Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

, pisicuta mea favorita, cum sa-l lasi pe nemernicu' de Arturo sa-ti dea AV?! 'mnezeule, asta chiar se crede lider?! :)) Mai vedem cu revenitu', inca-i asa, o idee.

 

@Artturo, te pot teroriza in 69 de moduri diferite. Sa-mi scot parleala pentru toti nervii pe care mi i-ai facut. :)) Si, bah, nenorocitule, mi-ai vandut MICUTA ROSIE!!!!!!! X( X( X(

 

@ConnerRM S4F, noroc ca eram inactiv in perioada aia, ca te demiteam pe loc daca vedeam asa ceva pe chat. :))

 

@Nelutzu nWo, vad ca esti sucevean... Un' lucrezi ca FED?!

Link to comment
Share on other sites

, si eu te iubesc, soim nebun. :*

 

, nimic din ce-ai auzit nu e adevarat. :-J

 

, inca mai respir. De partea cu sodomizatu' nu zic nimic. ;)

Link to comment
Share on other sites

, pisicuta mea favorita, cum sa-l lasi pe nemernicu' de Arturo sa-ti dea AV?! 'mnezeule, asta chiar se crede lider?! :)) Mai vedem cu revenitu', inca-i asa, o idee.

 

@Artturo, te pot teroriza in 69 de moduri diferite. Sa-mi scot parleala pentru toti nervii pe care mi i-ai facut. :)) Si, bah, nenorocitule, mi-ai vandut MICUTA ROSIE!!!!!!! X( X( X(

 

@ConnerRM S4F, noroc ca eram inactiv in perioada aia, ca te demiteam pe loc daca vedeam asa ceva pe chat. :))

 

@Nelutzu nWo, vad ca esti sucevean... Un' lucrezi ca FED?!

Ti-am zis pe privat, fitoaso.

Link to comment
Share on other sites

@Artturo, am citit si eu interviul ala si... te iert c-ai vandut micuta rosie. Tu inca ma iubesti, dac-ai scris mai mult despre mine decat orice in interviu. :X Da' vezi c-ai gresit cu varsta. Aseara am aflat ca am 50 de ani si 3 copii. Cresc in varsta mai ceva ca Far Frumos, iar copiii imi apar ca ciupercile dupa ploaie. :)) M-ai emotionat de m-am udat tot, asa ca te :*

Link to comment
Share on other sites

, nu stiu daca toti m-ar astepta cu drag. :)) Stiu sigur vreo cativa ce si-ar dori tare mult sa fiu R1, ca sa-si plateasca niste polite mai vechi. :))

 

@PurpleKush LFamily, la cati copii imi tot rasar, ma cresc ei pe mine, nu invers. :)) Dupa 3 luni de inactivitate, aseara am avut "bafta" sa ma prinda unii "fani" si sa-nceapa iar cu injuraturi, cu basme, cu prostii. :)) Ma simt iubit maxim. :X

 

@Peiu S4F, speram sa dau aseara de tine, ca numa' in Jail am stat. =)) Cred ca sunt vreo 2-3 gabori ce ma vor vana azi, sa-mi ia licenta, sau chilotii. :))

Link to comment
Share on other sites

De miercuri seara am un lag infernal, dupa 2 minute iau desync si nu pot face nimic. Stie cineva cum pot rezolva problema? Mi-am sters si modurile, am incercat sa joc fara vreun program deschis, dar nu are niciun rezultat.

Link to comment
Share on other sites

@@South DupliN, Scuze pentru azi.... Succes in viata reala, la BAC si in tot ceea ce ti-ai propus.

 

@@Russell22, Au fost probleme cu hostul, ca de fiecare data aproape :))

 

@@yenoH, Ieri mi-a dat AV ( A intrebat pe cine votez mireasa saptamanii si am zis pe .Andra. si mi-a dat AV fara milaaaaaaaaaa) :( si m-a batut :((

 

@@Peiu S4F,

Iauzi aici

 

@, Succes tortuga, mai vorbim.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.