Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Auziți mă, că aia din ZEW vor iar 3 orașe. Așa au zis și când erau în el Loco și nu le-a mers. Dar na.. încercarea moarte n-are :)))).

 

 

Deea, te-au lăsat băieții grei în curu gol? Ți-au promis 3 orașe și.. ? Ce să faci. Un oraș l-a avut orice gang, așa că suferințe pe burta goală am mai auzit :D.

Edited by AIM Sylvyu Google
Link to comment
Share on other sites

Nici nu am prins attack, ala era defend. Ce sa le faci, nu ne-au lasat sa nu\e jucam jocul, fiecare pleca cu masina lui, intrau pe turf unu cate unu, mureau, cand am incercat sa ne strangem pe huntley sa mergem prin spate pe la case, au venit 5-6, ziceam pe /f sa mergem toti, ii vedeam cum isi luau masinuta separat si plecau sa faca cu -, trebuie sa intelegeti ca singuri nu luati 30, trebuie sa fim mai multi ca sa facem ceva. Incercati sa prindeti attack pe bratva sa incercam sa ne reluam turful.

Edited by SUNT PALETA
Link to comment
Share on other sites

@@AIM Sylvyu Google, am luat si eu ban pentru loguri de la renko (sters de mult timp in PC)...csf, n-ai csf.

 

Crezi ca mai are sens sa fac cerere unban?

Edited by S4F Necomercial
Link to comment
Share on other sites

Cu ce filmare vine el la motivul banului -

 

Nici nu stie de ce sa ma acuze in comentariile la cererea de unban. Ba am semi norecoil, ba wallhack, ba norecoil.. ce bataie de joc.

 

 

Pentru cacatul ala de mesaj scris cu rosu pe chat PLAYERUL X AR PUTEA FOLOSI NORECOIL CU M4 - imi da ban. In videoclipul pus de el, vad ca la inca vreo 3-4 gangsteri apare acel mesaj. Ei stiu ce fac acolo si cum acorda banurile. Am fost luat la teste de n-spe ori, m-a pus sa bag si stickul un admin cica sa vada ce am pe el.

 

Asa au mai luat si altii ban.. pe motive 0. N-ai ce sa le faci..

 

Asta e.. DAI BINE = BAN

Edited by AIM Sylvyu Google
Link to comment
Share on other sites

Cu ce filmare vine el la motivul banului - https://www.youtube.com/watch?v=J7o82TO4YIs

 

Nici nu stie de ce sa ma acuze in comentariile la cererea de unban. Ba am semi norecoil, ba wallhack, ba norecoil.. ce bataie de joc.

 

 

Pentru cacatul ala de mesaj scris cu rosu pe chat PLAYERUL X AR PUTEA FOLOSI NORECOIL CU M4 - imi da ban. In videoclipul pus de el, vad ca la inca vreo 3-4 gangsteri apare acel mesaj. Ei stiu ce fac acolo si cum acorda banurile. Am fost luat la teste de n-spe ori, m-a pus sa bag si stickul un admin cica sa vada ce am pe el.

 

Asa au mai luat si altii ban.. pe motive 0. N-ai ce sa le faci..

 

Asta e.. DAI BINE = BAN

Dai cu cod = ban. Mai bine lasă arfele astea ca joci curat ca nu te crede nici un civil ;)

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.