Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Maine as vrea sa fim la waruri cat mai multi, avem 2 waruri maine, primul cu The Tsar Bratva de la 14:00 pe turful Spiny Bed LV, iar al doilea cu El Loco Carter de la 15:00 pe turful Transfender LV. Sunt doua mafii cu care ne-am mai luptat in ultimul timp si pe care le-am tot batut, pe exact aceleasi turfuri, de atunci ambele au pierut cativa membrii, zic sa nu ne facem de rusine si sa pierdem cu ei acum. Ce ziceti, le facem iar felu'?

In alta ordine de idei, ce mai faceti baieti? Toate bune si frumoase?

Link to comment
Share on other sites

Dragi colegi, frati si carnati, maine, luni, 13.08.2017, avem 4/4 waruri, as vrea asadar sa fim cat mai multi si sa ne organizam din timp, ca sa nu patim ce am patit vineri la warurile cu TTB si ELC. Ordinea warurilor este:

14:00-14:30 Spiny Bed LV Red Dragon Triad-The Tsar Bratva (Attack)

14:30-15:00 LVPD LV Southern Pimps-Red Dragon Triad (Defend)

15:00-15:30 Mats Deliver LV Red Dragon Triad-Southern Pimps (Attack)

15:30-16:00 Caligulas LV 69 Pier Mobs-Red Dragon Triad (Defend)

 

Chiar daca EDU are inactivitate, nu inseamna ca trebuie sa nu veniti la waruri, sa stati AFK in HQ, etc. Incercati sa veniti devreme, cu 5-10 minute inainte de waruri, sa fim pregatiti omeneste si sa putem sa ne tinem putinele turfuri pe care le mai avem, poate chiar sa luam inapoi cateva. Ne auzim maine!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.