Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

In primu rand Erow a spus la sedinta ca cine nu vrea sa-si detina functia de: antrenor, corector de rapoarte (alt cuvant nu-mi vine in mine) si asa mai departe sa spuna si pune pe altcineva.

 

 

Sau o pierde daca face favorizari sau ii se urca prea mult la cap.

Link to comment
Share on other sites

Pai cam ai dat-o urat :)).

 

In primu rand Erow a spus la sedinta ca cine nu vrea sa-si detina functia de: antrenor, corector de rapoarte (alt cuvant nu-mi vine in mine) si asa mai departe sa spuna si pune pe altcineva. Nu te obliga nimeni sa ti antrenamentu. Daca nu-ti place, nu ai rabdare sa-l ti lasa-l pe altu caruia ii place sa-l tina cu 2 oameni, nu cu 7-8.

In al 2-lea rand poti sa discuti asta cu Only, treaba cu rank-up si altele, ca nu dau eu rank-up.

Si in al 3-lea rand nu cred ca m-ai vazut pe mine vreodata cerand rank up sau spunand ca sunt nemultumit ca n-am primit.

Incheie subiectu , nu stiu de ce am postat la discutii , trebuia doar sa vorbesc cu only.

Link to comment
Share on other sites

Tu ti-ai cam luat avant.

Acum am ajuns si eu acasa si voi vorbi special cu only pentru antrenament daca tot exista intrebari.

 

Ti se pare tie, eu sunt la fel. Daca pui botul, stii cum esti :))

 

Salut tuturor, cum spuneam si dimineata, o sa rup stilul cu rachetele, ma rog, sper sa fac asta. Ma mai uit putin pe forum si ne auzim in joc.

Link to comment
Share on other sites

Back de la sala.

Ce faceti frumosilor ? :* În ultima vreme mi-am facut o relatie mai stransa cu Melinte :X

A început sa imi acorde atentie ca niciodata de cand i-am facut acel cadou special.

 

*Ma duc sa mananc si poate ajung la antrenament.

Edited by Majestickk
Link to comment
Share on other sites

Ti se pare tie, eu sunt la fel. Daca pui botul, stii cum esti :))

 

Salut tuturor, cum spuneam si dimineata, o sa rup stilul cu rachetele, ma rog, sper sa fac asta. Ma mai uit putin pe forum si ne auzim in joc.

Iesi acas'.

@@Majestickk, Ma bucur , poate intr-o zi ii dai un kiss-kiss ceva. Bafta in continuare :)). Gata si cu antrenamentul de astazi , am castigat 2 puncte la factions event , o ducem bine.

Link to comment
Share on other sites

Iesi acas'.

@@Majestickk, Ma bucur , poate intr-o zi ii dai un kiss-kiss ceva. Bafta in continuare :)). Gata si cu antrenamentul de astazi , am castigat 2 puncte la factions event , o ducem bine.

Avem 5/5 puncte bai!!!

@@Majestickk, da-mi facebook-ul lui Melinte. =D

Link to comment
Share on other sites

Avem 5/5 puncte bai!!!

@@Majestickk, da-mi facebook-ul lui Melinte. =D

 

Aveam 5/5 dar intrebarea e pana cand ?:> Daca ne unim castigam iar eventul ca acu 2 saptamani ;)

Bafta Aragaz .. pacat ca iesi :|

Link to comment
Share on other sites

Bafta colegi, sunt cativa (foarte putini) cu care m-am inteles foarte bine pe parcursul celor 4 luni sau care au intrat mai recent in factiune. Imi pare rau ca nu mai este distractia care era mai demult si acum trebuie sa-ti programezi viata reala dupa cum i se scoala unuia si altuia intr-un joc si fiecare isi face proprile reguli. Va :* : [DGS]Alexcyo, Matteo, [PH]Xperience, Madalinos, Haos, Xiser, USP si Kovac.

Edited by Aragorn
Link to comment
Share on other sites

Bafta colegi, sunt cativa (foarte putini) cu care m-am inteles foarte bine pe parcursul celor 4 luni sau care au intrat mai recent in factiune. Imi pare rau ca nu mai este distractia care era mai demult si acum trebuie sa-ti programezi viata reala dupa cum i se scoala unuia si altuia intr-un joc si fiecare isi face proprile reguli. Va :* : [DGS]Alexcyo, Matteo, [PH]Xperience, Madalinos, Haos, Xiser, USP si Kovac.

Bafta ma Aragaze. Chiar imi pare rau ca pleci. :(( Acum nu mai am cu cine sa ma cert la meciuri. Pentru tine, respect fcp. Numai bine! :*

Link to comment
Share on other sites

Bafta colegi, sunt cativa (foarte putini) cu care m-am inteles foarte bine pe parcursul celor 4 luni sau care au intrat mai recent in factiune. Imi pare rau ca nu mai este distractia care era mai demult si acum trebuie sa-ti programezi viata reala dupa cum i se scoala unuia si altuia intr-un joc si fiecare isi face proprile reguli. Va :* : [DGS]Alexcyo, Matteo, [PH]Xperience, Madalinos, Haos, Xiser, USP si Kovac.

 

Nasol ca pleci, n-am sa uit serile de panda :))

Bafta in viata si in tot ceea ce iti propui.

 

RESPECT

Link to comment
Share on other sites

Va :* : [DGS]Alexcyo, Matteo, [PH]Xperience, Madalinos, Haos, Xiser, USP si Kovac.

Ai grija de tine.

 

Ai dreptate in ce-ai zis.. Stiu cum e, nici eu n-am putut fi uneori prezent la antrenamente / sedinta, ba plecam prin oras cu femeia, ba la munca, ba nu aveam chef de samp si stateam AFK..dar alea sunt ca sa exersam intre noi; devenim mai buni si cand mergem dupa robberi, nu doar cu un antrenament, ca doar din fiecare inveti ceva. Sper ca nu ti-am facut impresie proasta cat ai fost coleg cu mine de cand am intrat in NG. Spor in tot ce vrei sa faci, atat in joc cat si in treburile tale din afara lui.

Link to comment
Share on other sites

Nu tin partea nimanui insa daca faceai o cerere calumea nu se mai ajungea aici , oricum parerea mea e ca iti dai demisia aiurea.

 

 

Salut.

 

Da, ce voiai sa scriu acolo. Ma duc afara cu prietenii(si chiar asta am facut)? Ala era motiv serios? Eu nu dau viata reala pe un "antrenament" intr-un joc. Am gresit ca am scris aia la nervi, dar eu cred ca sanctiunea este mult prea mare, totusi cererea aia de invoire n-am facut-o degeaba am facut-o sa scap de sanctiune, era mai bine sa n-o fac. Nu sunt primu nici ultimu.

Edited by Aragorn
Link to comment
Share on other sites

Da, ce voiai sa scriu acolo. Ma duc afara cu prietenii(si chiar asta am facut)? Ala era motiv serios? Eu nu dau viata reala pe un "antrenament" intr-un joc. Am gresit ca am scris aia la nervi, dar eu cred ca sanctiunea este mult prea mare, totusi cererea aia de invoire n-am facut-o degeaba am facut-o sa scap de sanctiune, era mai bine sa n-o fac. Nu sunt primu nici ultimu.

Un petrolist si-a aratat "coltisorii". Da , trebuia sa pui un motiv anume , ca sa iti raspund la intrebare . Nu te astepta sa nu fi sanctionat cand iti bati joc. Numai si numai pentru ca mi-ai placut o perioada iti urez bafta.

Link to comment
Share on other sites

Bafta colegi, sunt cativa (foarte putini) cu care m-am inteles foarte bine pe parcursul celor 4 luni sau care au intrat mai recent in factiune. Imi pare rau ca nu mai este distractia care era mai demult si acum trebuie sa-ti programezi viata reala dupa cum i se scoala unuia si altuia intr-un joc si fiecare isi face proprile reguli. Va :* : [DGS]Alexcyo, Matteo, [PH]Xperience, Madalinos, Haos, Xiser, USP si Kovac.

 

 

Hai ma, nu te supara. Nu pleca asa aiurea.

Link to comment
Share on other sites

Esti mai nab ca mine :|

Ba da poti trece peste :(

o sa imi fie dor de tine.. cine o sa mai faca DM cu hunteru pe mine? :( pe cine mai injur eu de toti sfinti ca nu ma lasa sa ies din hq si imi bubuie inf?

Cu cine ma mai cert? :|

Retrage ba :( te iubesc ! Remember me ba!1

Edited by pH Xperience
Link to comment
Share on other sites

@, Imi cer scuze pentru reactia mea de azi, dar chiar aveam nervi...scuze inca odata.

@, Imi pare rau ca ai ales sa ne parasesti...esti un om de treaba, imi face placere ca am putut sa te cunosc. Succes in tot ce iti propui.

Link to comment
Share on other sites

Va multumesc pentru urari, ati fost niste colegi minunati.

Chiar imi pare foarte rau ca va parasesc si in acelasi timp imi parasesc fatiunea de suflet, dar se pare ca am deranjat si cred ca locul meu nu mai este aici. Nu regret nici un moment petrecut alaturi de voi.

Link to comment
Share on other sites

Va multumesc pentru urari, ati fost niste colegi minunati.

Chiar imi pare foarte rau ca va parasesc si in acelasi timp imi parasesc fatiunea de suflet, dar se pare ca am deranjat si cred ca locul meu nu mai este aici. Nu regret nici un moment petrecut alaturi de voi.

Retrage ma. NU fa faze d'astea, daca iti dai deminisia inseamna ca te gandesti doar la tine si ca nu-ti pasa de noi. :((

Link to comment
Share on other sites

@, Imi cer scuze pentru reactia mea de azi, dar chiar aveam nervi...scuze inca odata.

@, Imi pare rau ca ai ales sa ne parasesti...esti un om de treaba, imi face placere ca am putut sa te cunosc. Succes in tot ce iti propui.

 

Ce reactie? Nu mi-am dat seama de nimic, eram prea plictisit.

 

Va multumesc pentru urari, ati fost niste colegi minunati.

Chiar imi pare foarte rau ca va parasesc si in acelasi timp imi parasesc fatiunea de suflet, dar se pare ca am deranjat si cred ca locul meu nu mai este aici. Nu regret nici un moment petrecut alaturi de voi.

 

BAAAAAAAAA, RETRAGE.

Link to comment
Share on other sites

Retrage ma. NU fa faze d'astea, daca iti dai deminisia inseamna ca te gandesti doar la tine si ca nu-ti pasa de noi. :((

 

Am stat si m-am gandit mai bine si nu vreau sa-mi pierd cativa amici si vreau sa mai fiu alaturi de voi in continuare. Sunteti foarte convingatori :o3

Link to comment
Share on other sites

Am stat si m-am gandit mai bine si nu vreau sa-mi pierd cativa amici si vreau sa mai fiu alaturi de voi in continuare. Sunteti foarte convingatori :o3

Asa ma noob-ule. Nu vezi ca suntem 20 si ceva in factiune ? Ne lasi la greu ? Rusine sa-ti fie.. Pai saptamana asta eu cu Xiser si Black am alargat jail - robberi non stop.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.