Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

Te-am iertat, gata. Sigur ne vom intelege de minune. Daca ai ceva nelamuriri in ce priveste jail-ul sau regulamentul, nu ezita sa ma intrebi. Te ajut sa iei rapid 2x FW. :)) Glumesc. Oricand ai vreo intrebare, foloseste /r, /sms, PM... :)

 

Pentru cine-i curios cum arata nasicu' meu Alex, ia uitati o poza recenta de-a lui. :X

 

10014885_661077627274452_752410606044779

Asa se asculta Salam mai nou? :))=)))) Si multumesc, cu siguranta te voi intreba cand nu stiu ceva.

Edited by Rough17
Link to comment
Share on other sites

 

Te-am iertat, gata. Sigur ne vom intelege de minune. Daca ai ceva nelamuriri in ce priveste jail-ul sau regulamentul, nu ezita sa ma intrebi. Te ajut sa iei rapid 2x FW. :)) Glumesc. Oricand ai vreo intrebare, foloseste /r, /sms, PM... :)

 

Pentru cine-i curios cum arata nasicu' meu Alex, ia uitati o poza recenta de-a lui. :X

 

10014885_661077627274452_752410606044779

 

 

 

IL asculta pe salam in casti sau ce ? :)))))))))))))

 

Te-am iertat, gata. Sigur ne vom intelege de minune. Daca ai ceva nelamuriri in ce priveste jail-ul sau regulamentul, nu ezita sa ma intrebi. Te ajut sa iei rapid 2x FW. :)) Glumesc. Oricand ai vreo intrebare, foloseste /r, /sms, PM... :)

 

Pentru cine-i curios cum arata nasicu' meu Alex, ia uitati o poza recenta de-a lui. :X

 

10014885_661077627274452_752410606044779

 

 

 

IL asculta pe salam in casti sau ce ? :)))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Salutari! Acum am ajuns si eu acasa, ne auzim in game mai tarziu putin, ma pun sa fac curat ca imi da mama in cap :))

Bafta.

Link to comment
Share on other sites

Asa se asculta Salam mai nou? ) )) Si multumesc, cu siguranta te voi intreba cand nu stiu ceva.

 

Am uitat sa-ti spun ceva... Tre' sa-mi platesti chirie. Jail-ul e al meu. :))

 

 

 

 

IL asculta pe salam in casti sau ce ?

 

Il asculta pe Salam si se gandeste la o fata simpatica. :))

 

 

Salutari! Acum am ajuns si eu acasa, ne auzim in game mai tarziu putin, ma pun sa fac curat ca imi da mama in cap

Bafta.

 

Mama... Lili?! =))

 

 

 

Bă ești nebun )) am și eu pătură din aia ))) hahahahhaha

 

Clar si cu tine. :)) Da-i foc, arunc-o in strada. =))

Link to comment
Share on other sites

Plouă afară, dar și în topicul cu reclamații NG-iști.

 

Bun așa băieți, atât timp cât nu sunteți sanctionați ca Erow cu AV http://forum.b-zone.ro/topic/204032-plangere-erow-wanted-jaill-for-no-reason/

 

 

=)) =)) =)) =)) =))

 

 

Din seria bancurilor seci :))

 

 

 

Nick: HaoS.
Level: 69
Comentariu: Yenoh e așa NOOB că ține deagle invers în mână, cu toate că are rank 3 în NG.
Alte precizări: pufos

 

 

 

 

Update.

 

 

Update Jucatorii AFK on Wanted nu vor mai fi somati si dupa omorati. Se va anunta pe chatul departamentelor [/d] X AFK on Wanted si se va face o poza care sa dovedeasca ca este AFK. Urmatorul politist care vine dupa 3 minute obligatorii si il gaseste tot AFK il va putea omora pe baza dovezilor polistului anterior.

 

Inainte erau 5 minute.

 

Și dacă eu după 3 minute vreau să-l omor, ce, nu pot că tre să vină alt polițai ?

Edited by HaoS
Link to comment
Share on other sites

@,Wut, m-am gandit la asta dar nu am mai zis =))

@, Nu-l mai stiu pe costica, dar stiu ca erai preshu de la usa mea cand te lasam cu rent.

@, Ca tot vine pastele, nu pui si tu niste lumanari ?

Edited by Ervin27
Link to comment
Share on other sites

Eu am iesit noapte buna.

Am postat raport 69 pct, saptamana vitoare vreau best :>

 

Erow cum ba sa iei av la lider? acu am vazut =))

Mama :| si ziceai ca eu sunt nab :))

Link to comment
Share on other sites

Noapte bună all.

 

Ne-auzim duminică seară, sau luni. Plec din oraș 3 zile. Sper să ajung întreg înapoi, la iubirea mea Yenoh :)) fumeie să nu mă înșeli :)) ai grijă =))

 

________________________________________

 

Mi-am găsit serial până la urmă :))

 

http://www.tv.com/shows/marvels-agents-of-shield/

 

http://www.filmebunesub.com/2013/01/agents-of-shield-2013-online-subtitrat.html

 

 

Edited by HaoS
Link to comment
Share on other sites

Noapte bună all.

 

Ne-auzim duminică seară, sau luni. Plec din oraș 3 zile. Sper să ajung întreg înapoi, la iubirea mea Yenoh :)) fumeie să nu mă înșeli :)) ai grijă =))

 

Noapte buna, pufosenie! :X Ai grija de tine. Sa mi te intorci intreg, ai auzit?! :))

 

 

 

Azi am vazut o chesti interesanta in Jail si-o s-o dau si eu mai departe... , ai invatat Limba Romana in SA:MP?! #-o

 

Noapte buna, soldatei neinfricati! :))

Edited by pH Yenoh
Link to comment
Share on other sites

Nickname-ul tau: iStunt.[sEF] Nickname-ul celui reclamat: KazZy13x Descrierea situatiei: Am dat rob cu 10 minute in urma si mam apucat sa fac DM pe cop dupa asta Domnul KazZy13x A dat Wanted 3 copp attack pentru Dm dar eu deja aveam Wanted 6 Pentru Robb Am dat Report sa stiu daca are voie mi sa spus ca nu are voie dupa asta pana sa intru in jail cu maxim un minut mai a dat odata Wanted 3Copp Attack(RElog) daca eu intram in jail si imi dadea wanted cand eram in celula? Martori: SS Dovezi (Screnshot): http://imgur.com/a/c6bYz#0

 

Citește si tu update-urile...nu mai poti primi wanted cand esti in jail...

Link to comment
Share on other sites

Eu am iesit noapte buna.

Am postat raport 69 pct, saptamana vitoare vreau best :>

 

Erow cum ba sa iei av la lider? acu am vazut =))

Mama :| si ziceai ca eu sunt nab :))

Te-a facut zek0 ma erowe :))

 

Citește si tu update-urile...nu mai poti primi wanted cand esti in jail...

Tu parca erai plecat

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.