Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Aviz celor care comenteaza aiurea ca organizarea lipseste si nu mai stiu eu ce: NU este vina celor care organizeaza pe /f ca voi nu faceti intocmai si nu ascultati. Sa nu va mai aud ca nu exista organizare, saracu Bigdevil a rupt spamul pe /f, la fel si Pittbull cand era. Am impresia ca daca aveam [/pagesize 20], toate randurile erau cu [/f]-ul lui Pittbull, ma ametea la ce spam facea, dar in spamul ala, organiza chiar foarte bine (cel putin, ce zicea sa se faca era foarte bine)! Ca dupa war sa aud de la unii membrii ca nu se organizeaza. Nu va mai duceti cum va taie capul pe turf, credeti ca daca ne ducem imprastiati pe turf avem mai multe sanse. DIN CONTRA! De cand nu am mai avut un war unde TOTI membrii online erau in ACELASI loc... nu imi amintesc ca atunci cand era asa sa fi pierdut un war... imi amintesc doar ca am rupt impreuna, ca sa zic asa.

 

So... mai dati un ochi pe chat, mai vedeti unde se da [/backup] de la cei care organizeaza, etc...

 

P.S.:Cred ca daca va pun pe voi sa organizati, comentatorii care spun ca nu se organizeaza ... nu stiu ce s-ar intampla.

 

INCERCATI SA FITI MAI UNITI SI AM BIRUI, O SA VEDETI! TREBUIE DOAR SA VRETI!

Link to comment
Share on other sites

Aviz celor care comenteaza aiurea ca organizarea lipseste si nu mai stiu eu ce: NU este vina celor care organizeaza pe /f ca voi nu faceti intocmai si nu ascultati. Sa nu va mai aud ca nu exista organizare, saracu Bigdevil a rupt spamul pe /f, la fel si Pittbull cand era. Am impresia ca daca aveam [/pagesize 20], toate randurile erau cu [/f]-ul lui Pittbull, ma ametea la ce spam facea, dar in spamul ala, organiza chiar foarte bine (cel putin, ce zicea sa se faca era foarte bine)! Ca dupa war sa aud de la unii membrii ca nu se organizeaza. Nu va mai duceti cum va taie capul pe turf, credeti ca daca ne ducem imprastiati pe turf avem mai multe sanse. DIN CONTRA! De cand nu am mai avut un war unde TOTI membrii online erau in ACELASI loc... nu imi amintesc ca atunci cand era asa sa fi pierdut un war... imi amintesc doar ca am rupt impreuna, ca sa zic asa.

 

So... mai dati un ochi pe chat, mai vedeti unde se da [/backup] de la cei care organizeaza, etc...

 

P.S.:Cred ca daca va pun pe voi sa organizati, comentatorii care spun ca nu se organizeaza ... nu stiu ce s-ar intampla.

 

INCERCATI SA FITI MAI UNITI SI AM BIRUI, O SA VEDETI! TREBUIE DOAR SA VRETI!

Lasa-i man, oricum te certi degeaba cu ei pentru ca nu o sa asculte pana nu ii sanctionezi, pacat ca am plecat asa si v-am lasat cu ochii in soare dar sper sa nu va suparati pe mn, daca nu plecam ieseam cu 3/3 si imi distrugeam si logul asta in fine oricum sunt distruse dar nu imi pasa, o sa ma ridic mai puternic si mai biruitor (imi place sa fiu increzator) in fine. Rank 1-3 va rog frumos din tot sufletul sa ascultati de rank 4+ mai ales de lider/sublider pentru ca au o vechime in factiune si stiu sa organizeze, daca vreti sa vedeti LV ROSU ascultati de ei daca nu LV-ul o sa devina mov si nu cred ca vreti asta. Bigdevil felicitari pentru functia de sublider, o meritai din plin, M1h41 sper ca nu esti suparat pe mn dar nu am avut de ales si vad ca pe acest server se lucreaza dp presupusuri nu dupa regulament in fine nu ma victimizez ca nu are rost, hai bajetii mult succes pe viitor si sper sa faceti LV rosu.

Va rog nu dati report sau daca vreti dati oricum nu-mi pasa, bafta all!

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru aceasta zi de waruri!!!! nu sunteti in stare sa ascultati 2 vorbe si plangeti ca nu aveti organizare.

Ne-am chinuit la warul de pe caligulas sa va strangem pe cladirea aia si voi nu aveati treaba, va dure in cot de ce ziceam noi!

De o saptamana nu am o seara in care sa nu ma enervez!!!! PENTRU CA NU AI CU CINE!

Cui nu ii convine organizare e liber sa plece, noi organizam dar daca nu ascultati!!!!

Acelasi lucru este valabil si pentru cei inactivi/AFK-isti, daca nu aveti timp de war puteti pleca, eu m.am saturat sa fim 40 in factiune si 20 la war.

 

Edited by Kevin ZEW
Link to comment
Share on other sites

Probabil ati vazut si voi ca e inevitabil sa oprim SP sa cucereasca LV, prea multi absenti, afk-isti, rambo.

Cred ca mai bine ar fi sa se sanctioneze tot, amenzi, absenti, tot. Asa am ramene doar cei activi si am recruta doar persoane care sunt active.

Ati vazut ca incepem bine, facem 3-0 si dupa pierdem din cauza afk-istilor si celor rambo. Adica, nu prea pierdem la 15-0, sau sa ne luam bataie rau, nu suntem prafi, doar ca nu ascultam. Oricum, daca o sa ia SP orasul, sigur o sa vina multa lume in RDT pentru a cucerii LV. Mai ales ca, daca o sa ramanem in 4-5 turfuri, multi o sa iasa, deci o sa fie sanse mari sa ne luam bataie pe Hq.

Oricum, sa speram ca ne revenim pana luni.

Apropo, stiti cumva daca vineri sunt waruri?

Link to comment
Share on other sites

E clar ca vom pierde pana nu vor asculta toti membri.

Uite azi eram 26 pe members si am fost 22 pe turf cel mai mult.

Unii de aici se cred barosani si se baga in ei.Poti fi tu bun dar cand sunt 10 n-ai sansa.

Mihai pana nu vei de fw nu rezolvi nimic.

Cand ai zis toti acolo si cine mai moare fw ( dar sa dai fw sa bagi frica-n ei) atunci te vor asculta.

Si video asta pt fanii mei din Souther pimps.

a si canalul de yt sa vedeti mai multe videouri de a mele.

https://www.youtube.com/channel/UCBuZjWFsMyUbUIWseLARjYA/videos

 

Link to comment
Share on other sites

Salut bajeti, din ce in ce mai slabi la war.Ruginintii aia din pimps sunt codati mari, katzuno ori da 3/3 ori nu mai da deloc.Admini incompetenti.Foarte slabi adminii, 9 mafii 4 admini on, si 42 de codati in Pimps.

Link to comment
Share on other sites

KroG, doar 2-3 admini se uita de codati, ca's INACTIVI, nu inteleg cum de nu poata sa prinda codatii' din cateva video-uri, de-am fi' macar 32on nu 25, am invinge sp-ul foarte USOR, chiar si cu coduri cu tot, cam greut dar asta e, codatii sunt codati, stiu cei din SP, la cine ma refeR, [AuR] ar trebui banat, cu exceptia la 3-4-5 membri, ne vedem diseara la war, bafta.

Link to comment
Share on other sites

Salut, am luat o pauzs de 1 zi :) Mersi Rey :* nu te suporta nimenu, nu uita :D

Link to comment
Share on other sites

Hai noroc baieti. Am luat ban, cred ca pentru valoare :)))) ca de aim si ce zice Draco acolo nu prea s-a gasit in PC la mine. Dar de .. nu vreau sa mai comentez.

Am facut o cerere de unban => http://forum.b-zone.ro/topic/8002-cereri-unbanunban-requests/page-1307#entry4098767dar indiferent de rezultat/decizie oricum nu o sa mai intru, asa ca Mihai da-mi uninvite. Bafta in ceea ce v-ati propus si sa fiti cuminti!

Link to comment
Share on other sites

Neata,abia m-am trezit si eu merg la masa si am plecat la sala.

Ne auzim mai spre seara in game astazi am ceva treaba pe acasa.

O zi faina sa aveti.

 

@Tovarasu Kenan Da,cred ca se sanctioneaza.Odata ce s-a dat attack,sau nush asteapta raspunsu de la Mihaita.
Link to comment
Share on other sites

@Tovarasu Kenan, Da, waruri de azi sunt obligatorii, se vor sanctiona. Neata all! Fain de 1 mai, weekend prelungit, sa fiti on diseara daca vreti sa castigam.

Sa castigam :D :D .Kenan, normal ca se sanctioneaza, ai intrat in mafie doar sa ai faction log :))) ?

dau bine $@L

Link to comment
Share on other sites

Bravo, baieti. Ati ascultat tot ce am zis eu cu mihai pe /f . Ce sa mai zic... parca am fost in filmele de actiune cu ce tactici am avut. Ma bucur ca ati ascultat exact ce v-am spus eu si mihai . ;) . Ati fost extraordinari. Daca ascultati asa si saptamanile urmatoare vom lua imediat lv.

Asa atmosfera n-am mai vazut de muuuult timp.

http://imgur.com/a/kxDan

 

P.S. : Dati ad ca recrutam tinere talente.

 

Edited by BigDevil Zuz
Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.