Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Faza e ca toti mergeti rambo sa faceti kill da la ce ajuta ca faceti kill si pierdem. BA STATI NAIBI LA BACKUP CE ARE DACA STAM LA INFLUENTA ERAM 34 ON LA WARU CU GSB! IL CASTIGAM USOR DAR VOI TOT DUPA EI ATI FOST!! AM CASTIGAT IN LV SI NU SUNTEM IN STARE SA CASTIGAM IN LS :))

Link to comment
Share on other sites

@@BeyondOwn, Ba, nu poti sa iei decizia dupa un war in care tu da, ziceai toti la backup, dar eu nu vedeam backup ba, era asa lag pe server si probabil toti au patit la fel, incercam sa ma ascund, stateam 2 minute, dupa nu se mai misca nimic pe minimap, apoi o rulare foarte rapida a jocului si ma trezeam mort, cum poti sa faci ceva in conditiile astea, nu e vina ta si nici a membrilor. E adevarat ca sunt unii nesuferiti care nu asculta si joaca cum cred ei, sunt unii care cer /fvr cand sunt toate masinile in parcare pentru FCR iar ca sa vina el cu fcr mor 5 care stau dupa o masina ca baricada. Deci in final, nu poti sa iesi din cauza unei zi de rahat, nu e vina ta, nici a mea, nici a liderului nici a membrilor, e vina stafului ala mare care a pus host slabut. Nu poti face influenta daca prin desync deja nu mai esti pe server probabil, deci nu ai cum sa faci secunde.

Edited by Bodie Official
Link to comment
Share on other sites

Ba astia nu-s membri sa-i pui la influenta ca daca te uiti peste nume iti dai seama,nu ai cum sa joci la influenta cu noi (ca ma includ si pe mine),problema e ca avem cativa sparti care trag mafia in jos facand minus la fiecare war si stand AFK in HQ sau intra cand li se scoala lor si atunci cand intra fac scor pe minus gen Relax.. si crezi ca liderul vrea sa ne piarda pe noi dandu-ne FW normal ca nu vrea ca daca incepe cu sanctiunile ar trebui sa dea FW la toata mafia ca unu nu asculta crezi ca-i convine ? NU, daca scapam de minusari si de aia cativa inactivi o sa fie bine.

Link to comment
Share on other sites

Voua vi se pare normal sa tipam 15 minute pe chat sa veniti la un backup care putea fi oriunde nu conteaza ca-l vedeai sau nu , oriunde numai in ei pe deal nu.Puteai sa stai si AFK in santier/pe Skate Park pentru mine era perfect in schimb voi mergeati direct in ei , se murea la secunda.Nu am pus demisia pentru 2 turfuri pierdute cu nesansa am pus-o pentru ca am pierdut din nesimtirea voastra.

Link to comment
Share on other sites

BA are lumea incredere in noi :)

xLNp2qa.png

 

Hai sa nu ii dezamagim :)

 

ACUM LASAND GLUMA. MAINE VREAU PREZENTA MAXIMA VREAU SA CASTIGAM 4/4 DA PENTRU ASTA TRE SA ASCULTATI!! AZI AM OBSERVAT CA DACA NU DAU UN FW NU VA CONFORMATI. DACA SI MAINE PROCEDATI LA FEL NU O SA DAU UN FW CI MAI MULTE!!

Link to comment
Share on other sites

Salutare all ce faceti ?


91eby77.png

1Rodeo LS - Defend 20:00-20:30

2: Car Rent LS- Attack 20:30-21:00

3:Racing LS -Defend 21:00-21:30

4.Docks II LS- Attack 21:30-22:00

Cati mai multi online deoarece sunt 4 waruri !

\

Astazi, 10.12.2015, la ora 19:45 sa fiti in HQ pentru a ne pregati pentru WARURI !

Prezenta este obligatorie iar cei care lipsesc si nu au cerere de invoire vor fi sanctionati !

Remember! The real power can`t be give..it must be taken

Link to comment
Share on other sites

am reclamatie pentru /q din cauza la desync, numai copii fara viata prin mafiile astea, singurul lor scop, ''post'', e clar, daca iau si acum fw nu mai are rost sa ma joc pe serverul asta plin de copii autisti.

Link to comment
Share on other sites

@,Atat timp cat au fost probleme cu hostul fara o filmare care sa dovedeasca ca nu aveai desync sau ca ai abuzat nu vei primi FW.

Sa intrati in numar cat mai mare pentru waruri 4/4 in LS si sper ca astazi atunci cand o sa va chem pe toti la /backup sa nu mai existe confuzie printre voi.

Edited by BeyondOwn
Link to comment
Share on other sites

Salut baieti , ne-am descurcat bine astazi dar lasati-o mai usor cu nervii facuti la waruri cand castigam 15-0 , ba ca nu vi se dau arme ba ca da cineva peste voi/va face block sau alte lucruri de genul care intrec orice imaginatie.

Aviz celor ce stiu ca stau mai prost cu nervii nu mai injurati cum va vine cand muriti pentru ca se lasa cu posturi si nu oricum ci posturi de 3/3 asa ca incercati sa fiti mai temperati , am ajuns la o oarecare intelegere cu cei din VTB , au retras ce au mai avut pe la noi acum sa retragem si noi de la ei @,

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata, domnilor. Asa cum a spus si Beyond mai sus incercati sa nu mai folositi termeni jignitori la waruri deoarece acum toata lumea este pusa sa va scoata. O zi frumoasa sa aveti, ne vedem la waruri.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.