend pe forum si lista poate continua. Sanatate!™

Link to comment
Share on other sites

, nici nu mai stiam de unde, de cand si de ce aveam /tazer on. :)) Da' ala oricum era ametit, ca n-a mai miscat deloc de can' s-a coborat din masina. :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.