Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Buna seara, simpaticilor!

 

Stiu ca am mentionat si cativa dintre voi in demisie, dar am simtit nevoia sa scriu si aici cateva cuvinte.

Sunt multe persoane care merita aprecierea mea, persoane de acum 1-2 ani care nu mai sunt in NG in acest moment, dar le multumesc ca mi-au fost alaturi in toata aceasta perioada si cu unii inca mai tin legatura si acum. Tiger merita o mare parte din aprecierea mea pentru ca de la el am invatat multe si sper ca vede asta, chiar daca m-am mai suparat pe tine sper sa tinem legatura in continuare! Sper ca Stefan impreuna cu Mixed si Venzi sa duca traditia noastra mai departe si tu, Tiger, impreuna cu Ele sis sa aveti grija de ei :)). Ele sis, impreuna am inceput aici, impreuna am si plecat, tu ca A4, eu prin demisie. Si tu esti de asemenea un om de nota 10 si sa nu te schimbi niciodata si cu siguranta vom vorbi in continuare!! 

Sunteti minunati si m-a frapat faptul ca am lasat o amprenta in viata unor persoane, fie pozitiva sau negativa, chiar daca a fost doar un joc! Imi pare rau daca pe unii v-am suparat, daca ne-am mai certat, dar orice inceput are si un sfarsit. As putea scrie pana maine aici, dar cei apropiati mie stiti deja parerea mea, decat sa stau sa va iau pe toti pe rand :)). We are a family together! Sa fiti uniti in continuare, mult succes tuturor va doresc si sa auzim numa' de bine. Sunteti minunati, va pup si aveti grija de voi!

 

#Remember Ralucy - Major /  Colonel / General (2017-2020)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nu te cunosc așa de bine, nici nu am petrecut atâta timp împreună cu tine în facțiune, dar și timpul puțin în care am fost, ai demonstrat că ești demnă de funcția de sublider. Mult succes în continuare și spor în ceea ce ți-ai propus !! 

Link to comment
Share on other sites

Salut! Am facut un mic update la mod. Am readaugat auto-cuff si am rezolvat problema de la auto-arrest. De asemenea am reparat si sj, fd & repair (nu merge cu ChatID)

De altfel, daca va supara modul ii puteti da /PDoff sa se opreasca + alte cateva mici chestii.

 

Link: *click

 

Pentru cei carora le place sa o arda periculos, din pacate V5.3 a fost sters si nici nu va mai fi readaugat sistemul de auto-frisk (va reamintesc ca este ilegal).

O zi buna!

 

*Nu mai sunt in pd si nu am putut testa totul, daca gasiti vreun bug va rog sa mi-l raportati.

Edited by TheTom
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Ralucy said:

Buna seara, simpaticilor!

 

Stiu ca am mentionat si cativa dintre voi in demisie, dar am simtit nevoia sa scriu si aici cateva cuvinte.

Sunt multe persoane care merita aprecierea mea, persoane de acum 1-2 ani care nu mai sunt in NG in acest moment, dar le multumesc ca mi-au fost alaturi in toata aceasta perioada si cu unii inca mai tin legatura si acum. Tiger merita o mare parte din aprecierea mea pentru ca de la el am invatat multe si sper ca vede asta, chiar daca m-am mai suparat pe tine sper sa tinem legatura in continuare! Sper ca Stefan impreuna cu Mixed si Venzi sa duca traditia noastra mai departe si tu, Tiger, impreuna cu Ele sis sa aveti grija de ei :)). Ele sis, impreuna am inceput aici, impreuna am si plecat, tu ca A4, eu prin demisie. Si tu esti de asemenea un om de nota 10 si sa nu te schimbi niciodata si cu siguranta vom vorbi in continuare!! 

Sunteti minunati si m-a frapat faptul ca am lasat o amprenta in viata unor persoane, fie pozitiva sau negativa, chiar daca a fost doar un joc! Imi pare rau daca pe unii v-am suparat, daca ne-am mai certat, dar orice inceput are si un sfarsit. As putea scrie pana maine aici, dar cei apropiati mie stiti deja parerea mea, decat sa stau sa va iau pe toti pe rand :)). We are a family together! Sa fiti uniti in continuare, mult succes tuturor va doresc si sa auzim numa' de bine. Sunteti minunati, va pup si aveti grija de voi!

 

#Remember Ralucy - Major /  Colonel / General (2017-2020)

 

 

 

Spor in continuare! #REMEMBER RALUCY !! ❤❤

Link to comment
Share on other sites

Hai, frate ca daca ar sta toti in casa am scapa, dar sunt multi cu o mentalitate proasta care nu stau izolati, ei putând avea virusul desi nu prezinta simptome si intra in contact cu altii (ex. cazul din Suceava) si au in gand ca: " e doar o raceala, au mai avut ei".

Edited by bbomber83
Link to comment
Share on other sites

știu, sau mai sunt și ăia care mint în declarație și nu se gândesc că nu pot fi posesori, dar na asta e, noi trebuie să suportăm consecințele unor idioți, că dacă nu noi, atunci cine? O dimineață vă doresc colegi! ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.