Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Sper ca nu e o problema da stiti si voi ... a inceput scoala .... nu mai prea pot intra decat dimineatza (cand nu prea e nimeni) si seara dak termin teme/lectii pe la 9-10 desi e putin probabil avand in vedere ca am profesori ****** si ne dau de scris pt 1 zi cat ar fi normal ptr o saptamana :(

Link to comment
Share on other sites

pe 25 a fost ziua mea....si pana acuma am tot petrecut zilele numa pe afara,distractii,figuri d`alea....scz ca numa acuma pot intra pe sv...:(

aaaa da si inca ceva am primit iarasi suspend pe Radu=))=)) pana pe 27...motivul........nu prea stiu=))

Link to comment
Share on other sites

Ai auzit bine,mie mi-a zis insusi Soldatul Universal alias ady_torres ca vrea sa iasa din NG ca nu-i mai place,ca etc...chestii de genu asta pe care probabil ca ti le-a zis si tie nu? :)))))))
Link to comment
Share on other sites

Da mi-a zis afara .da a zis ca ii ie rusine sa ii zica lui Cocaine..dar a zis ca gaseste el ceva sa iasa

 

Eu ma culc..ne vedem maine..chiar imi pare rau de ady ca pleaca din NG..dar asta e viata trebuie sa acceptam...

Link to comment
Share on other sites

Eee...asa e,cum ai zis si tu pakt..n-o sa mai avem pe cine sa omoram..asta e..vedem noi...pe cine killarim dup-aia :))))) ne reprofilam pe civili sau cine stie depinde unde o sa intre ady =)))
Link to comment
Share on other sites

Mda...ati observat si voi ca mi-a fost spart contul de max_boy dar partea rea este ca mi-a schimbat parola...si am fost informat ca nu imi pot afla parola...deci nu mai pot juca sa-mp...:(

Link to comment
Share on other sites

radu , ma scuzati ca am postat multi iti stiu parola de la cont chiar eu , dar nu ti-am facut nimic stai linisit , eu zic sa ti-o schimbi mai repede

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.