Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nu are rost sa va certati, momentan trecem printr-o perioada mai grea dar sper cu timpul sa ne revenim. Incercati sa lasati toti cate putin de la fiecare si impreuna sa facem treaba buna si sa iasa cum trebuie.

 

Rank 4+ incercati sa da-ti attack in fiecare zi indiferent cati suntem momentan pentru ca daca luptam putem castiga dar daca nici macar nu incercam am pierdut din start.

 

Cei inactivi incercati sa veniti si voi macar la war-uri, faceti un efort.. iar daca chiar nu se poate puneti-va demsiile, Verdant este intr-o evolutie continua si cu dorinta de succes, n-am vrea sa ne impiedicati in finalizarea acestui proiect.

 

Va doresc un weekend prelungit placut (ce a mai ramas din el) si nu uitati sa veniti in seara asta la singurul war pe care il avem. Va pup :*

 

Edited by NesTea Sven
Link to comment
Share on other sites

Neata colegi tocmai ce m-am trezit si eu ce faceti ?


91eby77.png

1:Racing LS- Defend 20:00-20:30

2: Docks I LS - Attack 20:30-21:00

3: Idlewood LS - Defend 21:00-21:30

4.Car Rent LS - Attack 21:30-22:00

Astazi, 02.12.2015, la ora 19:45 sa fiti in HQ pentru a ne pregati pentru WARURI !

Prezenta este obligatorie iar cei care lipsesc si nu au cerere de invoire vor fi sanctionati !

Cat mai multi online deoarce vor fi 4 warruri.

Remember! The real power can`t be give..it must be taken

Link to comment
Share on other sites

@@AIM NewLife, @@South Deeyyuu, Uite tocmai asta i-am zis si lui Sartor , nu mai dam atacuri pana nu vad ca am macar 30 pe /members , cand o sa-mi vina macar 30 de oameni in cap atunci putem sa dam atacuri altfel nu dau atac sa ma joc singur.

 

 

Ba eu mai am cam 2 ore pana ajung acasa.. In seara asta o sa dau attack deci maine sigur o sa avem attack. Cine nu are invoire in seara asta si nu e la war are fw. Am vazut ca daca v-am lasat mai moale zilele astea ca nu am fost eu activ uni v-ati batut joc. Vreau sa vad cat mai multi on la waruri.

intarzii si eu la primul war, vin la 20:20 cel tarziu

Link to comment
Share on other sites

91eby77.png



1Transfender LS- Attack 20:00-20:30


2: Car Rent LS - Defend 20:30-21:00


3:Idlewood LS - Defend 21:00-21:30


4.GSB LS - Attack 21:30-22:00



Astazi, 03.12.2015, la ora 19:45 sa fiti in HQ pentru a ne pregati pentru WARURI !


Prezenta este obligatorie iar cei care lipsesc si nu au cerere de invoire vor fi sanctionati !



Cat mai multi online deoarce vor fi 4 warruri.




Remember! The real power can`t be give..it must be taken


Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru warurile de astazi, am dovedit ca putem face furori si in putini membri, noapte buna!

Uite cum vreau si eu sa fac video si imi da camtasia crash la unele videouri pe care vreau sa le editez. Futui morti lui de program, stie cineva un alt program bun cu care imi pot edita videourile filmate cu dxtory?

Off ce nervi am ca nu-mi pot scoate video, sa arat cum se da magiuta fara cod.

@@BeyondOwn, fratelo tu cu ce editezi?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.