Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Neata buna, Verdant! Ce mai faceti? Din pacate a mai plecat un om important, adica Cokemeister. Sigur o sa gaseasca Nowerbach un sublider destul de ok pentru mafie! Ne vedem mai pe seara sau imediat in joc! Sa aveti o zi frumoasa! :*

Link to comment
Share on other sites

@@vidaL smeceru, Toti suntem muncitori :)), inclusiv coffe:)).

 

Buna ziua Verdant Family, eu sunt noul sub-lider, sper ( adica facem nu sper) sa facem o treaba buna aici, usor usor o sa ne facem 41/41, apoi o sa putem lua mai multe turfs.

 

 

Prea multe nu va zic, paste fericit tuturor !

Link to comment
Share on other sites

Salut domnule Tig3r este o onoare sa fiti parte din conducerea factiunii in care ma aflu.

De asemenea, in aceasta zi minunata vreau sa salut restul membrilor factiunii deoarece asa este frumos.

 

 

///Nowerbach, pe scurt, inseamna salut. E buna complexitatea salutului? :)):))

Link to comment
Share on other sites

"Welcome To The League Of Ciucurel" :))). Facem treabă cu tine. Aseară n-avem ce face si ti-am citit toate alea de pe profilul tău. Cum ai inceput sa joci pe acest server,prima ta factiune,etc :))). Aaa da... Va salut dragi colegi.

Edited by HG Kenny
Link to comment
Share on other sites

@@vidaL smeceru, Toti suntem muncitori :)), inclusiv coffe:)).

Buna ziua Verdant Family, eu sunt noul sub-lider, sper ( adica facem nu sper) sa facem o treaba buna aici, usor usor o sa ne facem 41/41, apoi o sa putem lua mai multe turfs.

 

 

Prea multe nu va zic, paste fericit tuturor !

Mersi pt acel pascut fericit.

Coffe munceste si de Paste

Link to comment
Share on other sites

Salut, am revenit si eu printre voi, din pacate joc fara placa video, daca o sa imi faca figuri jocu' o sa ma las o vreme de accest joc, pana o sa imi imbunatatesc PC-u, daca nu chiar de finitiv, raman sa va ajut sa luam turfuri si dupa o sa ma decig eu. Pwp :*

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.