Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@Alex S, vom tine legatura, mai mult ca sigur. Si ne vom auzi si pe Skype, fara probleme. Despre partea aia cu sunatul, ce banui c-ar fi la ore nocturne, mai bine nu. Mult succes in tot ce ti-ai propus si sper sa aud doar vesti bune in ce te priveste. Oricand, daca ai nevoie de un sfat sau sa stai de vorba cu cineva, voi fi acolo.

 

Pentru restul colegilor... S-a creeat o intreaga nebunie vizavi de votul de aseara. Nebunie ce-a inceput cu vreo 20 de minute inainte de a se da drumu' la vot si ce s-a terminat la cateva minute dupa. De cand este acest sistem, in care un lider e votat de membrii factiunii, admini si restul liderilor, votul de aseara a fost cel mai scurt, mai ciudat si mai corupt. Pe acea lista, aveam sa aflu la cateva ore dupa, au aparut si doua nume ce nu aveau ce cauta acolo. La nici 10 secunde de la terminarea votului am fost scos din factiune. Totul pe graba, totul cu spam pe toate chaturile cu textul "/answer". Nu s-a intamplat asa ceva niciodata pana acum. Acei dintre voi care au o problema cu ce s-a intamplat aseara, sa discute direct cu cel ce-a organizat votul, adica Rey. Eu nu am ce raspunsuri sa va dau.

 

Lucian2, ti-o zic sincer, imi pare nespus de rau ca nu te-am demis cand am avut ocazia. Si nu a fost o singura data, ci de mai multe ori. Probabil te vedeai deja lider aseara, cu toate ca i-am spus lui Cows, inca de acum doua zile, dar chiar si aseara, ca nu ai ce cauta pe acea lista. El te-a bagat acolo, dar nu v-ati asteptat ca rezultatul sa nu iasa cum vi-l doreati. Ghinionul vostru... Mai multe nu comentez pe tema asta.

 

Arturo, ai mare grija la Lucian si la caracterul sau. Mai multe detalii le vom vorbi in privat.

 

Ce vreau sa va asigur e ca a iesit lider exact cine trebuia, in conditiile impuse. Cu atatea demisii, cu atatea nebunii, exceptandu-i pe Peiu si Erow, care au fost lideri, sau pe Hawk, care nu are timpul necesar, Arturo era singurul ce putea duce mai departe ce a inceput Erow. Oricare altu' ar fi stricat munca a trei oameni, doar pentru o ambitie prosteasca sa devina lider. Nici nu stiti ce inseamna acest cuvant, dar va doriti sa fiti acolo. Nu prin prosteala se ajunge unde vreti voi. Au mai fost si altii ce-au incercat asta si n-au reusit sa pastreze functia mai mult de o luna. Tocmai pentru ca nu aveau nicio idee despre ce implica aceasta mult ravnita functie. Urmati pasii, castigati experienta, dobanditi functia prin munca si pe drept nu prin golaneala.

 

Va urez o seara placuta!

Link to comment
Share on other sites

@@Artturo, , cum a zis si @@yenoH,, trebuie sa ai grija. Complotez, in secret, impreuna cu cowS pentru a-ti fura factiunea. Nici nu stii de unde "sarim". Pentru ca Dark Side si pentru ca motive. Heil yenoH! :|

 

 

@Alex S, vom tine legatura, mai mult ca sigur. Si ne vom auzi si pe Skype, fara probleme. Despre partea aia cu sunatul, ce banui c-ar fi la ore nocturne, mai bine nu. Mult succes in tot ce ti-ai propus si sper sa aud doar vesti bune in ce te priveste. Oricand, daca ai nevoie de un sfat sau sa stai de vorba cu cineva, voi fi acolo.

 

Pentru restul colegilor... S-a creeat o intreaga nebunie vizavi de votul de aseara. Nebunie ce-a inceput cu vreo 20 de minute inainte de a se da drumu' la vot si ce s-a terminat la cateva minute dupa. De cand este acest sistem, in care un lider e votat de membrii factiunii, admini si restul liderilor, votul de aseara a fost cel mai scurt, mai ciudat si mai corupt. Pe acea lista, aveam sa aflu la cateva ore dupa, au aparut si doua nume ce nu aveau ce cauta acolo. La nici 10 secunde de la terminarea votului am fost scos din factiune. Totul pe graba, totul cu spam pe toate chaturile cu textul "/answer". Nu s-a intamplat asa ceva niciodata pana acum. Acei dintre voi care au o problema cu ce s-a intamplat aseara, sa discute direct cu cel ce-a organizat votul, adica Rey. Eu nu am ce raspunsuri sa va dau.

 

Lucian2, ti-o zic sincer, imi pare nespus de rau ca nu te-am demis cand am avut ocazia. Si nu a fost o singura data, ci de mai multe ori. Probabil te vedeai deja lider aseara, cu toate ca i-am spus lui Cows, inca de acum doua zile, dar chiar si aseara, ca nu ai ce cauta pe acea lista. El te-a bagat acolo, dar nu v-ati asteptat ca rezultatul sa nu iasa cum vi-l doreati. Ghinionul vostru... Mai multe nu comentez pe tema asta.

 

Arturo, ai mare grija la Lucian si la caracterul sau. Mai multe detalii le vom vorbi in privat.

 

Ce vreau sa va asigur e ca a iesit lider exact cine trebuia, in conditiile impuse. Cu atatea demisii, cu atatea nebunii, exceptandu-i pe Peiu si Erow, care au fost lideri, sau pe Hawk, care nu are timpul necesar, Arturo era singurul ce putea duce mai departe ce a inceput Erow. Oricare altu' ar fi stricat munca a trei oameni, doar pentru o ambitie prosteasca sa devina lider. Nici nu stiti ce inseamna acest cuvant, dar va doriti sa fiti acolo. Nu prin prosteala se ajunge unde vreti voi. Au mai fost si altii ce-au incercat asta si n-au reusit sa pastreze functia mai mult de o luna. Tocmai pentru ca nu aveau nicio idee despre ce implica aceasta mult ravnita functie. Urmati pasii, castigati experienta, dobanditi functia prin munca si pe drept nu prin golaneala.

 

Va urez o seara placuta!

 

Vad ca s-au cam incins spiritele in zona 69. Haideti sa ne linistim cu totii pentru ca nimeni nu omoara pe nimeni si e doar un joc si e doar distractie si n-are rost sa ne certam aiurea pentru ca e frumos sa fie bine si intelegere intre noi toti, ca Doamne iarta-ma e doar un joc nu mergem la munca sa castigam bani si sa ne stresam aici. Nu s-a intamplat nimic rau, ce-a fost a fost, iar concluzia este ca @@Artturo, este Liderul National Guard, adica al nostru tuturor. Nu m-ar surprinde totusi ca acum sa avem niste dezvaluiri in randul colegilor nostri asupra orientarii sexuale :))). Cu toate astea vreau sa te felicit si eu Arturo pentru noua ta functie, n-ai cum sa dezamagesti, trebuie doar sa sporim un pic cu cel putin 100% numarul sodomizarilor si in rest sa ne mentinem cel putin la nivelul la care i-am obisnuit pe toti ca suntem!

Link to comment
Share on other sites

Stire de ultima ora venita de la conducerea factiunii:

 

Citez:

 

 

Am luat decizia ca de acum inainte, doar rank 5 sa poarte skinuri de baieti (cu exceptia lui Waxios care e obligat sa poarta acel skin) , iar restul sa poarte skinul de fete. Contestatiile se fac pe Google, o zi buna va doresc

 

Intre timp, @@Peiu S4F a devenit indignat ca el nu avea acces la skin , asa ca a inceput o petitie:

 

 

 

E strigator la cer! Deja e discriminare! Poate vocatia mea era sa devin femeie , nu sa am skin de padurar.

 

 

E un pamflet baaa , usor, nu va schimbati skinurile ca luati FW

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@@AIM SQuatch, @, @@Ragnar C, uite ma ce am gasit pe YT :

 

 

@@Alex S, adu-ti aminte ce sofer erai vara trecuta, for you :D

 

Edited by Rappa S4F
Link to comment
Share on other sites

@@AIM SQuatch, Tu nu stii nimic, eu te-am invatat tot ce stii :)

 

Asa aratai tu cand ai intrat in NG : GiqyTb3.gif

Link to comment
Share on other sites

Tin sa urez bun venit in factiune noilor colegi! Nu ma intereseaza daca aveti sau nu experienta in departamente, sau daca ati mai fost in National Guard, eu va recomand la toti sa mai cititi inca o data regulamentul factiunii. Va indemn sa ascultati de sfaturile membrilor de r3+ a caror experienta va poate ajuta. Orice fel de intrebari aveti, folositi chat-ul factiunii /r fara niciun fel de ezitare, indiferent ca e o intrebare aiurita din punctul vostru de vedere, sau puteti sa folositi topicul dedicat nelamuririlor de orice fel, aflat in cadrul sectiunii National Guard. Cel mai important si vreau sa va intre bine-n cap la toti regula asta, nu actionati niciodata fara dovezi sau daca nu sunteti siguri 100%, mai bine intrebati inainte de a actiona. Folositi un program de filmat si nu va bazati pe SS-uri ca si dovezi, eu recomand Bandicam, puteti sa-l gasiti crack-uit pe FileList. Chiar daca aveti voie cu /duty on pe teren, eu va recomand sa va feriti de civilii cu wanted si/sau cei care fac DM aiurea. De-as fi lider, as pune regula pentru rank 1, fara /duty on pe teren.

 

Speram sa va simtiti bine alaturi de noi si sa va placa ceea ce am creat noi aici de-a lungul timpului... :)

Bun venit inca o data tuturor!

InSaNe[s4F] - Capitan Instructor

Link to comment
Share on other sites

@,Eu iti dau raggae aici si tu ma iei cu ochiosu` asta?

Sa nu uitati de sedinta si antrenamentul de maine, gayu` de marcel a spus ca se vor alege noi antrenori, asa ca cei de rank 3+ sa fiti on.

Link to comment
Share on other sites

M-am gândit să vă împărtășesc sentimentele mele față de voi, față de National Guard. De când am intrat în acest departament m-am simțit ca acasă, am descoperit oameni cu totul și cu totul speciali. Oameni care te sfătuiesc și te îndreaptă spre drumul cel mai corect. V-am găsit pe voi și mă bucur că am aplicat aici, la îndrumarea unui prieten de-al meu. Știu că sunteți o familie, chiar dacă s-a mai destrămat din ea de când yenoH și-a dat demisia, dar eu sper să o reintegrăm și să păstrăm același respect cuvenit. Pentru mine un lucru e cert, nu părăsesc National Guard decât ca o legendă.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.