Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Pentru ca gloata a tot cerut war pe HQ, v-am prins war pe HQ. Pe langa ala, am mai prins inca unu pe Transfender LV (Nu e turfu pe care il voiam, dar macar e war). Dar daca va bateti joc maine si am stat degeaba sa dau attack-uri, nici ca mai stau de acum, oricum cred ca sunt singurul care sta la attack din toti. Pentru mai multe informatii referitor la warurile de maine, Check Anunturi Importante!

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, AFROjACK S4F said:

cand reusesc, iau desync sau crash

Din alea 30 de minute de war, cel putin 10 le-am petrecut cu tovarasul "The server did not respond. Retrying...". Deja e bataie de joc, am zis-o si o mai zic in continuare, e posibil ca B-Zone sa aiba unul din cele mai proaste hosturi din Romania. Sa nu mai zic ca intru pe turf, trag 10 gloante de deagle in cineva, si dupa ce ca nici macar damage nu ia, el ma omoara direct fara nici un pic de lag. Teribil, intradevar teribil. Apropo, s-a postat evidenta pentru warurile din seara asta. Sunt foarte dezamagit de numarul de oameni care au reusit sa urce peste 700 de secunde pe turf IN LV. Daca eram in SF contra Rifa mai ziceam, dar la 2 pasi de HQ? Dezolanta imagine in evidenta aia. Aveti 24h sa va platiti amenzile.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, GF iRazor said:

Din alea 30 de minute de war, cel putin 10 le-am petrecut cu tovarasul "The server did not respond. Retrying...". Deja e bataie de joc, am zis-o si o mai zic in continuare, e posibil ca B-Zone sa aiba unul din cele mai proaste hosturi din Romania. Sa nu mai zic ca intru pe turf, trag 10 gloante de deagle in cineva, si dupa ce ca nici macar damage nu ia, el ma omoara direct fara nici un pic de lag. Teribil, intradevar teribil. Apropo, s-a postat evidenta pentru warurile din seara asta. Sunt foarte dezamagit de numarul de oameni care au reusit sa urce peste 700 de secunde pe turf IN LV. Daca eram in SF contra Rifa mai ziceam, dar la 2 pasi de HQ? Dezolanta imagine in evidenta aia. Aveti 24h sa va platiti amenzile.

Nici nu ma uit la evidenta aia, daca am de FW, sa fie primit. La war-uri nu ma mai vedeti, noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AIM RauleN said:

asta e samp-ul in 2017

Exact, apucati-va de Metin2 =)) Best life Metin life :)) Doar cand ma gandesc cat de jenant e pentru ei sa pateasca faze d'astea, cu host care are toane si toane, aparent buguri care te teleporteaza pe turf, e pe bines =))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.