Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Deoarece eram eu,Mouze si eFFacer in parcare..Ne jucam..Faceam dueluri.Si mouze si'a pus joypad-ul..L-a scos dupa ce m-a omorat odata.Dupa,si-a pus si effacer.Si el m-a omorat de nu stiu cate ori.Si eu ca m-am ofticat,mi-am pus si eu.Si a dat eff/mouze report..S-a uitat dre pe mine si m-a avertizat sa mi-l scot.Mi l'am scos si nu mi l-am mai pus inapoi.Dupa trec doua ore aproape,ma duc la dus si cand vin inapoi BAN.Incredibili astia ba,am ajuns sa dam report intre noi.Gg voua

http://b-zone.ro/rpg...st.php?ac=92135

Eu pot sa ma jur daca vrei ca nu am dat nici un report :) Te cunosc foarte bine si stii cat de mult tin la tine :-J Dar daca tu crezi ca eu ti-as fii facut asa ceva :| ....

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna.

Tenn te rog sa ceri un video lui Dre si daca apare numele meu acolo ca da report eu imi dau DEMISIA ! Dar daca nu apare sa nu mai vorbesti cu mine , fiindca eu te consideram printr-e cei mai buni prieteni si tu spui ca te-am turnat ! O seara placuta !

Link to comment
Share on other sites

Deoarece eram eu,Mouze si eFFacer in parcare..Ne jucam..Faceam dueluri.Si mouze si'a pus joypad-ul..L-a scos dupa ce m-a omorat odata.Dupa,si-a pus si effacer.Si el m-a omorat de nu stiu cate ori.Si eu ca m-am ofticat,mi-am pus si eu.Si a dat eff/mouze report..S-a uitat dre pe mine si m-a avertizat sa mi-l scot.Mi l'am scos si nu mi l-am mai pus inapoi.Dupa trec doua ore aproape,ma duc la dus si cand vin inapoi BAN.Incredibili astia ba,am ajuns sa dam report intre noi.Gg voua

http://b-zone.ro/rpg...st.php?ac=92135

 

Mda... nici nu stiu ce sa zic, oricum sa ii fie rusine si sa se simta cel care a dat /report chear as vrea sa stiu cine.

@ Sper ca vei reveni! :*

Link to comment
Share on other sites

Tenn te rog sa ceri un video lui Dre si daca apare numele meu acolo ca da report eu imi dau DEMISIA ! Dar daca nu apare sa nu mai vorbesti cu mine , fiindca eu te consideram printr-e cei mai buni prieteni si tu spui ca te-am turnat ! O seara placuta !

Bine ma,nu mai dau apa la moara.Eu la ce sa ma gandesc.Doar cu mouze si cu tine am facut dueluri.Mouze si-a pus si el joypad-ul,m-a omorat de 2 ori si l-a scos.Dupa eram cu tine..Nu am vrut sa ma refer direct la tine,tin mult la tine,ne cunoastem de mult timp si am ramas blocat cand am vazut ban-ul..Si pentru 2 kill'uri cale le-am facut..Mna..E aiurea.O sa vorbesc cu adminii si o sa vad cine a trimis report.Daca nu ai fost tu,scuza-ma,nu am vrut sa te invinovatesc degeaba.You know that i love you.

Link to comment
Share on other sites

Deoarece eram eu,Mouze si eFFacer in parcare..Ne jucam..Faceam dueluri.Si mouze si'a pus joypad-ul..L-a scos dupa ce m-a omorat odata.Dupa,si-a pus si effacer.Si el m-a omorat de nu stiu cate ori.Si eu ca m-am ofticat,mi-am pus si eu.Si a dat eff/mouze report..S-a uitat dre pe mine si m-a avertizat sa mi-l scot.Mi l'am scos si nu mi l-am mai pus inapoi.Dupa trec doua ore aproape,ma duc la dus si cand vin inapoi BAN.Incredibili astia ba,am ajuns sa dam report intre noi.Gg voua

http://b-zone.ro/rpg...st.php?ac=92135

 

Amice, nu stiu ce ai cu mine. Eu nu am folosit joypad si nu am dat niciun report. Cand tu ai luat ban, eu eram in GSLV la eventul facut de SuzeTa. Si doar ca sa stii, atunci cand cineva isi activeaza joypadul, le apare o avertizare, deci nu era nevoie de niciun report. Eu nu am nimic cu tine, nu am dat niciun report.

Edited by MouZe
Link to comment
Share on other sites

Bine ma,nu mai dau apa la moara.Eu la ce sa ma gandesc.Doar cu mouze si cu tine am facut dueluri.Mouze si-a pus si el joypad-ul,m-a omorat de 2 ori si l-a scos.Dupa eram cu tine..Nu am vrut sa ma refer direct la tine,tin mult la tine,ne cunoastem de mult timp si am ramas blocat cand am vazut ban-ul..Si pentru 2 kill'uri cale le-am facut..Mna..E aiurea.O sa vorbesc cu adminii si o sa vad cine a trimis report.Daca nu ai fost tu,scuza-ma,nu am vrut sa te invinovatesc degeaba.You know that i love you.

Cum spuneam , daca faci rost de dovada posteazo aici si eu imi dau demisia . Nu credeam ca ai o asemenea parere despre mine "prietene" . Chiar nu stii ce parere buna imi facusem despre tine , dar se pare ca nu e reciproc :-J Sper sa aflii pana la urma cine a dat report , si dupa ai sa vezi cine ti-a fost prieten.

Link to comment
Share on other sites

Mda, 0-0 Real şi Man Utd la pauză, sper să văd ceva goluri de la Ronaldo imediat.

Tenpenny, baftă în continuare, păcat. Apropo, nu îi mai băga pe ceilalţi în aceeasi oală cu tine, dacă s-a întâmplat şi tu ai primit ban, pentru că ai folosit joypad, nu înseamnă că şi eu au folosit sau că te-au dat în gât, prin ce proces de gândire treci tu când îi acuzi pe ei că au dat report? În primul rând nu ar avea motive să facă asta, şi în al doilea rând le apare un avertisment la adminii pe chat când cineva are posibil aim sau joypad, baftă!

 

*Băieţi, mâine avem un war asigurat sigur, oricum sper să le avem pe toate 4.

Edited by Zww
Link to comment
Share on other sites

Tenpenny doar ca o formalitate , aduti aminte cine pe cine a batut la duele , si cine zicea ca are aim. :-J Uiti ca eu te-am batut , si dupa m-am pus afk ca am spus ca ma duc sa ma uit la Master Chef ? Dar posibil ca altii sa spuna ca mint , asa ca roaga un admin sa verifice chat logs , totul e acolo :)

Link to comment
Share on other sites

Autogoool Real =))) by Sergio Ramos :))

Noapte buna !

Am gasit o poza cu Consigliere Marco. :))http://postimage.org...ridg7byzz/full/

 

#Noapte buna.

Noapte buna Corleone.

Noapte buna Corleone ma bag in pat, vorbim maine. 8-X

Noapte Buna,welcome Flopetz.

Noapte Buna,welcome Flopetz.

Noapte buna Corleone.

Ne auzim maine la war-uri.

Noapte buna! Ne vedem maine.

Noapte buna!

Noapte buna Corleone .

Ne auzim maine la war-uri.

Am iesit si eu noapte buna !

 

Pe bune? =))

 

Noapte bună.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.