Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Cand vreodata sa-mi dea mie valoare unu' ca tine ma nebunasule? Ia nu-mi dai si adresa? Pentru mine 2 milioane jumate de benzina nu e efort financiar valorosule =)) Tu sa vi la mine la Constanta e practic imposibil ca la varsta ta nu cred ca mai primesti alocatie. Hai canta la alta masa.

Edited by dragonuul
Link to comment
Share on other sites

In afara de un "i" la cuvantul "vii" pe care am uitat sa-l pun nu vad greselile. Alta replica nu aveai in cap? Stii care se zice ca e a 11-a porunca, nu ? Sa nu faci figuri pe stomacul gol! M-am saturat de voi fratioru' .. E plina lumea de deastia ca voi .. Cei care in realitate nu au putere se apuca sa injure si sa jigneasca pe joc. Baiat baiat.

Link to comment
Share on other sites

Pai asta e cea mai mare problema .. Ca tu nu ma cunosti pe mine .. Ca mie sincer mi se rupe de oricine ai putea fii tu. Daca e sa fii invatat ceva in astia 19 ani de viata .. E sa recunosc o persoana cu putere de la primele cuvinte .. Stii cum te vad pe tine? Un baietas simplu pe care il ia gura pe dinainte si caruia nu-i trece prin cap, ca pe jocuri mai dai si de altfel de oameni in afara de labe triste. Apreciez macar ca fata de altii nu iti permiti sa o arzi cu vorbe gen "te caut, te fac, te bat, te tai" .. Si sa nu imi zici ca eu ti-am zis tie de benzina si de adresa si de plm pentru ca eu daca am facut.o nu am facut.o pe stomacul gol. Si despre asta te poti interesa singur daca te intereseaza desi nu cred. Mai sunt pe-aici pe server 2-3 care ma cunosc personal .. Si cu asta am incheiat .. Bafta !

Link to comment
Share on other sites

Atata timp cat nu ne cunoastem, nu'mi vorbi aiurea ca sunt pe stomacul gol si etc. Tu te ataci prea mult de la un joc si iti dai cu parerea despre mine fara sa ma cunosti. Daca iti mai petreci mult timp pe sa:mp cu asemenea nervi, s'ar putea sa fi nevoit sa parcurgi toata Romania alergand dupa prichindeii astia de 14'15 ani. Nu o da in baietie cu mine, ca nu e cazul :). Salut si bafta.

Edited by AIM SylvyuGoogle YAMAN
Link to comment
Share on other sites

Atata timp cat nu ne cunoastem, n'am de ce sa vorbesc aiurea, sa'ti zic gen ca esti chifla, ca esti pe stomacul gol si etc. cum o faci tu. Tu te ataci prea mult de la un joc si iti dai cu parerea despre mine fara sa ma cunosti. Daca iti mai petreci mult timp pe sa:mp cu asemenea nervi, s'ar putea sa fi nevoit sa parcurgi toata Romania alergand dupa prichindei. O dai in baietie degeaba, unde nu e cazul. Salut si bafta.

Nu cred ca ti-a dat cineva voie sa postezi aici, ai report, baftă.

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.