Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@HaoS I S4F I, Ma faci si prost pe fata? Ne bucuram ca bate o echipa romana, ce ? N-am voie ?

 

 

Da cum vrei, prin spate ?

 

Wow, câtă dragoste între aceşti gaz!

 

:))

 

Da nu bă, dar mă enervează sindromul ăsta, steaua steaua steaua. Ca țăranii, numai steaua știu cu toții :))

 

Ete eu țin cu Juventus București :))

Link to comment
Share on other sites

@, Nu cred ba , daca ai stii de cand caut filmarea aia OMG OMG OMG. Mi-ai infrumusetat seara <3

Invata ba sa dai mention de naiba

 

@@Hawk ToV, Ai ruginit ba , de acum trebuie sa-i faci avant ca sa o ridici ce naiba..

 

 

NO REPORT PLS

 

Imi e lene ba :))

Link to comment
Share on other sites

 

Numele antrenorilor:Conner.RM | KayDen

Tipul antrenamentului: Aerian

Data si ora antrenamentului: 27.11.2016 ora 15:00

Exercitiile facute: War Arena | Parasutari | Hydra VS Hydra rank 4+ si Rustler VS Rustler Rank 1-3

Alte precizari: O sa ne distram :3

 

Am pus antrenamentul de DUMINICA

Link to comment
Share on other sites

Antrenamentul de duminica va fi anulat.

 

Asta-i băăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăă !!!

 

PE MINE M-AI SALVAT !! SUNT LA MUNCA DUMINICA !! ȘI AVEAM 2/2 INVOIRI FACUTE

 

hahahahaha :)):)) :))

 

ai 1 kk de la mine pt treaba asta (când o să-i fac) =)) =)) =))

 

 

__________________

 

 

Hai sal all !

Link to comment
Share on other sites

@@K3nT K3nt, am auzit ca ai renuntat :( . Ba frate, ce sa zic.. Multa bafta in tot ce ti-ai propus, sper, sa ramai rang 5 in factiune. Ai fost si vei fii un tovaras si un prieten adevarat.. Un coleg de exceptie, dur in anumite situatii, apai mistocar, nu mai zic. Esti un om de nota 1000, nu 10, nu 100. 1000. Chiar daca mi-ai mai dat tu fw-uri asa stii tu cum, esti un om de nota 1000. Nu uit cate ai facut pentru mine si promit ca odata, iti voi intoarce favorurile. Ai grija de tine si multa bafta in tot ce ti-ai propus, cu drag, colegul tau BonZy aka Manu.

Link to comment
Share on other sites

Haos, uită-te la celelalte grupe şi o să vezi echipe mult mai slabe decât în campionatul României şi tot mişună în UEL. Eu zic că Astra merită să treacă mai departe, grupă mai dificlă. AS Roma va venii cu echipa a 2-a.. bate Astra sau egal.

Link to comment
Share on other sites

Haos, uită-te la celelalte grupe şi o să vezi echipe mult mai slabe decât în campionatul României şi tot mişună în UEL. Eu zic că Astra merită să treacă mai departe, grupă mai dificlă. AS Roma va venii cu echipa a 2-a.. bate Astra sau egal.

 

sa vedem .. oricum, meciuri tari pe 8 decembrie :)) dar pariu ca ies ca ieri : gherlă ! =))

 

Hmm vad ca sunteti pusi pe spam :)

păi și ? nu`i bine ? suntem activi

 

 

 

Nb all. Azi la muncă, nu stau și frec fesu` ca voi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NU-I ASA PEIULE ? VAD CA ESTI CU OCHIU GEANĂ PE TOPIC !

Edited by HaoS I S4F I
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.