Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Hi!Yes,we have a meeting at 13:00.

 

 

Nu am inteles cand sunt antrenamentele,imi spune cineva?

 

o sa facem antrenamente marti si joi, cum e si in regulament , ca sa nu mai existe intrebari, si pentru a scapa de "inactivi". Oricum verificati mereu topicul de anunturi importante.

Salut, acum am venit si eu de la mare.

Cred ca plec peste cateva ore prin oras.

Bafta.

bine te-am gasit, sper ca te-ai facut negru negru :))

 

@Merg la somn, noapte buna, ne vedem maine.

Link to comment
Share on other sites

Ma duc la culcare, noapte buna tuturor, maine la 12:45 toti in fata la hq!

Topic inchis pana maine la 15:00 ca sa vada toti anuntul, vreau sa fim cat mai multi on la war.

Edited by SQ Raducu
Link to comment
Share on other sites

Ma duc la culcare, noapte buna tuturor, maine la 12:45 toti in fata la hq!

Topic inchis pana maine la 15:00 ca sa vada toti anuntul, vreau sa fim cat mai multi on la war.

Inchide-l daca tot afirmi ceva.

Am plecat sa ma relaxez putin, eu sunt noul vostru coleg. Sper sa facem treaba buna impreuna, probabil maine la antrenament nu voi ajunge, nu promit nimic, in caz ca se iveste vreo problema fac cerere de invoire.

Link to comment
Share on other sites

Inchide-l daca tot afirmi ceva.

Am plecat sa ma relaxez putin, eu sunt noul vostru coleg. Sper sa facem treaba buna impreuna, probabil maine la antrenament nu voi ajunge, nu promit nimic, in caz ca se iveste vreo problema fac cerere de invoire.

 

a fost inchis nab :))

 

Welcome celor noi, sper sa nu ma dezamagiti.

Link to comment
Share on other sites

F4L kiNNNder - banat permanent, yea!

 

sa te bucuri de raul altuia e mai rau decat daca i-ai face tu rau acelei persoane, ce inseamna asta, VAI A LUAT KINDER BAN SI ACUMA LUAM LS-UL. Scopul nostru , si cel putin al meu si al lui andreiy. e sa va fac oameni, NU SA VA BUCURATI CA A LUAT BAN, CE INSEAMNA ATITUDINEA ASTA LA VOI, DACA MAI VAD UN SINGUR POST IN CARE SA VAD CA SE BUCURA CINEVA CA A LUAT BAN DAU CLOSE LA DISCUTII O LUNA!

Link to comment
Share on other sites

sa te bucuri de raul altuia e mai rau decat daca i-ai face tu rau acelei persoane, ce inseamna asta, VAI A LUAT KINDER BAN SI ACUMA LUAM LS-UL. Scopul nostru , si cel putin al meu si al lui andreiy. e sa va fac oameni, NU SA VA BUCURATI CA A LUAT BAN, CE INSEAMNA ATITUDINEA ASTA LA VOI, DACA MAI VAD UN SINGUR POST IN CARE SA VAD CA SE BUCURA CINEVA CA A LUAT BAN DAU CLOSE LA DISCUTII O LUNA!

In sfarsit cineva care stie ce inseamna sa fii om >:D<<'>

Sper ca nu am zis gresit:)) +1 de la mine

Ti pwp:*

 

Oare cine ia lider?

Link to comment
Share on other sites

In sfarsit cineva care stie ce inseamna sa fii om %20br= Sper ca nu am zis gresit:)) +1 de la mine

Ti pwp:*

 

Oare cine ia lider?

Cred ca levyy..., sau griffyn, habar nu am... sper sa intelegeti ca nu vreau raul nimanui, vreau sa fiti oameni :)

Link to comment
Share on other sites

Hai neata dragilor, mai postez si eu pe aici dupa ceva timp. M-am bucurat astazi cand am facut logul la war, ati fost foarte multi prezenti, si aproape deloc absenti. Felicitari voua! Cand ne vedem in joc, voi oferi o prima de 10,000$ celor care au fost prezentiglumeam, nu va dau nimic

Edited by M Caesar
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.