Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Imi poti face si mie o poza cum e a ta, dar sa fie skinul de lider si sa scrie Vialpando pe ea?

Sa nu uiti de surpriza lui Alonso, acum ma pun sa ma uit la un serial, mai pe seara va astept sa repetam dm-ul pe rdt!

 

 

 

#ȘĂFDEPAGINĂ

Edited by MONSTERS a k a RedXz0r
Link to comment
Share on other sites

http://forum.b-zone.ro/topic/8002-cereri-unbanunban-requests/page-1321#entry4161709 va rog sustinetima, am fost orbit de bani... mi-am stricat toata munca de pe server pentru un nrg...

Vialpando nu ma da afara te rog, in caz ca nu ma iarta kelton o sa fac tot posibilul sa cumpar unban.

 

Nu prea mai ai ce face.. Trebuia sa te gandesti la consecinte

Link to comment
Share on other sites

 

1: Verdant II LS - Attack. ora: 20:30 - 21:00

Astazi, 26.05.2015, la ora 20:45 sa fiti in HQ pentru a ne pregati pentru WAR !

Prezenta este obligatorie iar cei care lipsesc si nu au cerere de invoire vor fi sanctionati !

Vreau sa vad pe cine ma pot baza!

 

 

 

waru e intre 20:30-21:00...

pregatirea cred ca ar trebui sa fie la 20:15

Link to comment
Share on other sites

 

Nick: Starp[nWo]

Level: 31

Rank: 2

Seniority: 15 days

Why do you want to leave Verdant Family?: Bine, ascultă, am fost în perioada examenelor și nu am avut timp să se joace, așa că am decide să se alăture gasca inactiv ca familie Verdant! acum, eu sunt în vacanță de vară! Sunt activ acum, așa că am dori joace războaie i doresc să facă noi scoruri! i se poate face acest lucru, dar .. nu aici! Ar trebui să merg la un alt gang

I agree to stay civil 60hours in case it proofs that i wasn't a member of Verdant Family for 2 weeks: Yes
What is your opinion about Verdant Family after spended time here: M-am distrat la ultimele zile aici cu liderul. că
Other specifications?: I'm sorry for that ! bafta

 

 

4:03 :))

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.