Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Bai spartanilor, azi avem war important. Vreu sa fim TOTI la 12:55 la hq. Daca vom fii cel putin 27-28 de membrii ne va fi usor sa luam hq-ul.

Incercati sa nu va mai invoiti asa aiurea, pana acum v-ati plans cu nu aveati war-uri, iar acum va faceti invoiri.

Link to comment
Share on other sites

War-urile de azi au fost bune, am fi putut castiga si HQ-ul daca ati fi ascultat si atunci si nu ati fi plecat rambo. In orice caz, a fost o zi buna.

Sper ca ati vazut ca am inceput sa sanctionam, prin urmare, de acum in colo, vom avea alt regim. Trebuie sa le scoatem astora din sp atat turf-urile cat si fitele, arfele si coadele. Deci, de acum, se vor accepta MAXIM 2-3 invoiri ( depinde de war-uri ) si MAXIM 3 inactivitati la activ, ceea ce inseamna ca de acum vor fi absenti motivati MAXIM 6 persoane. Vreau activitate maxima, este timpul ca mafia asta sa-si revina, iar pentru asta este nevoie de ajutorul vostru. Doar cu ajutorul vostru ne putem revenii. Vom adopta 2 cerinte: 1. ACTIVITATE si 2. ASCULTARE ORDINE. Daca puteti sa veniti la war-uri si in acelasi timp puteti asculta ce se ordona pe [ /f ], atunci, va rog frumos sa ne ajutati sa ne revenim ca mafie, in cazul in care nu puteti indeplini aceste conditii, sunteti liberi sa plecati deoarece trageti mafia in jos. Nu avem nevoie de zei sau de codati, avem nevoie de oameni seriosi, activi, responsabili si ascultatori.

 

#Fight and Win like a Brave Man

Link to comment
Share on other sites

War-urile de azi au fost bune, am fi putut castiga si HQ-ul daca ati fi ascultat si atunci si nu ati fi plecat rambo. In orice caz, a fost o zi buna.

Sper ca ati vazut ca am inceput sa sanctionam, prin urmare, de acum in colo, vom avea alt regim. Trebuie sa le scoatem astora din sp atat turf-urile cat si fitele, arfele si coadele. Deci, de acum, se vor accepta MAXIM 2-3 invoiri ( depinde de war-uri ) si MAXIM 3 inactivitati la activ, ceea ce inseamna ca de acum vor fi absenti motivati MAXIM 6 persoane. Vreau activitate maxima, este timpul ca mafia asta sa-si revina, iar pentru asta este nevoie de ajutorul vostru. Doar cu ajutorul vostru ne putem revenii. Vom adopta 2 cerinte: 1. ACTIVITATE si 2. ASCULTARE ORDINE. Daca puteti sa veniti la war-uri si in acelasi timp puteti asculta ce se ordona pe [ /f ], atunci, va rog frumos sa ne ajutati sa ne revenim ca mafie, in cazul in care nu puteti indeplini aceste conditii, sunteti liberi sa plecati deoarece trageti mafia in jos. Nu avem nevoie de zei sau de codati, avem nevoie de oameni seriosi, activi, responsabili si ascultatori.

 

#Fight and Win like a Brave Man

 

Care e numarul de la distribuitorul tau? Vad ca iti vinde iarba pura.

Link to comment
Share on other sites

Ba, deci azi am aflat ca fantaS Capitronul zis si WC-ul e un copil de 2 lei care nu merita nici un scuipat, bravo copile mi-ai demonstrat ca nu ai mai mult de 10 ani, te crezi mare smecher ca ai avut 2 zile lider pe servarul ala de cacao cu lapte?Nu, si nici un beneficiu mafiei nu esti. In plus nu te mai crede asa important ca esti un nimeni fratele meu, te dai mare ca aduci membrii de elita cand nu ai adus nici unu, in locu lu xEpical te scoteam din prima zi, esti paleta la waruri si un gunoi in joc.Doar gura aia mare de la cati ai luat-o in gurita ce mai e de tine.Hai, succes mai departe, mi-e scarba de tine.

Edited by VLaduttzz
Link to comment
Share on other sites

 

Am reusit sa prind attack pe Spiny Bed, va astept(am) in HQ, maine, de la 12:45. Avem un singur war, bineinteles, attack.

 

 

Eu vreau defend pe interiorul hq-ului, nu se poate?

@, puteai sa-ti dai seama de asta din momentul in care a incercat sa-l dea afara pe lider. La cum joaca, nici cu teleport-ul si aimbot-ul lui Aime (din TSA) nu face nimic, exact ca respectivul https://www.youtube.com/watch?v=TYvHXvG75l8 ...

Link to comment
Share on other sites

Cu aceste dovezi, fraerul Hawking da PM la admini pe motivul aim: https://www.youtube.com/watch?v=GwBwsvoZJ7c https://www.youtube.com/watch?v=io4YSgyO01g https://www.youtube.com/watch?v=QXA1ulFg_Hg https://www.youtube.com/watch?v=HTS_LcXKCu0 . Bai nepotule bai, cand erai in AIM plangeai pe /c de mi se facea mila de tine si acum dai PM? doamne doamne. GG. Tinand cont ca am luat 3/3 besturi, si tu erai printre ultimii in lista aia, te pot considera un inferior mie. Hai salut pustiulica, ne mai vedem noi.

Link to comment
Share on other sites

Una dintre cele mai bune saptamani de cand sunt aici. Sper sa continuam asa pana vineri, inclusiv.

Va zic de acum, nu ganditi departe, gen luam lv si chestii. Eu ma multumesc cu un jumate de oras, undeva pe la 12 - 13 zone.

Sincer va spun, am renuntat la sublider pentru ca epical sa aduce forte proaspete. Toate deciziile mele au fost luate pentru binele factiunii.

/... La mai bine !

Link to comment
Share on other sites

Una dintre cele mai bune saptamani de cand sunt aici. Sper sa continuam asa pana vineri, inclusiv.

Va zic de acum, nu ganditi departe, gen luam lv si chestii. Eu ma multumesc cu un jumate de oras, undeva pe la 12 - 13 zone.

Sincer va spun, am renuntat la sublider pentru ca epical sa aduce forte proaspete. Toate deciziile mele au fost luate pentru binele factiunii.

/... La mai bine !

Mersi pentru intelegere.

Ii felicit pe cei care au luat BEST zilelea ce au trecut. #LaMaiMulte!

 

De asemenea, ii felicit pe sublideri pentru atacks si ajutor la organizare,etc.

 

Din pacate, azi(18/08/2016) o sa trebuiasca sa fiu la liceu la ora 12:10 si nu stiu exact cand vin.

Ideea e ca daca nu-s eu online nu inseamna ca puteti face ce vreti voi, si SUBLIDERII POT ACORDA SANCTIUNI asa ca respectatile ordinele si pe ei insisi atat la war(in special) cat si in timpul liber.

 

Multa bafta maine la wars!Sper sa castigati si fara mine:(

Edited by xEpical nWo
Link to comment
Share on other sites

Una dintre cele mai bune saptamani de cand sunt aici. Sper sa continuam asa pana vineri, inclusiv.

Va zic de acum, nu ganditi departe, gen luam lv si chestii. Eu ma multumesc cu un jumate de oras, undeva pe la 12 - 13 zone.

Sincer va spun, am renuntat la sublider pentru ca epical sa aduce forte proaspete. Toate deciziile mele au fost luate pentru binele factiunii.

/... La mai bine !

 

Ehm, si nu poti spune ca nu se vede diferenta. 12-13 zone luam cu siguranta, SP e la pamant acum (lipsa de membri, nici fvr nu au la war, desi cei din TSA isi folosesc TP-ul ca sa ajunga pe turf :-J) iar cu TTB... Am castigat pe Paramedics, e mult mai aproape de ei decat de noi, pana la Pricke Pine nu ar trebui sa avem probleme. Totusi, exista pericolul ca SP sa aleaga un lider cu influenta, atunci am avea dificultati. Maine avem 2 waruri intense( Paramedics & TTB1 ), sa va concentrati pe ele.

Daca Avispa i-au batut pe TTB atat de aproape de HQ, inseamna ca va fi un war pe placul nostru.

Link to comment
Share on other sites

Peaceful, nu stiu daca te interesează părerea unui amarat de r1, dar nu cred ca va fi pe placul nostru, cei din avispa sunt oricum palete. Maxim 3 runde o sa ia, au mult de mers din SF pana in LV. TTB aproape castiga oricum, mi se pare ca a fost 8-7 scorul final.

Link to comment
Share on other sites

Astazi s-a vazut lipsa de experienta si de coordonare.. Am avut influenta la ambele war-uri, puteam castiga fara probleme. Pe viitor va rog sa ascultati sfaturile noastre!

App Daniel , tu in loc sa faci ceva cu scorurile de la war, incerci sa faci rau altora.. Nu va inteleg pe unii. Dar na ! Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpu....

Edited by AndreyCiubotariu
Link to comment
Share on other sites

Astazi s-a vazut lipsa de experienta si de coordonare.. Am avut influenta la ambele war-uri, puteam castiga fara probleme. Pe viitor va rog sa ascultati sfaturile noastre!

App Daniel , tu in loc sa faci ceva cu scorurile de la war, incerci sa faci rau altora.. Nu va inteleg pe unii. Dar na ! Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpu....

 

Cu Avispa nici la influenta nu castigam cu unii din gang... Daca a ajuns ca prostul de Tuddy[z] sa faca +, e destul de clara treaba. E ciudat faptul ca de la ratia cu putin peste 1 a ajuns la +2, probabil si-a gasit un "instructor" de cativa MB care l-a invatat sa joace :). Meh, e chiar dezgustator sa furati numele unui clan de A/D cand singurul lucru pe care l-ati jucat a fost RPG...

Nvm, maine e zi de 3/3.

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.