Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Vai, vai.. ce de inactivitate, cum sa nu-ti faci asa nervi cand sunt 36 de membri in factiune din care 15 isi dau interesul? E chiar trist, de nervi am si iesit la war-ul de pe HQ.. o porcarie totala, multi dintre dragoni au dmg enhacer sau aim.. dar culmea e ca tot noi suntem acuzati si raportati. Vor fi saptamani grele, organizarea merge foarte greu din cauza lipsei de interes si al activitatii membrilor. Sper sa se rezolve totul cat mai curand posibil pentru a evita o mare drama in familie.

Link to comment
Share on other sites

Vai, vai.. ce de inactivitate, cum sa nu-ti faci asa nervi cand sunt 36 de membri in factiune din care 15 isi dau interesul? E chiar trist, de nervi am si iesit la war-ul de pe HQ.. o porcarie totala, multi dintre dragoni au dmg enhacer sau aim.. dar culmea e ca tot noi suntem acuzati si raportati. Vor fi saptamani grele, organizarea merge foarte greu din cauza lipsei de interes si al activitatii membrilor. Sper sa se rezolve totul cat mai curand posibil pentru a evita o mare drama in familie.

Ai foarte mare dreptate

Back de afara.

Link to comment
Share on other sites

RDT ne acuza ca atunci cand era nielsen lider , s`au luat teritoriile cu codati:) Pacat ca in curtea lor nu se uita ca lewis le-a luat vreo 3...4 teritorii cu DMG HACK. Si au suta la suta cativa de acolo dMG HACK , dar stau sus pe cladiri pentru a nu li se vedea nickul.

Link to comment
Share on other sites

Stai putin ca putini stiu cum au cucerit in prmiul rand LV-u. Pe urma se vede cum toti cei din acea echipa care au facut asta iau pe rand ban pentru Aim...una e sa faci asta curat, cinstit, una e sa o faci asa.

Si de ce nu faceti asta cinstit ?

Link to comment
Share on other sites

Va place...cele 3ore de CS de la 7:00-10:00 au meritat din plin!

SurhFT8.png

Bv, cand a castigat un membru rdt un event ? Never pt ca se faca aim test.. si se observa dmg hack-ul

Link to comment
Share on other sites

Meghyy in legatura cu warurile de ieri , eu am putut sa fiu prezent doar la unu .. deoarece am avut niste probleme de familie.

Si asta i-am spus lu` Alexutzu222 in particular..

Link to comment
Share on other sites

Cum nu cinstit? de la noi au luat ban toti aimeri sau codati? nu te teme se mai descopera cativa din Bratva sunt sigur de asta, dupa ce ramaneti fara aimeri sau codati atunci mai vorbim de war cinstit.

Nu am zis nimic de aimeri sau codati, poti face si abuzuri, si nu sunt nesimtit sa fac posturi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.