Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut baieti, uitati o mica statistica despre ceea ce ar trebuii sa facem la war, sper sa fiti de acord:

Aici avem war-ul la ora 21:00.

bandicam_2016_01_27_19_23_40_011.jpg

Daca vom sta pe gara, ne vor omori usor, fara probleme de la ei de pe HQ, asa ca, eu zic ca nu are niciun rost, privit imaginile si trageti concluzii:

sa_mp_094.png

sa_mp_093.png

Insa, am fost in ''inspectie'' pe turf si am gasit o modalitate prin care ne putem si apara, si ataca in acelasi timp, ne strangem toti frumos in locul din pozele de mai jos, si la un moment dat, vom ataca toti, din orice parte pentru a-i anihila, priviti locul:

sa_mp_092.png

sa_mp_091.png

gta_sa_2016_01_27_19_21_47_764.jpg

Aceasta mica schema, luati-o ca pe un sfat, voi decideti daca vom face asa, daca nu, eu oricum ascult ordinele subliderului / liderului / subliderilor.

Astept pareri.

Link to comment
Share on other sites

Da, am uitat ca si celelalte gang-uri pot vedea ceea ce am pus mai sus :)) nab, ce sa zic.

O sa fac un PM si o sa va adaug pe toti acolo, si sa putem discuta tot ce tine de war-uri, cum sa ne asezam, cum sa il pregatim, cu acordul subliderilor / liderului, desigur.

In fine, hai azi sa castigam warurile contra SP, sper sa fiu online (100 %) la primul o sa fiu, sper sa nu primeasca nimeni de la noi ''worst'' si sa castigam, asta e cel mai important, hai ca putem.

Link to comment
Share on other sites

Sincer daca nu va dati silinta sa luati macar hq de ce mai tineti sloturi ocupate degeaba?! In momentul de fata suntem 10/34, voi chiar va bateti joc nu prea-l cunosc pe Doud, dar daca voi va bateti de bunatatea lui o sa vedeti cand da cu fw in voi si plecati pe capete, macar daca nu vreti sa faceti ceva aici nu mai tineti locurile ocupate degeaba!

Link to comment
Share on other sites

Ba, chiar asa nesimtiti sunteti? Iesiti din factiunea asta aia care nu veniti la warruri, macar sa intre altii care vor sa participe la warruri. Eu as zice cine nu intra mai repede la warr, macar pe HQ, si nu are nici invoire acceptata sau nu a pus nimic, FW. Va astept la warr sa luam HQ sau iesiti din factiune.

Link to comment
Share on other sites

Mda.. lipsa de respect! 14-15 membrii on ma si doar 12-13 pe turf? Si vreti #LVROSU, stai ca deja ma intind prea mult, nici hq nu putem sa-l luam. Pana si aia din Taxi sunt mai buni ca noi, noi suntem mai ceva ca pasnicele :) . Astept evolutie nu sa batem pasul pe loc!

Link to comment
Share on other sites

, Din cate am inteles ceva probleme cu host'ul, nu stiu exact, mie mi-a mers serverul !

Haideti bre sa castigam macar azi Creek LV !

 

blast nab you are banned hehe

Link to comment
Share on other sites

Salut bajeti, sunt in criza de ''echipamente'', cine ma poate ajuta sa imi dea PM sau sa lase aici ce o sa cer mai jos:

- o tinta [hud.txd] buna, de genul unui punct, am pierdut ultima tinta si acum nu mai am niciuna.

- gta3.img original daca il aveti [am un bug la GTA si nu il pot deschide pe acesta].

- DMG si niste moduri cleo pe care le folositi voi, insa sa nu faca lag, + bara HP numerotata.

Asadar, cine ma poate ajuta o sa primeasca +1 si desigur, respectul meu.

Va salut.

Edited by UraganX AIM Jr
Link to comment
Share on other sites

Bun. Multa lume nu stie ce am facut, sa fiu scurt si la obiect. Adminul m-a luat la teste si cand m-a luat nu am inchis skype, m-a cautat vreo 20-30 minute si dupa ce nu a gasit nimic si-a bagat "nasu" pe skype.

Pe skype aveam o conversatie gen:

 

Eu: Mai vrei contul de Metin2 ma?

El: Ce vrei pe el ?
Eu: Ceva pe sa:mp ori Paysafecard.

El: Iti dau hotring !

 

Si cam asta a fost conversatia pentru care eu am fost banat, sincer a fost o conversatie insa nu am facut nici o afacere ilegale, infine.. a fost o tentativa.

 

Stiu ca uni din factiune s-au bucurat pentur ca am primit ban si am fost scos din factiune, insa nu este chiar asa.

Mi-am adus membri aici, am vrut war de war sa castigam, am dat tot ce am avut mai bun si din aceasta cauza o sa revin.

 

Link to comment
Share on other sites

@, eu unu chiar nu am nimic cu tinte, nu ma bucura necazul altuia, insa nu stiu ce sa zic, am fost socat cand am auzit ca ai fost banat insa nu am avut ce sa fac, nu am stiut ce faci, eu inteleg ca ai fost banat pe nedrept insa locul tau in aceasta factiune, din pacate nu prea mai e, adineaori am observat ca ai fost dat afara din factiune, asadar, eu astept cu mare drag sa revii si sa imi redevii sublider, insa, nu stiu ce sanse mai ai, fara sa te superi sau fara sa fiu rautacios, ai facut o munca buna aici, munca ta, sa spune ca incepea sa dea roada, impreuna cu CooLio si AlexDouD faceati o echipa buna, insa acum sa cam destramat, ce sa zic, succes in viitor.

Edited by UraganX AIM Jr
Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.