Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut tuturor. De azi inainte voi fi noul vostru coleg,si tot odata noul "cap de deal",nu promit sa ma descurc la fel de bine ca Slade sau AlcoluS,dar promit ca o sa incerc. Bine v-am regasit. ^^

N-o sa te descurci, cel putin mai bine ca mine, nu. Stai calm Orizont. :*

Edited by Mountain Master AlcoluS
Link to comment
Share on other sites

Salutare baieti. Se pare ca nu mai am nici o poza din perioada petrecuta aici. Mi-am reformatat windows'ul si toate au disparut. La fel si cele de pe IMG'ur, s-a facut un update si au disparut toate uploadate de mine..

 

Welcome celor noi. Ne vedem in game.

 

Doar asta : http://imgur.com/s9AAVdD. 33 +'uri. #sef#legenda#postpopular.

Edited by SQ AndreiLolzaa
Link to comment
Share on other sites

@, Dă-i bă MENTION dacă vrei să îţi răspundă.. :))

 

@, NU PLECA BĂĂĂ, orice ceartă se discută cu lideru`, nu demisionezi... doamne bă, nu fii nab. :(

 

Nu e de acum cearta, e de mai mult timp.

Link to comment
Share on other sites

V-as ruga pe cei care mai aveti poze din trecut cu Red Dragon Triad sa imi dati poze. Tot ce aveti ajuta. :) Mai ales cele de la olimpiada. Daca tineti minte. Am luat locul 3. ^^ Parca. :))

 

Hoby. Se pare ca scriu cand e prea tarziu. Trecutul nu se sterge cu buretele, dar omul a fost creat sa ierte. Plecarea ta de acum ceva timp, prima, a stricat. Nu ai invatat ce au invatat ceilalti. Dar sa stii o chestie. eFFFacer a mai fost aici, indiferent de cat de putin a stat, a ajutat mai mult decat era nevoie, pentru perioada lui petrecuta in mafie. De aceasta decizia lui Slade a fost neasteptata de toata lumea. Am stiut de la inceput ca eFFFacer avea sa isi castige locul aici.

 

Un ultim lucru. Locul lui eFFacer va fi aici doar datorita respectului vostru.

Edited by SQ AndreiLolzaa
Link to comment
Share on other sites

No ca aveti regulament mai nepotilor, sper sa va placa, nu l-ati mai vazut de ceva vreme, ce sa zic.... :)) Deci practic va puteti bucura de varianta in limba engleza facuta in mare de mine (Nu-mi asum raspunderea pentru greseli, plm) si scris colorat si cat de cat corect din punct de vedere gramatical, ca doar Dragon Head'ul vostru s-a nascut fara semne de punctuatie/ortografie... Trebuie sa ii mai dea Andrei lui Marian, ca el pune prea multe... :))) Hai ca v-am lasat, noapte buna! Pupix, cum spun fetitzele :* :*

 

Edited by Mountain Master AlcoluS
Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.