Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

o duminica si un paintball corect, aruncati si voi o geana si un like aici:

ne auzim in game, pwp

respect maxim pentru skin :))

Sfarsit de weekend placut, praduitoriilor

Link to comment
Share on other sites

@,

@,

Stati calmi baieti.

Trecem printr-o perioada mai grea si e normal, suntem foarte putini in factiune si foarte putini pe turf.

Doua saptamani o sa dam attack doar pe HQ, pana ne facem 41, apoi o sa incercam sa inaintam usor usor, momentan n-avem ce face.

O seara buna!

Edited by AIM Nowerbach
Link to comment
Share on other sites

@@RoberT ZEW, Vrei sa retrag? Hai in genunchi. Am zis ca eu retrag nu Haos, iar neauzitul ala o refuzat. Sa nu incepem cu din alea ca stau eu in HQ, daca ne aducem aminte de VDT lu` Bey va bateam 20 vs 35 pe langa HQul vostru. Plangi la alta masa.

Edited by Cokeemeister
Link to comment
Share on other sites

@,Sa nu retragi nimic.

Uitati-va la video asta, la secunda 0:17 pe /f =))))

https://www.youtube.com/watch?v=8AZQBK3SyJY&feature=youtu.be

@@FaTzA VIP, Am auzit ca esti smecher, e adevarat ? ;) Check video.

@, La multi ani, taticule.

Edited by AIM Colors
Link to comment
Share on other sites

@, INÁPT, -Ă, inapți, -te, adj. Nepotrivit pentru o anumită sarcină, slujbă etc.; lipsit de putere, de forța (fizică) de a face ceva. – Din fr. inapte.

Iti zic sa stai in banca ta neauzitule si sa folosesti cuvintele pe care le cunosti. Ai poza cu Dragonu pe forum, dar daca ar fi sa iti iau in considerare gandirea, ai intelege DOAR melodiile lu` Babi Minune de cand era copilas.

 

@, Ce asculta baiatu`, Valentino. Bine tata.

Edited by Cokeemeister
Link to comment
Share on other sites

@@Peaceful, Ba nu mai injura, sau pune posturi la nervi, nu fi nab, ramai aici sa ma ajuti, o sa iti povestesc mai multe in joc, vine si niste prieteni de ai nostri.

@, Manelele sunt baza =))) "Valentino si cu sake, fac femeile sa se dezbrace, toate cubanezele sa-si miste bucile :)))

Edited by AIM Colors
Link to comment
Share on other sites

@@Peaceful, Ba nu mai injura, sau pune posturi la nervi, nu fi nab, ramai aici sa ma ajuti, o sa iti povestesc mai multe in joc, vine si niste prieteni de ai nostri.

@, Manelele sunt baza =))) "Valentino si cu sake, fac femeile sa se dezbrace, toate cubanezele sa-si miste bucile :)))

 

Nu sunt la nervi si ajutorul nu e bine primit, nu am de ce sa raman xD.

"Am ales să fiu nimic, fiindcă puteam fii totul"

Link to comment
Share on other sites

Nu ieșit bă, rămâneți să spargem LS ul. Avem nevoie de membri buni pentru a ridica factiunea. O să se ridice și Verdant ul, după să nu vă pară rău că aţi ieșit...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.