Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Asta se intampla daca nu le dai ban permanent sa se invete minte,omenii se ambitioneaza mai tare in plus isi mai fac si clan cu numele care-i reprezinta defapt...tin sa cred ca pe server-ul asta se incurajeaza folosirea "jucariilor" in loc sa scapam de ei, pe zi ce trece sunt tot mai multi :|

 

Noapte buna.

 

Ati venit cu jucariaaaaaa? Lasati-o acasa, e aiurea sa ai clan AIM, este? :) Sa ii roada ca noi avem jucarie :X. Apropo a aparut versiunea noua la aim, 3.2 ..acuma dai mai smooth si prin picior si in cap.

Link to comment
Share on other sites

Ati venit cu jucariaaaaaa? Lasati-o acasa, e aiurea sa ai clan AIM, este? :) Sa ii roada ca noi avem jucarie :X. Apropo a aparut versiunea noua la aim, 3.2 ..acuma dai mai smooth si prin picior si in cap.

=)))

Noapte Buna si gg pt war :>

 

Mecanici puteti sa va postati raportu pana maine la ora 18:00.

Edited by DariusTM
Link to comment
Share on other sites

Asta se intampla daca nu le dai ban permanent sa se invete minte,omenii se ambitioneaza mai tare in plus isi mai fac si clan cu numele care-i reprezinta defapt...tin sa cred ca pe server-ul asta se incurajeaza folosirea "jucariilor" in loc sa scapam de ei, pe zi ce trece sunt tot mai multi :|

 

Noapte buna.

 

Pe zi ce trece, acest baietel ma uimeste si mai mult. Oricum, asta ma satisface, special pentru cei ca el mi-am pus [AIM]. :)

Oricum, impresionant cum poate veni zi de zi cu cate o duma noua de tot rasul.

Link to comment
Share on other sites

=)))

Noapte Buna si gg pt war :>

 

Mecanici puteti sa va postati raportu pana maine la ora 18:00.

Noapte buna ! Luni toata lumea cu jucariile la WAR! :))

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Mecanici puteti sa va postati raportu pana maine la ora 18:00.

Darius, pc-ul meu genial nu se mai aprinde, mi s-a inchis aseara la war si cand ii dau drumu face beep beep :). In concluzie: nu stiu daca pot sa pun raportul.

Link to comment
Share on other sites

Ati venit cu jucariaaaaaa? Lasati-o acasa, e aiurea sa ai clan AIM, este? :) Sa ii roada ca noi avem jucarie :X. Apropo a aparut versiunea noua la aim, 3.2 ..acuma dai mai smooth si prin picior si in cap.

Al meu se dezactiveaza singur cand e un admin pe mine.

Link to comment
Share on other sites

:)) de ce sa planga ma? Ca au 22/24?

 

 

Uita-te la discutii numa..

"Mi-ar fi fost rusine, noi eram 15 iar ei 30 mi-ar fi fost rusine sa castig doar la diferenta de 30 de pct."

Ii mananca ciuda :))

ii mai face si post la Marco, si ei dau /attak la si 53 :-J

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Uita-te la discutii numa..

"Mi-ar fi fost rusine, noi eram 15 iar ei 30 mi-ar fi fost rusine sa castig doar la diferenta de 30 de pct."

Ii mananca ciuda :))

ii mai face si post la Marco, si ei dau /attak la si 53 :-J

chiar acum ma uitam la ei la discutii, miercuri si joi au de gand sa faca antrenament la noi la HQ :)).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.