Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@,

Da-ti ma peste gura, e mult mai frumos sa furi un tec de pe jos avand rank 1, demonstrezi ca si fara rank4 dai teroare cu tec. Iar legat de HP, si mie mi se pare putin 15 si tu vreo 10? :))

Link to comment
Share on other sites

@,

Da-ti ma peste gura, e mult mai frumos sa furi un tec de pe jos avand rank 1, demonstrezi ca si fara rank4 dai teroare cu tec. Iar legat de HP, si mie mi se pare putin 15 si tu vreo 10? :))

 

Nush graure , pai ce faci ma maxim a muncit atata timp ca sa-i ia unu de rank 1 tecu ? si ce hp 15 5 cat mai putin nu mai mult ;)

 

Link to comment
Share on other sites

@,

 

 

Extra e blocat pana deseara, postez de pe asta.. trebuie sa ma suporti asa. Maine nu-l vedeti la war pe marele Extra :(

 

 

Cred ca nu vin nici eu s-ar putea sa plec la tara , ba dar tu de ce nu dai buylevel pe asta mic ?

Link to comment
Share on other sites

@,

 

Da mai bine level 5. E mai sexy si mai atragator, ui' la Slade cum ne urmareste asa linistit :)). Astazi o fost doar un attack, nu ?

2 attack-uri graure ce mai zici tata ?

 

Link to comment
Share on other sites

@, Zic ca imi place DJ dark, si toti DJ-ii buni.

 

http://djdark.ro/2014/08/09/dj-dark-radio21-09-august-2014-tracklist/

 

Best mix, by Dj Dark. Parerea mea.

 

 

Cauta asa pe youtube : Costel Biju - Mambo ;) , ei mambo mambo sicilia ei mambo mambo italia , Daniela Stan face toata melodia :X

Link to comment
Share on other sites

Acum ca pot da attack toti rank 4 trebuie sa fii mai rapid cu o fractiune de secunda sa prinzi attack.Da,a fost diminuat lagul dar eu tot mai am unde sunt multi in jurul meu.

 

 

E de la pc ia-ti altul sau mai adauga-i rami ceva , schimba placa

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.