Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare! Acesta este ultimul meu post in acest topic. Mi-am terminat treaba aici si vreau sa mai incerc si alt ceva

Aveti tot respectul meu, ve iubesc(no gay)!!

 

Nu credeam să spun asta, da' îmi pare bine că scap de tine =))

 

glumesc :))

 

O să-ți dau kill oriunde te găsesc , mwhahahhaha

 

 

Erow & Haos, fratii rockeri m/

 

 

Cu dedicație !!!

 

 

 

 

 

!!!!!!! de obicei nu-mi postez melodiile preferate sau artiștii favoriți, dar pentru tine o fac :))

 

Ne auzim în game :*

 

 

N-am apucat să cunosc multă lume din NG de când am revenit pe samp după 1 an jumate, dar mulțumesc lui K3nt că m-a acceptat (cu sau fără pile, că bag mâna în foc că cineva i-a spus "acceptă-l pe haos", cu toate că am avut prieteni care mi-au zis "bă, vrei să-ți pun o pilă?", și n-am acceptat, deoarece am vrut să văd dacă voi fi acceptat pe drept. Asta e însă o dilemă pt mine). Mereu mi-a plăcut această facțiune. Aici e "acasă" din toate punctele de vedere. Aici e un grup unit, și cu caterincă, și cu killăreală :))

 

Vă pwp :*

Edited by HaoS I S4F I
Link to comment
Share on other sites

@@HaoS I S4F I stai linistit nabo, ai intrat pe drept fara pile.

 

Da ? Ce te-a făcut să mă accepți ?

 

Voteaza aici, cine are dreptate in legatura cu noul sistem de sanctionare si cine nu

 

http://www.noua-metoda-de-sanctionare.ye.vc/#vot

 

 

 

Băi termino că și așa ți-ai făcut dușmani, atât staff-ul, cât și pupincuriștii :)) Las-o așa .. n-ai ce face. Trebuie să te obișnuiești cu kkturile astea..

 

 

Hai sal. M-apuc de treabă pe acasă și ne vedem în samp la spart suspecți :))

Link to comment
Share on other sites

Welcome celor ce au intrat pe parcursul zilei de ieri in familionul echipei National Guard, sper sa ne intelegem si sa ne dam ture reciproc, @, esti primul.

Oricum, sper sa ne intelegi bine impreuna si sa dam dovada de o echipa cum doar la ''ZEI'' s-a mai vazut :)).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.