Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Smook, citeste bine ce a spus BigDevil.

Imi pare rau ca ai plecat asa, dar eu cand sunt injurat de morti ma simnt extrem de prost.

Bafta, daca vrei sa te razbuni pe mine, fao, dar nu te razbuna pe RDT.

GG pentru waruri baieti.

Daca a plecat smook nu inseamna ca pierdem, RDT e o familie, nu sta intr.un singur jucator.

 

Link to comment
Share on other sites

Bafta baietii mi-a facut placere sa fac parte din RDT.

Au fost momente bune,chiar foarte bune si foarte proaste cat timp am fost eu RDT.

Bafta Mihai tine-te de lider,orcum LV il luati garantat.

@BigDevil Zuz Logic,cu persoane cum e M4rian ala care ma calca intre 10 SP,care nu da m4,cand te bati cu 1-2 sau mai multi la war el asteapta pe G,si nu te ajuta si dupa ce ii lasi low poc se da jos si da cu m4 rapid(faza asta a patit-o si Alexxxdoud cu m4rian).Si lista mai continua cu astfel de exemplare.Acesta a fost ultimu meu post la topicu' RDT va urez mult succes,v-am pwpat pe cei care mi-ati fost prieteni,si care-mi sunteti,iar pe cei care rup f8-u n-o sa rezolvati nimic daca sunteti post-hunterii.Ciau

 

Link to comment
Share on other sites

Bafta baietii mi-a facut placere sa fac parte din RDT.

Au fost momente bune,chiar foarte bune si foarte proaste cat timp am fost eu RDT.

Bafta Mihai tine-te de lider,orcum LV il luati garantat.

@BigDevil Zuz Logic,cu persoane cum e M4rian ala care ma calca intre 10 SP,care nu da m4,cand te bati cu 1-2 sau mai multi la war el asteapta pe G,si nu te ajuta si dupa ce ii lasi low poc se da jos si da cu m4 rapid(faza asta a patit-o si Alexxxdoud cu m4rian).Si lista mai continua cu astfel de exemplare.Acesta a fost ultimu meu post la topicu' RDT va urez mult succes,v-am pwpat pe cei care mi-ati fost prieteni,si care-mi sunteti,iar pe cei care rup f8-u n-o sa rezolvati nimic daca sunteti post-hunterii.Ciau

 

Bafta bro, ne mai auzim noi :)

Sper sa nu intrii in vreo mafie adversa :)).

Link to comment
Share on other sites

Bafta baietii mi-a facut placere sa fac parte din RDT.

Au fost momente bune,chiar foarte bune si foarte proaste cat timp am fost eu RDT.

Bafta Mihai tine-te de lider,orcum LV il luati garantat. @BigDevil Zuz Logic,cu persoane cum e M4rian ala care ma calca intre 10 SP,care nu da m4,cand te bati cu 1-2 sau mai multi la war el asteapta pe G,si nu te ajuta si dupa ce ii lasi low poc se da jos si da cu m4 rapid(faza asta a patit-o si Alexxxdoud cu m4rian).Si lista mai continua cu astfel de exemplare.Acesta a fost ultimu meu post la topicu' RDT va urez mult succes,v-am pwpat pe cei care mi-ati fost prieteni,si care-mi sunteti,iar pe cei care rup f8-u n-o sa rezolvati nimic daca sunteti post-hunterii.Ciau

 

BAftă! Succes cu #DatValoare la inamici.

 

Noapte Buna RDT, ne vedem mâine.

Link to comment
Share on other sites

Buna Dimineata, baieti, am avut in vis nasol :)) d-aia m-am trezit
Am visat ca eram la war si era ceasul 22:10 se terminasera, si eu de obicei ieseam la fix, si am stat putin sa deschid team viewerul, si vine mama la mn si imi ia laptopul si am luat ban 7 zile pt refuz :((

Edited by KroG ZEW
Link to comment
Share on other sites

Ba dre, cum adica am fost absent ba? Am fost la toate warurile... modifica la evidenta war

Scuze nu am fost atent nu o sa iei Fw am vorbit cu M1H41 nu o pot modifica :)

Link to comment
Share on other sites

Salut bajeti, ce mai faceti? M-am gandit sa mai trec si eu pe aici. :D

@@TepaN Tu ai facut-o?

 

Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi, saptamana asta nu cred ca va onorez cu prezenta mea la war din cauza pc-ului, am crezut ca e sursa, dar nustiu ce are, sapt asta il duc la reparat, sper sa mi se acc inactivitatea daca nu o sa-mi pun demisia

Link to comment
Share on other sites

@@KroG ZEW Felicitari pentru ban :)) .

Bajeti maine luam si noi 3/3? Avem war-uri usoare, parerea mea :)).

Edit: @ Noob No.1 :D:))

Edited by xBachus
Link to comment
Share on other sites

* În topicul de Discuții între Membri se vor posta numai lucruri importante sau semnificative, nicidecum mesaje de genul: Bună Ziua, Salut, Noapte Bună, Ce mai faceți?, Mă duc să mănânc și orice altceva asemănător.

In caz de ati uitat!

Link to comment
Share on other sites

*

În topicul de Discuții între Membri se vor posta numai lucruri importante sau semnificative, nicidecum mesaje de genul: Bună Ziua, Salut, Noapte Bună, Ce mai faceți?, Mă duc să mănânc și orice altceva asemănător.

In caz de ati uitat!

Zise Kevin.

Hai noroc, va descurcati si fara mine, hai bafta, ne vedem joi :*

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.