Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Mai uita-te inca odata si cu atentie ;)

 

Nu uitati!

 

Duminica (18.01.2015), la ora 21:00 vom avea Sedinta. La aceasta Sedinta :

  • Toată lumea este obligată sa aştepte conducerea în linie în HQ la ora 20:45.
  • Cine nu este în linie va fi considerat absent.
  • Nu se acceptă învoiri decât cu un motiv foarte bun.

*Prezenţa este obligatorie. Cine nu vine va fi sancţionat !

 

Link to comment
Share on other sites

HeLLo...

Gg pentru attack pe Pimps, credeti ca sunteti in stare sa ii bateti de da-ti attack pe ei ? Noi suntem 33 de membri ei 41 cum credeti ca o sa ii batem nu stiu, in fine gsb stau bine mersi cu turfuri in LV, iar noi nu profitam pentru a le lua, noi dam pe pimps :|..

 

Noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

 

South Max poi au frate, totii au cate 41 de membrii numai noi suntem 33, macar fra aveam sanse pana veneau din LS sa luam ceva, in fine oricum pierdem tot frate ca nu vine nimeni la war... O sa fim 20 pe turf, aproape 20 de fapt..O sa vezi la war asta-seara! :)

 

Link to comment
Share on other sites

Deci pur si simplu voi va bateti joc de aceasta factiune,sunteti 25 ON pe members si 15 pe zona? Daca ati intrat sa va bateti joc,IESITI ! VA PLATESC EU FP-UL DAR NUMAI LASATI-NE,ganditi-va cati si-ar dorii sa intre in Tsar chiar care sunt activi si seriosi,nu ca voi care vin la 2/4 war-uri si dupa aia se plang ca a-ti luat FW.Bravo Sidorov ! Foarte bine ai facut ca le-ai dat FW,altfel voi va bateti joc. Numai spun de codatii din Southern,rusine lui @Rizea ca a adus numai codati acolo,dabea astept ziua cand kelton v-a face un sistem anti-hack foarte capabil sa vedem atunci war-uri pe bune.Adminii parca sunt pensionari,intra,3-4 kick-uri,1-2 ban la aia de level 1-2 cu s0b si dupa SOMN,SOMN,SOMN ! Sunt 415125151 de adminii dar cativa capabili sa prinda codatii,aa si da, cand dam report-uri pe Southern=5 minute closed cand ei da pe noi 5 minute=banned.

#EDIT1

Edited by TLG kraft
Link to comment
Share on other sites

Ba,voi chiar sunteti nesimtiti.Din 35 de membri care am fost ieri pe RPG,doar 25 on,10 ce faceti dormiti?

Daca nu puteti intra la war sau daca nu va dati interesul iesim ma,numai stati in GANG aiurea sa pierdem cu 10 membri la war macar avem o scuza 10 vs 35,decat sa pierdem cu 35 pe RPG si mafia adversa 37/40.

 

Doar 2 ore trebuie sa stati on,doar atat,ca nu se fac alte activitati,ce e asa greu.

@:Cand nu e Sidorov on si e doar Katzuno sau invers,rank 4/5 voi nu dormiti ma,coordonati si voi sau chiar cand sunt ei 2 on,mai 'zbierati' si voi pe /f sa ii mai lasati si pe ei sa ia o pauza,nu doar ei 2.Aseara de ex: Doar Kaztuno a condus la war,restu rank 4/5 numa dupa kiluri si va certati pe /f cu ceilalti membri.Rusine ma,ca rank 4/5 sa iti fie frica sa dai un FW ca nu te asculta n-am intalnit.

Link to comment
Share on other sites

R A Z V A N Y S chiar daca nu imi esti simpatic :)))) ai + de la mine pentru ce ai zis...

 

Ba, asta`seara din 31 de membrii suntem si noi 25 sa ne aparam ? Avem cu avipsa eu zic ca nu e greu, ati vazut aseara in 15 oameni ne-am aparat bine cu ei...Pana vin ei din SF dureaza, avem un + in fata lor...Hai straduiti-va sa veniti in numar cat mai mare la war, avem doar 2 def. atat, apoi va puteti duce la etc etc etc :)

Edited by GigGs11 Legend
Link to comment
Share on other sites

Mno noapte buna bratva.

Unii sunt in factiune numa ca sa ocupe locu si sa ia rank up.....

Degeaba ii coordonez ca nu asculta iti dau video.

Azi toti au stat la burger dupa cum le-am zis si pok cum intra avispa pe turf cum dispar toti.....

Link to comment
Share on other sites

Neatza Bratva....

TheBestGooD mai dureaza fra pana sa fim full si sa asculte la war, nu e posibil cand intra avipsa in noi sa nu putem sa le dam clear, sa ne ajutam, nu stiu fiecare joaca de capul lui ci nu cum ii zice un rank superior..E urat, nu o sa facem treaba asa sincer...Abia am tinut de HQ. :|
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.