Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

daca dai asa de bine nu ar trebui sa ai scoruri mai bune ,adica 11-7 mi se pare putin la talentul tau,printule.

Tinere talente:

 

 

EDIT: de 2 ori m-am intalnit pe turf cu el si mi-a dat 4/4 , level 19.

Edited by L I O N
Link to comment
Share on other sites

Ce noroc pe capu celor din RDT ca nu s-a inregistrat war-ul, acum aveam hq-ul si maine mai luam si alte zone.Pe pimps ii puteam bate daca ascultati si stateati toti pe parcare.Asta e au fost mai multi ca noi.Per total ne-am ridicat cat de cat si vom lua cateva zone

Link to comment
Share on other sites

Ba da cat ghinion, cum ba sa castigam waru si sa nu se puna turfu?? :(

Pfoai da lasa ca il luam noi maine inapoi nu-i problema.

Sper sa fim 30 on sa castigam tot maine

Ba care are arme HD?? ca aveam unele de la lion dar cu netu meu de 13mbps de la telekom ma misc in realuare si caut cv arme realistice faine, daca ati gasit cv arme mai recente imi dati pm plz??

Hai ms fain si nb all

PS New name :))

Link to comment
Share on other sites

Neata Bratva! Am postat evidenta warului de aseara, spun war deoarece cel cu RDT nu apare pe rpg. Am rugamintea ca cei care au fost amendati sa scrie si data warului pentru care au primit amenda cand posteaza in Deposit , pentru ca pe viitor, cand nu voi putea posta evidenta la timp sa stim cine ce amenda a platit si sa poata Sidorov sa tina o evidenta. Bafta diseara la wars, ne vedem in game ! #LVMARO

Edited by AIM Wallabee
Link to comment
Share on other sites

Neatza Bratva...

 

AIM Wallabee ok, pacat de acel war insa asta este, poate il luati diseara...Am plecat la job, schimbul 2 :|, diseara sper sa ajung pana la 22:30 de la job sa dau attack, bafta la war diseara. #LVMARO
Link to comment
Share on other sites

Salut all, acum am venit si eu de la liceu.Ba frate nu mi se pare normal cei care fac - plateasca bani, iar cei face fac + nu primesc nici un ban.Mi se pare normal daca se da amenda pentru - la war asa sa se dea si bani pentru cei care fac +.Suntem unii care facem + iar altii care fac -.Il rog pe sido sa dea bani celor care fac + (nu conteaza cat + face ca e +1, ca e +2, ca e +20) sa puna o suma spre ex +1 sa se dea 50$ sau 100$ depinde cat vrea lider-ul

Edited by AIM K0rS
Link to comment
Share on other sites

Sanctiunile privind warurile au suferit mici modificari.

Pe langa amenzi am adaugat si bonusuri.

 

Check spoiler

 

 

1. Trebuie sa aveti minimul de secunde stabilit la fiecare war de catre membrii organizatori (lider / sublider / rank 4+ / membrii desemnati de conducere sa se ocupe de asta).

2. Evidenta war-urilor va fi in felu urmator: ( Ne rezervam dreptu de a schimba timpu / amenda / sanctiunea daca ceva nu este calculat bine ):

a. Daca lipsesti complet la un war, asta insemnand sa ai mai putin de minimul de secunde stabilit de membrii organizatori, vei fi sanctionat cu amenda $10.000.

b. Daca lipsesti la doua war-uri sau ai mai putin de minimul de secunde pe turf la fiecare war primesti Faction Warn (FW ).

c. Daca lipsiti la o zi intreaga de war (4 wars) puteti primi Faction Warn (FW).

d. Cine este prins AFK la war fara a anunta un membrul / membrii organizatori poate fi sanctionat de la AV pana la FW in functie de caz.

e. Daca un membru scoate scorul de (-8) la war acesta poate fi sanctionat de la amenda $2.000 pana la AV in functie de caz.

f. Amenda va creste in functie de scor cu $150. Ex: Daca veti face (-9) la war amenda poate creste la $2.150.

g. BEST o sa fie premiat cu 5.000$.

h. WROST o sa fie sanctionat cu 5.000$.

i. Pentru fiecare kill facut in + o sa fiti recompensati cu 150$. (Scor 10-7, primiti recompensa 450$)

3. La war-uri vreau sa se vorbeasca strict de war, pentru ca se creeaza spam si membrii nu vad ce spune conducerea pe /f.

4. Totodata doar membrii organizatori au voie sa vorbeasca cu CAPS pe /f, cine incalca aceasta regula sau vorbeste aiurea pe chatul familiei risca FW.

5. Cand se cere o arma se respecta urmatorul model: ARMA + ID. EX: m4 - 69.

6. Avand in vedere ca din punct de vedere al war-urilor, o sa fie cel mai echilibrat oras, astept de la voi toti o activitate sporita la war-uri.

7. Aveti dreptul la 2 invoiri pe saptamana ( daca sunt mai multe pot sa fie respinse si sanctionate ca atare ). Totusi, fara un motiv bun, cererile de invoire la waruri pot fi respinse.

8. Cine nu plateste amenda in termen de 24 de ore este sanctionat cu FW.

 

 

Am auzit cateva discutii privind amenzile pentru - iar de aceea am micsorat amenda dar am adaugat si bonusuri.

Link to comment
Share on other sites

Sall all! Ce face bajetii??

Asea Sidorov dar eu propun ca la sfarsitul saptamanii sa se faca antrenament cu membri care au avut mai mult - in saptamana de war, sa se faca asa 1-2 antrenamente.

Nho bn bajetii hai ca va las sa merg si eu putin afara sa vad cum arata acea chestie alba numita zapada... sper ca nu e toxica.

MC1 sper ca ti-a trecut supararea...ok hai bafta all, va saluta CODATU

Link to comment
Share on other sites

@, aici gresesti. Ma duc pe zona, fac 1-0 si ma bag afk pe urma. Dar secunde cine face?

 

Salutare, acum am ajuns si eu acasa. DIseara sper sa nu mai am lag la war.

 

Salut.Aia e, asta vroiam sa zic secunde de unde?Sa puna un nr. minim de secunde pe turf

Link to comment
Share on other sites

Servus!

Ce faceti?

Gata de war?

Sa fiti la 19:40 TOTI in HQ sa ne strangem nu sa mai strig dupa voi pe /f.

 

@@R A Z V A N Y S, Daca imi aduc si eu bine aminte mai aveam un war de la 20:30-21:00 dar aseara la aceeasi ora am avut si warul pe care l-am castigat si s-a anulat.

Posibil sa fie bug in sistemul de wars pe ora 20:30-21:00. :-?

Link to comment
Share on other sites

Ba ce noroc pe capul celor din RDT, ieri nu s-a inregistrat war-ul pe hq azi s-a sters attack-ul.Nu conteaza la cine este hq-ul pimps sau Rdt, conteaza ca maine ne luam HQ-ul.Mai avem cateva zone la RDT de luat (cred ca vreo 6).Si dupa vedem cum ne descurcam cu pimps

ATI FOST RAI AZI LA WAR NU AM APUCAT NIMIC DOAR UN AMARAT DE 5-1 MI-ATI FURAT O GRAMADA DE KILL-URI, EU II LASAM LOW VOI LUATI KILLU

Edited by AIM K0rS
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.