Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Neata!

 

Mdea,am vazut in paginile anterioare plangeri la noul sistem de war. E adevarat. Tocmai se rezolvase tot la sistemul anterior si era aproape perfect, iar acum l-au schimbat iar. Si il baga si cu bug-uri.Macar sa-si faca frate un server de test si sa intre 4-5 admini acolo sa-l testeze.Saptamana asta luam Lv-ul, da mno....sa mai asteptam noi pe Kelton o saptamana :| . Cum a zis si Slade la sedinta, de fiecare data cand ne apropiem sa luam LV-ul intervine ceva. :))

 

 

Avantaje la noul sistem de war: Poti sa vezi codatii mai bine datorita noului chat din partea dreapta a ecranului.

Lag diminuat

 

Dezavantaje : Arme de pe jos

Viata mai poti lua doar dupa jos, iar in general se fura sau o ia cineva cu full hp din greseala.

Bug-uri

Masinile factiunii nu ne ajung, mergem toti si nu mai ramane nimic la hq.Baricada cum faci?Daca ramai pe drum ce faci? Nu exista /taxi,masini de strada sau orice altceva sa mergi pe zona.

Fara elicopter ci doar cu lupta la sol mi se pare prostesc, ma plictisesc repede. Sunt turfuri (Hq s.i) unde esti expus daca nu esti pe cladiri si nu ai ce face.Omori pe ala din fata si te omoara din spate.

Nu mai iei hp colegilor.Daca iti este imposibil sa tragi in inamici si seci viata colegilor, atunci n-ai ce cauta in mafie.

Iar cel mai mare dezavantaj este ca trebuie sa fim in hq cand incepe war-ul.Pai pana ajungem noi de la hq nostru pana pe turf in LS ne castiga 2-3 runde.

 

Mai sunt multe dezavantaje, insa nu stau sa scriu un roman.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Faza e că poţi lua arme să îţi încarci arma, dar e aiurea că pot să-ţi fure ăia tecu` - combatu`.

 

Neaţa, azi atacăm nişte păsărele.

 

@, Tu, du-te şi vorbeşte cu Kelton, mă. Ai avut demisia mai din timp şi a răspuns târziu Norb, adica mna, auzisem că cica ... mă rog... :))

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Asta am vrut sa vad :X

Sper sa se rezolve toate bugurile astea. Presimt ca si saptamana viitoare o sa mai fie buguri.

 

 

Iar ne cauta padr3 codurile pe la discutii :)

Edited by Graur
Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.