Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

ce sa mai zic si eu? Mai putin cu SA:MP'ul, numa asa cat sa fac raportul si la o distractie pe [/f] din cand in cand... :)) In rest, mai nimic interesant. Imi ocup si eu timpul cu chestii marunte, iesiri prin oras, mai joc cate un CS sau ceva, no big deal. :-< Tu cum mai esti mai "Dragon Head"?

Edited by Victor Stracci
Link to comment
Share on other sites

Ce conversatii aprinse , din gesturile mici se naste o relatie , nu'i asa Duda ??

Link to comment
Share on other sites

Wtf. Mai are de postat Lolza si N.Cristian si e gasca completa. Bai ia dati-mi PM cu nrele voastre sa facem o conferinta pe wapp sa stabilim revenirea (Ma refer la BigDevil, Ciubi, Alcolus).

Link to comment
Share on other sites

Eu va doresc succes, sper sa ne revedem de azi intr-o luna.

Daca pentru unii e de mirare ca am luat ban pentru aim la ce scoruri mici am facut, dati-mi voie sa va explic.

E adevarat, aveam aim-ul intr-un folder pe desktop insa uitat acolo de doi ani de zile.

E adevarat ca l-am folosit cand eram in S.P. o vreme, in R.D.T. desi pare sau nu greu de crezut, nu l-am folosit deloc.

Prostia? Imi lua 10 secunde sa-l sterg din pc si mai apoi sa-i dau id si pass dar eram mult prea sigur ca n-am nimic.

Concluzia? Prostia si domnia se plateste, in cazul meu prostia.

Si acum: Sa ai aim-ul intr-un folder pe desktop si sa nu mai stii de el, asta inseamna sa fi zb0T.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara RDT, azi a fost cat de cat bine am luat si eu un best etc.Cam aici se sfarseste povestea mea in RDT, sper sa luati LV-ul si sper ca v-am ajutat cu activitatea si scorurile mele pe +. Va urez mult succes!

Edited by MAGNATU
Link to comment
Share on other sites

Salutare RDT gg iubirea mea Rappa ptr rank 4 sper ca dai magie, nu pot sa cred ca am avut 4-5 codati in mafie si nici cu cod nu stiu sa dea tot pe -! Doamne ce oameni, azi vreau sa castigam neaparat attackurile! NU plec de aici fara sa luam juma de lv respectiv tot lv! Ne auzim in game

Link to comment
Share on other sites

@Rappa S4F Felicitari pentru rank ! Acum ca ai tec si combat sa dai magie !! Daca nu te vad cu best sau aproape primul te sparg :) ! Sa speram ca te vedem cu 5 ! Si mai usor cu Dyablox ca vrea sa incerce o noua moda in vorbire :) !

Edited by uNGabrielleVIP
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu de ce am dat attack pe Speady Beny , da nu mai conteaza , important e ca avem :)) 4/4 .

 

SAY WITH ME: ȘI NOI TOT ASA

P.S 2/5 banati din Sp , inca 3 si ne-am scos !! :X

Edited by Rappa S4F
Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.