Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Hai salut dragonasilor . Cum stateam eu azi si ma trezeam din betie am zis sa va propun ceva , gen : Dati si voi /ad gen : Vrei sa le arati prietenilor tai cat de mafiot esti ? Aplica chiar acum in Red bla bla bla si restul poeziei . Sau cum vreti voi sa ne facem si noi 40 poate attack maine ca ma simt ca in pasnica , chiar daca ies pe minus dar macar fac ceva . Daca va e sila faceti ss si postati aici va ,,decontez eu drumu'' :) .

Link to comment
Share on other sites

Doud vrea poe, poze nud cu mine

http://i.imgur.com/CdxUNeH.png

 

Ce face Aurel in timpul liber?

Iata raspunsu.....Aurel incepe de zor cu munca gRea +1 daca vrei si tu!

http://i.imgur.com/12tfOrV.jpg

 

Edited by GangGsta
Link to comment
Share on other sites

Ba, am facut update la regulament intern. Cititi la categoria " Joburi " . De maine, cine nu da arme la war are AV, iar cine nu are job are FW! Nu vreau scuze gen " am uitat "

 

Maine avem war pe hq. Vreau prezenta MAXIMA! Cine nu va veni va fi sanctionat cu FW! Accept doar 3 invoiri!

Edited by BigDevil Zuz
Link to comment
Share on other sites

Salut Baieti ! Astazi am reusit sa trec testul la voi in Red Dragon

Ma bucur sa va fiu coleg si sper sa va ajut la war !

Un like plz celor care le place Signatureul fct de mine !

Multumesc celor care mi-au dat like !

Link to comment
Share on other sites

Nick sEnNzZZaTyEE

Rank 4

Vechime 4 luni

De ce dorești să pleci: probleme

Da, sunt de acord cu fp

Alte precizări -

 

Ce probleme ma?

Ti-ai dat demisia, halal.... M-am suparat pe tine, vroiam sa iti arat de saptamana viitoare ce pot

 

 

Felicitari ca ati recastigat HQ-ul, sper ca asa sa ramana.

Sau schimbat orele de war?

Link to comment
Share on other sites

Salut, spartanilor! Vedeti ca am organizat maine o sedinta! Eu s-ar putea sa nu vin, insa vreau sa ascultati de ce vor zice diezlle si doud si sa votati noul lider pe merit, nu pe pile! Nu am sa plec, o sa raman in continuare in factiune timp de 1-2 saptamani pentru a-l ajuta pe urmatorul lider, dupa care am sa ma las.

Link to comment
Share on other sites

Aurel e foarte bun, se lauda ca da 3/3 la toti si cand colo nu stie sa tina deagle invers, ma mir ca a intrat in Gang.

 

Termina-te, nu va mai certati.

 

Bigdevil, ai fost un Lider grozav, pacat ca incepe scoala asta de ..

 

 

bine, macar te revezi cu colegii, dar daca nu era frig si puteam sa dorm pana la 11-12 NO PROBLEM. =]

Edited by diezLLe 07
Link to comment
Share on other sites

Salut dragoni! Vad ca treceti prin una dintre cele mai grele perioade, n-am mai vazut asa ceva, de pe vremea bunicului N.Cristian. Vreau sa va spun ca eu va sunt alaturi si sper din tot sufletul sa va reveniti, eu unul ajut cu ce pot si eu, dar nu am timpul necesar momentan si nici nu o sa-l am in viitorul apropriat.

 

Vreau sa va spun se ascultati de BigDudu, eu am avut cea mai mare incredere in el, dupa cum stiti el mi-a fost sublider cand am luat orasul, stiu ca o poate face din nou ca si lider, atat timp cat se poate baza pe voi!!

 

Pentru a va readuce aminte de vechile momente:

.
Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.