Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

EEE si cu postu asta chiar ca nu-l mai iert de loc si-a taiat oTo creanga de sub picioare cu mine si sa nu uitam ca are deja 2/3 deci Daca nuu ii fac numai posturi

S@l

Link to comment
Share on other sites

Si taca paca mi-a venit masina acasa :X , ma dau si eu mare cum se da picone cu matizu lui =))).

 

JCWOkKI.jpg

 

9R2gauL.jpg

Ala din poza esti tu ?

Sa o stapanesti sanatoasa si sa iei cat mai multe amenzi.

Link to comment
Share on other sites

@@South Blacky07, Ala din poza e tata ca n-am permisu deocamdata, luni imi da ala provizoriu de 1 luna sa circul pana imi ajunge ala original de la trafic.

 

@, Ba n-am de ce sa ma vait :)) , mi-am indeplinit si eu visu sa am permis si masina deci merg pe drumu bun ))

Masina e frumoasa, cat ai dat pe ea ( luand in considerare ca e mana a 2-a) ? :)
Link to comment
Share on other sites

Tu numai posta aici si cauta-ti o femeie in joc :)) sa nu zic muiere :))))) :*:D:P

O sa iti zic o faza cand eram in Pimps. Tin minte cand eram cu EllaFox 2-3 zile si cand am aflat ca era o farsa de a lui JustThink si a lui MyAir m-am enervat la culme cand am aflat de la AnDeD seara aia ca radeau aia de mine in dimineata aia. Si atunci mi-au sarit toti dracii si i-am sunat pe fiecare in parte ca au terminato cu mn si ca daca ii prind ii calc in picioare !!

Dupa cand a auzit AnDeD ca iau order sa ma duc dupa aia imi bubuia fiecare masina sa nu ma duc dupa aia sa ii omor ca atunci vroiam sa ma duc peste aia cu shotgunu cum se ducea Blade Trinity cu shotgunu peste vampiri aia in club

Radem , ne bagam unu in gura la altu da toate pana la gagica , de ea sa nu se atinga nimeni ca nici reclamatiile nu ma sperie :))

Am si preferinte , or sa fie din Paramedics , Taxi sau TTC deoarece vreau sa fie cat mai sexy

Link to comment
Share on other sites

O sa iti zic o faza cand eram in Pimps. Tin minte cand eram cu EllaFox 2-3 zile si cand am aflat ca era o farsa de a lui JustThink si a lui MyAir m-am enervat la culme cand am aflat de la AnDeD seara aia ca radeau aia de mine in dimineata aia. Si atunci mi-au sarit toti dracii si i-am sunat pe fiecare in parte ca au terminato cu mn si ca daca ii prind ii calc in picioare !!

Dupa cand a auzit AnDeD ca iau order sa ma duc dupa aia imi bubuia fiecare masina sa nu ma duc dupa aia sa ii omor ca atunci vroiam sa ma duc peste aia cu shotgunu cum se ducea Blade Trinity cu shotgunu peste vampiri aia in club

Radem , ne bagam unu in gura la altu da toate pana la gagica , de ea sa nu se atinga nimeni ca nici reclamatiile nu ma sperie :))

Am si preferinte , or sa fie din Paramedics , Taxi sau TTC deoarece vreau sa fie cat mai sexy

Nu vrei sa-ti dea si bani ? :)))

 

Pentru voi nabilor

Link to comment
Share on other sites

Si taca paca mi-a venit masina acasa :X , ma dau si eu mare cum se da picone cu matizu lui =))).

 

JCWOkKI.jpg

 

9R2gauL.jpg

Frumos, sa-l stapanesti sanatos! Si matiz-ul e bun decat nimic...abia astept sa iau carnetul.

Link to comment
Share on other sites

Si taca paca mi-a venit masina acasa :X , ma dau si eu mare cum se da picone cu matizu lui =))).

 

JCWOkKI.jpg

 

9R2gauL.jpg

 

Foarte tare, sa-l stapanesti sanatos si sa le faci in ciuda la vecini :))

 

P.S.: Ce scrie pe duba? =))

Edited by VDT Magnum
Link to comment
Share on other sites

Salut ce faceti?

Sa il stapanesti sanatos carter, sper ca nu conduci in realitate ca pe samp la viteze excesiv de mari =)) ca in realitate nu te respawneaza =))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.