Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Felicitari pentru warurile de ieri. Daca o tinem tot asa si venim cu totii la war nu avem de ce sa nu-i batem.

@@Blexu, vezi ca mai ai 2 aplicatii de acceptat: Phares si Stingaciu_Calin. Amandoi au rank 3 anterior :D Phares e coleg de clasa cu mine si l-am convins sa vina. Mai are un cont de level 30 aproape in sf taxi rank 4, iar phares asta e contul secundar. + Mai sunt 3 acceptati si anume: im3n, PewDiePie si Joker ala cu care trebuie sa dea cineva test-logs si dupa sa le dai invite. Adica noi suntem 35 acum + 5 40/40 :X

@,bafta mai departe! Imi pare rau ca pleci. Faceam o treaba buna...

Link to comment
Share on other sites

@, Bafta mai departe MC1 :*

Nu-mi pare rau ca ai plecat :))

Ne vedem in cateva zile ;)

 

 

@@Blexu, Nici mie nu-mi vine sa cred. Si eu sunt dezamagit... Astept si eu Evidenta aia, chiar sunt curios de ea.

Link to comment
Share on other sites

@,@, daca plecati, ne suparam. Ramaneti si ajutati, acordati-i o sansa!. Vreau sa nu ia sp lv.

 

@@Blexu, lasa evidenta pana ne punem pe picioare,

 

Nu are rost sa raman. Din ce am vazut pana acum e = cu 0.

Decat sa raman sa-mi fac nervi aiurea pentru NIMIC, mai bine plec sa ajut alti prieteni care chiar vor sa faca ceva.

Link to comment
Share on other sites

Mda.... nasoală perioada asta.

 

 

MÂINE WAR, VREAU SĂ FIM 25 + ON LA WAR. TERMINA'I CU DEMISILE ĂSTEA DE ...

 

Mdea sa stii ca e o perioada nasoala ,dar nu o sa aiba mult LV-ul astia ca sunt varza,sper sa baneze codatii aia de la ei gen Alex_Mafya(bulaie), Prozionix,HawKing,etc. ca porma o sa cada usor usor.

 

Link to comment
Share on other sites

@, nepoate, ai stat tu bine sa ne controlezi pe noi la discutii, care e problema ta daca FreeDub si-a spus parerea, vezi-ti de "coadele" tale si vezi sa nu-ti zic eu cine vinde covrigi calzi

 

Lasa-l sa sufere , inca nu i-am zis toate ''talentele'' care le are in factiune si stii tu ca asta nu mai de oftica s-a uitat aici

 

@, te asigur ca nu o sa mai ai LV-ul prea mult timp ;)

Edited by ZEW FreeDub15
Link to comment
Share on other sites

Aia din SP doar gura si codurile de ei,altfel sunt vai capu lor.

@, mai bine pasnicii decat codatii,crezi ca e greu la teste TW sa scoti stick-ul? Daca e asa ''curat'' cum se numeste el nu zice toata lumea ca da secunda si ca nu rateaza nici un glont ... Asa ca mai bine ai gandi inainte sa scrii :)

 

Edited by ZEW FreeDub15
Link to comment
Share on other sites

Nu fratilor, dar la teste sunt luati cei care sunt reportati de mai multe ori cred...Asa se ajunge ca xColors sa dea 4/4 cu rifle si cu ochii inchisi.Zici ca e conspiratie, ultimul membru din SP luat la teste a fost K0rs, si pun pariu ca daca ar mai lua inca unul, s-ar ajunge la ban.

Link to comment
Share on other sites

Bota ar trebui să aibă scos liderul, uitaţi-vă câţi membrii au luat ban de când e lider, mai ceva ca la snrobert ca lider.

 

Calm ca vor mai urma,cine stie poate chiar el va lua ban ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Salutare am vazut ca va certati pe treaba asta cu,codurile si cu LV mov,sa va zic ceva,e o chestie de timp,baietii deja se gandeau ce oras sa ia next.Au luat bataie la 0 acolo unde spuneau ei ca fac spawn kill pe El Loco in SF.Nu sunt constienti

ca e ceva greu de realizat,asteptati numai,o sa se duca si LV si o sa ramana istorie acest LV mov,eu ii felicit,daca au jucat cu,coduri rusine sa le fie.Cine stie maine poate luam HQ-ul back.

Edited by ZBR Scibetta
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.