Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Bag picioru. M-am chinuit să fac atâta timp în facţiune (vorba vine) să am un combat şi un tec, iar acum ţi-i le ia un rank 1? Nici nu se mai merită sa joci la waruri acum, o să fie tec vs tec =)).

 

Ma lasi ma ? vezi sa dai attack maine , vorbiti cu slade sa prindeti si voi 2xattack :X , sunt curios cum e sistemu nou , da nici mie nu-mi place faza asta cu TEC vs Tec chiar daca pe mine ma avatajeaza.

 

Link to comment
Share on other sites

Max,sa stii ca nu prea ma doare capu avand in vedere ca nu o sa mai fie lag (sper) oricum cei care o sa ia tec/combat de jos ma refer rank 1-3 nu va fi greu de batut avand in vedere ca iti trebuie ceva timp sa te acomodezi.La partea cu atacul cand vredata slade nu va putea da atac voi da eu sunt foarte matinal =)).

Link to comment
Share on other sites

Max,sa stii ca nu prea ma doare capu avand in vedere ca nu o sa mai fie lag (sper) oricum cei care o sa ia tec/combat de jos ma refer rank 1-3 nu va fi greu de batut avand in vedere ca iti trebuie ceva timp sa te acomodezi.La partea cu atacul cand vredata slade nu va putea da atac voi da eu sunt foarte matinal =)).

 

Pai ba mai sunt unii care au avut tec si combat si acum sun rank 1-2 , nu chiar toti neexperimentati .

Link to comment
Share on other sites

Asta e.Sunt noi conditii de war trebuie sa ne acomodam,poate pana la urma se va scoate chestia asta cu armele de pe jos.Zic si eu ca max toti rank 4 prezenti in toate mafiile de pe server au stat ceva in mafie.Acum 1 de rank 1 cu o zi in mafie ia tec/combat :-J.Salut toti fanii din SP care se uita la discutii RDT.

Link to comment
Share on other sites

Asta e.Sunt noi conditii de war trebuie sa ne acomodam,poate pana la urma se va scoate chestia asta cu armele de pe jos.Zic si eu ca max toti rank 4 prezenti in toate mafiile de pe server au stat ceva in mafie.Acum 1 de rank 1 cu o zi in mafie ia tec/combat :-J.Salut toti fanii din SP care se uita la discutii RDT.

 

Unii s-au chinuit sa detina o functie importanta si sa aiba niste arme , cum ar fii un advantaj

 

Link to comment
Share on other sites

Pentru fratii din SP care vor valoare ca la RDT : NU VA DAM.

 

E aiurea, total aiurea, dar macar pot sa ma joc cu tecu :)))). Slade va bine si da-ti suicide inainte de waruri de 4-5 ori.

:))) Nu are cum sa-si dea suicide inainte de war , cum incepe waru te baga in VW si nu ai ce face :( CEL MAI NASPA UPDATE , fratii din pimps , TOT LUAM LV

 

Link to comment
Share on other sites

Baieti, asta este al doilea si ultimul meu post aici, mi-a facut placere sa lupt alaturi de voi, dar am inceput sa pierdem LS-ul si nu pot permite asta, sunt sigur ca va veti descurca si fara mine, va urez bafta in curecirea LV-ului.

Link to comment
Share on other sites

Baieti, asta este al doilea si ultimul meu post aici, mi-a facut placere sa lupt alaturi de voi, dar am inceput sa pierdem LS-ul si nu pot permite asta, sunt sigur ca va veti descurca si fara mine, va urez bafta in curecirea LV-ului.

 

 

Multumim pt ajutor , bafta acolo la voi in oras ! :)

 

Link to comment
Share on other sites

@, Ba da e pe email-ul meu şi când am vrut să mă loghez pe RPG îmi spune că nu este bună parola deci cineva mi-a spart contul şi a schimbat şi parola înainte să jignească helperul respectiv.

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna baieti. Am iesit si eu. Ne vedem peste 2 saptamani cand ma intorc de la munte. Va urez bafta si succes la war'uri cu metoda aceasta noua. Aveti grija de voi. :* Stay strong. Ascultati de Marian. Si eu si eFFFacer o sa fim plecati. El se va ocupa de organizare.

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna baieti. Am iesit si eu. Ne vedem peste 2 saptamani cand ma intorc de la munte. Va urez bafta si succes la war'uri cu metoda aceasta noua. Aveti grija de voi. :* Stay strong. Ascultati de Marian. Si eu si eFFFacer o sa fim plecati. El se va ocupa de organizare.

 

O duci bine 2 saptamani la munte , ai bani valoare da nu finete , HRS se ocupa de kills , ne acopera pe toti :)))

 

Link to comment
Share on other sites

@, Cu noua metoda de war nu poti folosi maverick'u l-ai luat degeaba =)).

 

Nu-i nimic i-am dat Pm lu bobo pai ce e asta isi bat joc de banii nostri ? ori casa lu Daniel_F ori 50 euro si le dau leafa de pe maverick cand il dau la DS

 

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.