Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@South MrSwaG,

 

Stai linistit, aici o sa te simti cel mai bine, o sa vezi. Indiferent de cat timp stai, pentru ca avem membrii care stiu sa intretina atmosfera si stiu cum sa se poarte cu colegii :))

 

 

Nu stiu daca ati observat, dar eu de cateva luni n-am mai vazut certuri deloc in NG.

 

@South MrSwaG

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata colegii !

Nu am mai postat nici eu de mult aici, dar vreau sa va spun ca sunt bucuros ca am primit rank 2 si ca pot face in sfarsit ceea ce imi place mai mult alaturi de colegi din National Guard cat si ceilalti din alte departamente.

Va multumesc pentru sprijinul acordat si va multumesc ca atunci cand v-am cerut ajutorul, nu ati ezitat sa mi-l oferiti. Sper sa fim in continuare colegi si sa ne intelegem din ce in ce mai bine !

Bafta la raport ! :D

Asta poti s-o scrii in lucrarea de la bac. =))

Stai linistit, aici o sa te simti cel mai bine, o sa vezi. Indiferent de cat timp stai, pentru ca avem membrii care stiu sa intretina atmosfera si stiu cum sa se poarte cu colegii :))

Pai cine le mai canta asa ca tine pe /r? :))

 

Acum am ajuns si eu acasa, m-am reintors din 'vacanta'. Spor la puncte si have fun! =D

Link to comment
Share on other sites

Asta poti s-o scrii in lucrarea de la bac. =))

 

Pai cine le mai canta asa ca tine pe /r? :))

 

Acum am ajuns si eu acasa, m-am reintors din 'vacanta'. Spor la puncte si have fun! =D

Nu stiu, la chestia aia cu cantatul am senzatia ca va enervez, plictisesc si parca va dau o parere proasta despre mine, si m-am oprit.

 

Nu sunt doar eu care vreau sa intretin o atmosfera jmchera pe /r, mai sunt cativa.

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu, la chestia aia cu cantatul am senzatia ca va enervez, plictisesc si parca va dau o parere proasta despre mine, si m-am oprit.

 

Nu sunt doar eu care vreau sa intretin o atmosfera jmchera pe /r, mai sunt cativa.

Mersi. Eu ma amuz, imi place. :)) N-ai vazut ca fac si duet cu tine? :)>-

Link to comment
Share on other sites

Neatza baietii ! Ce faceti ? Eu nu prea bine deoarece am avut o noapte alba, sunt frant dupa plimbari din Berceni - Fundeni ; Fundeni - Berceni si de inca cateva ori :)) .

 

P.S. [sa nu va indragostiti niciodata] =))

Sa nu-mi spui ca si-a cam batut joc de tine. :))\

 

Saptamana asta avem sedinta, nu?

Link to comment
Share on other sites

Stai linistit, aici o sa te simti cel mai bine, o sa vezi. Indiferent de cat timp stai, pentru ca avem membrii care stiu sa intretina atmosfera si stiu cum sa se poarte cu colegii :))

 

Nu ti-a fost dor de mine nab?

 

 

Ar mai fii cineva dar isi ia zborul curand br=

 

Sa-mi dau demisia acum? Sau diseara? :)))))))))

 

Salutare baieti, am revenit si eu azi din vacanta si am intrat mai devreme cateva minute in joc, timp in care mi-am facut jumate de raport.

Acum plec la stadion sa-mi iau bilete pentru meciul de duminica, apoi ies afara.

Vorbim diseara, va :* Aragaz BĂI !

Link to comment
Share on other sites

Sa nu-mi spui ca si-a cam batut joc de tine. :))\

 

Saptamana asta avem sedinta, nu?

 

De batut joc nu, dar stii si tu ca daca incredere si comunicare nu e, nu e nimic... Si la mine si la ea se pare ca lipsesc aceste 2 lucruri elementare intr-o relatie.

Oricum, pana la urma toti ajungem in stadiu asta nu ? :))

Link to comment
Share on other sites

Nu ti-a fost dor de mine nab?

 

 

 

 

Sa-mi dau demisia acum? Sau diseara? :)))))))))

 

Salutare baieti, am revenit si eu azi din vacanta si am intrat mai devreme cateva minute in joc, timp in care mi-am facut jumate de raport.

Acum plec la stadion sa-mi iau bilete pentru meciul de duminica, apoi ies afara.

Vorbim diseara, va :* Aragaz BĂI !

Cum ma sa nu-mi fie, mi-a fost din prima zi de cand ai plecat, doar la tine m-am gandit, poti sa-i intrebi pe colegi, ca intrebam de tine pe /r.

 

Cum a fost in excursie ?

Link to comment
Share on other sites

Cum ma sa nu-mi fie, mi-a fost din prima zi de cand ai plecat, doar la tine m-am gandit, poti sa-i intrebi pe colegi, ca intrebam de tine pe /r.

 

Cum a fost in excursie ?

 

Crede-ma, nu ne mai intelegeam cu el, a vrut sa vina dupa tine..deabia l-am linistit. :))

 

Neata. Azi este antrenamentul aerian, sa nu uitati. :D

Vorbim in joc.

Link to comment
Share on other sites

Cum ma sa nu-mi fie, mi-a fost din prima zi de cand ai plecat, doar la tine m-am gandit, poti sa-i intrebi pe colegi, ca intrebam de tine pe /r.

 

Cum a fost in excursie ?

 

 

Crede-ma, nu ne mai intelegeam cu el, a vrut sa vina dupa tine..deabia l-am linistit. :))

 

Neata. Azi este antrenamentul aerian, sa nu uitati. :D

Vorbim in joc.

 

=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Ce nebuni sunteti.

Cyo, a fost foarte frumos in excursie.

 

Neata baieti, intru si eu imediat in joc sa-mi termin raportul.

Link to comment
Share on other sites

=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Ce nebuni sunteti.

Cyo, a fost foarte frumos in excursie.

 

Neata baieti, intru si eu imediat in joc sa-mi termin raportul.

 

Nu's nebun frateee, sunt prietenul tau :)

 

Acum sunt la cineva si are ip-ul banat, dar nu stiu de ce il are, poate rezolv pana diseara :))

Link to comment
Share on other sites

Si cand dai rr la pc nu se restarteaza si netul bai? =))

Bai la mine nu se reseteaza ca am modem, pot sa inchid si toate calculatoarele si telefoanele ca tot nu se reseteaza. Se reseteaza doar daca intra direct cablul fara modem, in cazul asta e mai usor sa scoti cablul si sa-l bagi la loc.

Link to comment
Share on other sites

Bai la mine nu se reseteaza ca am modem, pot sa inchid si toate calculatoarele si telefoanele ca tot nu se reseteaza. Se reseteaza doar daca intra direct cablul fara modem, in cazul asta e mai usor sa scoti cablul si sa-l bagi la loc.

El are net pe cablu :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.