Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Sa inteleg ca daca nu facem o zi evidenta si suntem de treaba va bateti joc. Nu-i problema, cum ajung acasa fac evidenta. Saptamana viitoare o sa avem evidente la sange pana cand luam 72. Numa’ bine.

Link to comment
Share on other sites

Bataie de joc bai

7 hours ago, AIM iRazor zis DHead said:

Uite-l cum da si ai mei ii dau unban =))

Nu e de ala care trage, ci specimenul cu tp :))

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, AIM iRazor zis DHead said:

Sa inteleg ca daca nu facem o zi evidenta si suntem de treaba va bateti joc. Nu-i problema, cum ajung acasa fac evidenta. Saptamana viitoare o sa avem evidente la sange pana cand luam 72. Numa’ bine.

trb facuta zilnic frt

Link to comment
Share on other sites

Când vrei sa bati un record intr-un joc video dar mouseul se decide ca click dreapta sa ruginească, cpu-ul începe sa facă temperatura dacă rulează mai mult de o oră, iar acum monitorul meu care oricum e 4/3 se hotărăște sa isi futa singur culorile

 

32852486_1017939808372213_4606116356377542656_n.thumb.jpg.4d1e9b0c2b9df1941c942040a24fa3af.jpg

 

Acum lasand gluma la o parte, ma jur ca am avut ghinion imens de cand am intrat iar in RDT, abia pot face secundele la war cateodata. Oricum, sper sa luam rapid 72 ca sa nu imi bubuie pc-ul in fata.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Încă 2 zile să intrăm la war nu murim, marţi luăm 72 dacă prindeţi 2 attack-uri, hai dracu să intrăm iar 28 ONLINE 2 ZILE SĂ RUPEM RECORDUL DE 72.

Edited by HG Sebi
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, AIM Ryz said:

Bataie de joc bai

Nu e de ala care trage, ci specimenul cu tp :))

Ce TP bai baiatule ca are gloantele alea zici ca au detector de caldura sa moara Giani...

 

5 hours ago, TLG Coolback said:

trb facuta zilnic frt

Am zis ca n-are rost sa o fac joi, am castigat tot, prezenta a fost buna, plm, da' aparent trebuia facuta oricum. Nu-i nimic, din greseli inveti :))

 

Pentru 4 turfuri, 2 zile de 4/4, nu puteti intra? Daca tot aveti teze, invatati in week-end si inainte de teza doar va repetati. Hai sa terminam odata cu tampenia asta de record si sa ne gasim linistea dupa atata timp. In doua zile putem termina o munca de cateva luni, hai sa nu ne batem joc si sa ne inecam ca DUMI la mal.

Link to comment
Share on other sites

On 5/14/2018 at 12:54 PM, Anndi said:

cand ne vedem sa facem miste cerculete ?

eu am e36 2.5i 250 de caluti turbati 

14 hours ago, sensei1g ROYAL said:

Iha Iha , nu i nici un măgar p aicea, e doar pizda ta se n varte n pula ca elicea

sa-ti iau fata in pula de moldovean borat 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ShowKing said:

cand ne vedem sa facem miste cerculete ?

eu am e36 2.5i 250 de caluti turbati 

sa-ti iau fata in pula de moldovean borat 

Sper să dai în şanţ :)) 

Link to comment
Share on other sites

BOMBA BOMBA! CEA MAI NOUA APARITIE IN MATERIE DE ARMAMENT SI MUNITIE! GLOANTE PE SA-MP CU SISTEM DE GHIDARE TERMALA!

 

Numa zei. Asta m-a facut sa rad, ca mai am destule.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AIM iRazor zis DHead said:

BOMBA BOMBA! CEA MAI NOUA APARITIE IN MATERIE DE ARMAMENT SI MUNITIE! GLOANTE PE SA-MP CU SISTEM DE GHIDARE TERMALA!

 

Numa zei. Asta m-a facut sa rad, ca mai am destule.

am si eu cu liderul lor 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, AIM iRazor zis DHead said:

BOMBA BOMBA! CEA MAI NOUA APARITIE IN MATERIE DE ARMAMENT SI MUNITIE! GLOANTE PE SA-MP CU SISTEM DE GHIDARE TERMALA!

 

Numa zei. Asta m-a facut sa rad, ca mai am destule.

dovezi insuficiente

6 hours ago, ShowKing said:

@AIM iRazor zis DHead 

 nu am apucat sa trag un fum din tigara si m-am trezit cu mufa de cladire 

dovezi insuficiente

21 hours ago, HG Sebi said:

Încă 2 zile să intrăm la war nu murim, marţi luăm 72 dacă prindeţi 2 attack-uri, hai dracu să intrăm iar 28 ONLINE 2 ZILE SĂ RUPEM RECORDUL DE 72.

dar + cand faci?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, AIM Ryz said:

dovezi insuficiente

dovezi insuficiente

dar + cand faci?

Logic ca imi da dovezi insuficiente, mai am destule dar timp sa caut prin atatea filmari de unde. Am 215GB de filmari doar de luna asta, ce sa mai cauti fratik prin ele ca ma iau durerile de cap.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AIM iRazor zis DHead said:

Logic ca imi da dovezi insuficiente, mai am destule dar timp sa caut prin atatea filmari de unde. Am 215GB de filmari doar de luna asta, ce sa mai cauti fratik prin ele ca ma iau durerile de cap.

mai pe scurt te lauzi ca ai spatiu in pc

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, ShowKing said:

mai pe scurt te lauzi ca ai spatiu in pc

De ce tot postezi aici? Nu cred că eşti membru RDT, du-te şi înjură, laudă-te pe la discuţii NG, VDT, VTB, etc, nu aici :| 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, HG Sebi said:

De ce tot postezi aici? Nu cred că eşti membru RDT, du-te şi înjură, laudă-te pe la discuţii NG, VDT, VTB, etc, nu aici :| 

bai copile postez unde vreau eu  taci acolo 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, ShowKing said:

mai pe scurt te lauzi ca ai spatiu in pc

Ma laud pe dracu sa ma ia, mai am 20GB liberi din 1TB =))

 

32 minutes ago, HG Sebi said:

De ce tot postezi aici? Nu cred că eşti membru RDT, du-te şi înjură, laudă-te pe la discuţii NG, VDT, VTB, etc, nu aici :| 

I-am dat eu voie sa posteze ;) A fost membru RDT mai mult timp decat ai tu impresia, si-a castigat dreptu' de a posta aici :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.