Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ia uite la ei ba, planeta se confrunta cu foamete și ei se cearta cine e mai bun în clutch ???

Si care e problema, foametea se mai rezolva, clutch-uri de calitate vezi mai rar. ??

Link to comment
Share on other sites

@, A venit SKAY Beleaua cu un plan maret, sa ma tina in HQ, ai ceva de spus in privinta lucrurilor?

Csf, bai vere...

El saracu' crede ca eu joc pe cine stie ce conturi anonime cand eu abia mai intru pe forum de 2-3 ori pe saptamana... Daca lui i-a dat viata multa muie si a ramas traumatizat, trebuie sa fim intelegatori si noi, zic. :)

Asa e cand ai fani... Oricum, vorba ta, de jucam eu, faceam si eu un +20 acolo (mai ales avand in vedere ca jucam vs. slabani). :-?

Anyway, am vrut sa mai dau si eu pe aici, ca asa degeaba comenteaza toti orfanii care nu stiu sa lege 2 cuvinte fara sa faca 5 greseli gramaticale de mine ca ei ajung la Mc/KFC, nu eu. :P

Link to comment
Share on other sites

Bodie suferă de vedetism și eu nu am țigări. ..

Verificați topicul de sancțiuni! ! Toți membrii, în caz ca va vedeți numele sa nu avem discuții în cazul în care sunteți sancționați.

Edited by Askhanar
Link to comment
Share on other sites

Luni, 12.12.2016, intre orele 20:00 - 22:00 vreau sa fiti ONLINE pentru a ne prezenta la waruri. Cei care lipsesc vor fi sanctionati cu FactionWarn.

 

 

Din pricina seriozității de care ați dat dovada învoirile sunt închise și nu voi mai accepta inactivitati!

Link to comment
Share on other sites

baieti, eu nu mai am chef de mafii, toti neauzitii au ajuns sa rupa codurile :))

admini inconstienti si nefolositori, mai bine joc pe server de 50 de playeri ca au admini mai buni

Cred ca ma retrag in departament sa va bag in jail sau in ng sa am grija de voi :))

Edited by sQuiZz ZEW
Link to comment
Share on other sites

wuodXuO.jpg


doresc sa inchin acest record mafiei Verdant Family ca un semn de ramas bun, va pupacesc :>

sa ii dea cineva tag lui sNr aici sa vada si el

Edited by sQuiZz ZEW
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.